סגריות. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגריות.

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

אני יכול לחתום לעם שאין פה אף אחד שלא התחיל לעשן כדי להרגיש יותר גבר. כן, גם מי שעישן פעם ראשונה לבד. מחקרים מראים שסיגריה גורמת לנערים להרגיש יותר מקובלים ובוגרים, גם אם הם מעשנים לבד. אז לאסף ושות' - תפסיקו לזיין את השכל כי הסיגרייה מתחילה לגרום הנאה רק אחרי זמן די רב של עישון, ובטח ובטח שלא נהנים ממנה בפעם הראשונה.

אולי התחלת לעשן משיקולי אישי - שהוא להיות גבר :nono:

שאף אחד לא יתחיל להתבכיין לי בבקשה...

כן.. בטח.. אתה מכיר אותנו בשביל לקבוע את זה.

will ya pls shout up? אתה לא מכיר אותנו בגרוש ולא נראה לי ממש שאתה יודע מה גרם לנו לעשן, אז בבקשה אל תתחיל לזרוק מסקנות מטומטמות בקצב מסחרי לכל צד.

אז אולי אתה תגיד לי למה התלחת לעשן? ואל תתקע לי "שיקול אישי"...

ובנימה אישית - אתה בין האנשים היותר מתלהבים פה, ועל כלום :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

אני יכול לחתום לעם שאין פה אף אחד שלא התחיל לעשן כדי להרגיש יותר גבר. כן, גם מי שעישן פעם ראשונה לבד. מחקרים מראים שסיגריה גורמת לנערים להרגיש יותר מקובלים ובוגרים, גם אם הם מעשנים לבד. אז לאסף ושות' - תפסיקו לזיין את השכל כי הסיגרייה מתחילה לגרום הנאה רק אחרי זמן די רב של עישון, ובטח ובטח שלא נהנים ממנה בפעם הראשונה.

will ya pls shout up? אתה לא מכיר אותנו בגרוש ולא נראה לי ממש שאתה יודע מה גרם לנו לעשן, אז בבקשה אל תתחיל לזרוק מסקנות מטומטמות בקצב מסחרי לכל צד.

אולי אתה חי בעולם של ילדים קטנים וערסים שבו לעשן זה מאגניב..

סבבה לך.

ועוד משהו, מתי לעזאזל אני התבכיינתי לך או למישהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,

זכור לי גם הנושא של מוזיקת הראפ....

לא ראיתי אותך מגיב בקהילה הזאת למען נושא חשוב\ענייני ולא התלהבות.

רוצה לדבר על לא בפני הקהילה צרף אותי לאיי סי קיו:

77771447

נ.ב תודה יותם שגרמת לי לחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה לך.

כן אני חי בעולם כזה, קוראים לו ארץ ...

ולא אמרתי שהתבכיינת או שתתבכיין אולי לא התבטאתי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו גם אני לא קולט את הקטע של עישון...

מה כל כיף טוב בזה? זה לא לשכב עם בחורה או משהו...

ולא לדבר שזה לא בריא אז למה לעשות את זה? איזה סיפוק יוצא מזה? יענו אני ארס אני גבר עם סיגריה ביד?!

לא תודה...

טוב ערס לא.. אבל טיפש כן ..

כל החברים שלי שמעשנים מודים שעשו טעות ועכשיו קשה להם לעזוב את זה ..

..

אני לא קולט איך הגעת לזה שמי שמעשן ערס..

לא רק אבא שלך מעשן..

כן?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אח, מסכימה בהחלט! עם כולכם. *מכה את יאציק מאציק* חדשה פה, אגב.

Be my friends...? <:)

איך את מסכימה עם כולם...?

חלק אומרים שזה דפוק לעשן וחלק לא חושבים כך אלא ההפך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה לך.

אוף. נשבר כבר מכאלה הערות.

א. הן אישיות ולא קשורות לנושא הדיון. בוויכוח אתה לא תוקף את הצד השני, אלא את הדעה שלו.

ב. אתה ומישה מתנהגים כאילו אתם מינימום איזה שניים בני 20 שנשרו מהקולג', מסתובבים כל היום בהארלם, גונבים מכוניות ומנהלים קרבות סכינים על בסיס יום-יומי. תוציאו את האוויר החם. אני לא חושב שאתם צריכים לגנוב כדי להתקיים בשכונות מצוקה, לא כשלשניכם יש מחשבים בכל כך הרבה כסף. אז כן, גם אתם מעשנים למען הדימוי העצמי שלכם.

ג. לעשן זה טיפשי. כולנו מתים בסופו של דבר, אני לא מוצא שום סיבה להאיץ את התהליך. מספיק לי לראות מעשנים בבית ספר שלי כשהם מנסים לסיים הקפה של המגרש כדי להבין את הלקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה: אני לא נגעתי בסיגריה מימיי, ואני גם לא אגע בחיים שלי. כך לגבי סמים, או כל דבר ממכר (או לא ממכר) אחר כזה.

ואני חייב לציין עובדה, שכמו שאמרו, בטח כבר יודעים אותה, אבל בכל זאת:

סיגריות לא מרגיעות!

הגוף מתרגל לחומרים של הסיגריות בתוכו, וחוסר החומרים האלה זה מה שמעצבן אותו מההתחלה. ככה שמי שחושב להתחיל לעשן כי זה ירגיע אותו: זה שטויות! הסיגריות (או יותר נכון החוסר שלהן, אחרי שהגוף שלו יתרגל אליהן) זה מה שמלחיץ אותו מלכתחילה. העישון רק גורם לו להפסיק להרגיש לחץ, שנגרם מההתחלה רק בגלל הסיגריות. ועובדה שלוקח זמן עד שזה מתחיל להרגיע אנשים. הזמן הזה זה הזמן שלוקח לגוף להתרגל לחומרים האלה, ולהרגיש צורך בהם כשלא מעשנים.

ורק שתדעו שעישון פאסיבי מזיק כמו עישון אקטיבי. ככה שאם אתם יושבים הרבה ליד מי שמעשן, אתם נפגעים לא פחות.

אני לא יכול להגיד לאנשים מה לעשות, אז אם מישהו מעשן לידי, אני לא אגיד לו להפסיק (אם הוא רוצה להרוס לעצמו את החיים- בעייה שלו) אלא אני פשוט אקום ואלך, וככה שהוא ישים לב ויראה את זה, שאנשים בורחים ממנו ומהסיגריות שלו! אני דווקא אהיה הכי בוטה שאפשר בקשר לזה!

אני פשוט חושב שזה דבר מטומטם לעשות (בלי לפגוע באלה שמעשנים, זה פשוט ככה). אין בזה שום טיפת תועלת! זה רק פוגע, וממכר, ואחרי שמתחילים זה סיפור לצאת מזה. נכון שיש אנשים שיותר קל להם לצאת מזה, ויש כאלה שיותר קשה להם לצאת מזה. זה קשור לכוח רצון, אבל לא רק. זה ממכר גם מבחינה ביולוגית! הכל קשור לאיך הגוף מתמודד עם דברים כאלה. לכל אחד יש גוף שונה, ויש כאלה שהגוף שלהם יוכל לא לרצות יותר את החומרים שבסיגריות בקלות, ויש כאלה שהגוף שלהם לא יעזוב את זה בקלות. ולאף אחד אין שליטה על הקטע הזה. יש שליטה על הכוח רצון, אבל כמו שאמרתי, הוא לא הכל.

אני לא יודע איך הגוף שלי יגיב לזה, ואם הוא יוכל לצאת מזה בקלות, וכמו שאמרתי אין בזה שום תועלת, אז למה להתחיל לעשן?? למה לי לקחת את הסיכון שיהיה לי קשה לצאת מזה?? למה לי להרוס את הגוף שלי בזמן הזה עד שאני אחליט לצאת מזה (אם אני אחליט, ואם אני אצליח)??

נ.ב.- מאוד התאכזבתי כששמעתי שפותח הת'רד התחיל עם כל העסק הזה... פשוט חבל... :( :-\ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...