סגריות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגריות.

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

למי שאמר שהוא מעשן קאמל... ובכלל למי שמעשן

כנסו לפה

שאני אבין, אתה באמת חושב שאני לא מודע לנזקים שזה עושה?

זה שאני מעשן סיגיריות, לא אומר שאני מטומטם(אפילו אם הבחירה שלי לעשן נראית מטומטמת בעינייך), אז אנא ממך.

לא אמרתי שאתה מטומטם פשוט הבאתי לינק למשהו שאני חושב שיעניין מספר אנשים (לאו דוקא אותך)

דבר שני: אתה אולי מודע לנזקים שהעישון עושה, אבל תאמין לי שיותר מחצי מהאנשים שמעשנים כאן, ובכלל, לא מודעים לנזקים המדויקים שגורם העישון... אז אנא ממך.

אתה התייחסת ל"הוא שמעשן קאמל"...

אני כתבתי אז חשבתי שאתה מדבר אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שהוא מעשן קאמל... ובכלל למי שמעשן

כנסו לפה

שאני אבין, אתה באמת חושב שאני לא מודע לנזקים שזה עושה?

זה שאני מעשן סיגיריות, לא אומר שאני מטומטם(אפילו אם הבחירה שלי לעשן נראית מטומטמת בעינייך), אז אנא ממך.

לא אמרתי שאתה מטומטם פשוט הבאתי לינק למשהו שאני חושב שיעניין מספר אנשים (לאו דוקא אותך)

דבר שני: אתה אולי מודע לנזקים שהעישון עושה, אבל תאמין לי שיותר מחצי מהאנשים שמעשנים כאן, ובכלל, לא מודעים לנזקים המדויקים שגורם העישון... אז אנא ממך.

אתה התייחסת ל"הוא שמעשן קאמל"...

אני כתבתי אז חשבתי שאתה מדבר אליי.

התכוונתי לכולם וגם ליך בגלל שהבאתי את הדוגמא על ג'ו כמו.

אבל עזוב שטויות!! תהנה מהסיגריות שלך ושתהיה בריא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הפסקתי לספור ניקוד..

בכול אופן, מי שלא מעשן כמובן שזה ניראה לו מיותר ומגעיל כי אתם לא יודעים להעריך את הטעם של הטבק.

יש הבדל בין לעשן בשביל פוזה ובין לעשן בשביל התענוג שבסיגריה.

אני לא התחלתי לעשן בשביל לעשות רושם על חברים או על בחורות, התחלתי בגלל שיקול אישי שלי.

ואני לא מתחרט על זה ואני לא מתכוון להפסיק כי אני לא מתייחס אל זה בתור משחק כמו רוב האנשים שמעשנים..

ומשהו אחרון, קאמל ג'ו שולט.

זה לא שאתה לא מתכוון להפסיק, זה שאתה פשוט לא יכול להפסיק. מה שקורה זה, שהאדם תלוי בסיגריות.

רוב החברים שלי מעשנים, וכולם אומרים כמוך שטוב להם עם זה והם לא מתכוונים להפסיק. אבל כשאני שואל אותם:

אם עכשיו נותנים לך לבלוע כדור אחד (מן כדור קסם) שמוציא לך את את הדחף והחשק לעשן לצמיתות, כלומר אם תבלע את הכדור ותפסיק לעשן לא יבוא לך הדחף לעשן עוד סיגריות, האם תיבלע את הכדור?! .....שאלתי את השאלה הזאת יותר מ20 אנשים- כולם אמרו "כן".

אני בטוח שגם אתה היית עונה "כן", או שתגיד לא, רק כדי להוכיח פה לכולם לי שאני לא צודק. אבל אני צודק 100 אחוז, באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

כבר הפסקתי לספור ניקוד..

בכול אופן, מי שלא מעשן כמובן שזה ניראה לו מיותר ומגעיל כי אתם לא יודעים להעריך את הטעם של הטבק.

יש הבדל בין לעשן בשביל פוזה ובין לעשן בשביל התענוג שבסיגריה.

אני לא התחלתי לעשן בשביל לעשות רושם על חברים או על בחורות, התחלתי בגלל שיקול אישי שלי.

ואני לא מתחרט על זה ואני לא מתכוון להפסיק כי אני לא מתייחס אל זה בתור משחק כמו רוב האנשים שמעשנים..

ומשהו אחרון, קאמל ג'ו שולט.

זה לא שאתה לא מתכוון להפסיק, זה שאתה פשוט לא יכול להפסיק. מה שקורה זה, שהאדם תלוי בסיגריות.

רוב החברים שלי מעשנים, וכולם אומרים כמוך שטוב להם עם זה והם לא מתכוונים להפסיק. אבל כשאני שואל אותם:

אם עכשיו נותנים לך לבלוע כדור אחד (מן כדור קסם) שמוציא לך את את הדחף והחשק לעשן לצמיתות, כלומר אם תבלע את הכדור ותפסיק לעשן לא יבוא לך הדחף לעשן עוד סיגריות, האם תיבלע את הכדור?! .....שאלתי את השאלה הזאת יותר מ20 אנשים- כולם אמרו "כן".

אני בטוח שגם אתה היית עונה "כן", או שתגיד לא, רק כדי להוכיח פה לכולם לי שאני לא צודק. אבל אני צודק 100 אחוז, באחריות.

מצחיק איך אתה מתיימר להכיר אותי כול כך טוב ואתה לא ניראה לי יודע את השם הפרטי שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר אל האנשים שהתחילו לעשן מ"שיקול אישי". איזה בדיוק שיקול אישי זה? אני לא מבין למה צריך בכלל לנסות לגעת בחומר, אפילו שאולי אתה תקבל סיפוק מלהשתמש בו, ואתה יודע שזה עלול לפגום בבריאות שלך, אפילו אם קצת. אני אישית לא מבין איזה מן שיקול הגיוני זה להתחיל לעשן - בתור שיקול הגיוני.

אנשים אחרים שהם הרוב לדעתי, שמעשנים, הם התחילו עם זה כי זה נראה "אין" כזה, כי כל החבר'ה מעשנים אז למה לא לנסות? או סתם מתוך סקרנות. או יש אנשים שנמצאים תחת הרבה לחץ ועישון גורם להם להרגע או לא יודע מה (לי אישית אין מושג כי בחיים לא ניסיתי).

אז בבקשה תסבירו לי איך אפשר ע"י "שיקול הגיוני" להחליט להתחיל/לנסות לעשן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקול הוא - אולי זה כיף . זה השיקול היחיד. אני ניסיתי פעם אחת, היה מגעיל , לא המשכתי.

אחד אחר ניסה, היה לו כיף, המשיך עד שזה התחיל לשלוט עליו, ניסה להפסיק, לא הצליח, - אמר שזה בגלל שיקול אישי והוא לא

מתחרט על זה והוא אפילו לא מתכוון להפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

השיקול הוא - אולי זה כיף . זה השיקול היחיד. אני ניסיתי פעם אחת, היה מגעיל , לא המשכתי.

אחד אחר ניסה, היה לו כיף, המשיך עד שזה התחיל לשלוט עליו, ניסה להפסיק, לא הצליח, - אמר שזה בגלל שיקול אישי והוא לא

מתחרט על זה והוא אפילו לא מתכוון להפסיק.

תתפלא, אבל אין לי שום סיבה להצדיק את עצמי בפניך.

אני לא אמציא תירוצים כדי שתרגישו טוב עם עצמכם כי אתם לא מעשנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני חושב שסגריות זה ההמצאה הכי דפוקה שמישהו יכול היה להמציא!

כי תכלס מי שלא עישן אף פעם לא מרגיש צורך לסגריה. הסיבה העיקרית שאנשים מתחילים היא סקרנות וזה מובן כי האדם מטבעו סקרן.

אבל מה לעשות שהאדם מטבעו סקרן ורוצה להתנסות בדברים חדשים - אז הוא מעשן. זה זמין. זה משהו חדש(לאלה שלא עישנו אף פעם) והרבה אנשים עושים את זה.

שנית כל, אני התחלתי לעשן משיעמום... :)

בחנוכה של לפני שנתיים(+) היה לחבר בית ריק אז היינו אצלו 24/7. לילה אחד כל החברים שלי הלכו לעשות "מבצע חלב" ולי לא היה כח אז נשארתי אצלו... היה לי משעמם ופתאום ראיתי שחבר שלי השאיר קופסא אז הדלקתי סגריה.. ואחר כך עוד אחת... and the rest is history

damn u smokes!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה הפסקתי לעשן

כאשר עישנתי זה היה פארלמנט לייט ארוך/מרלברו לייט/מרלברו אדום לפי מצב רוח

ד"א ההתמכרות היא מנטלית ולא גופנית עישנתי בין שנתיים לשנה וחצי וכאשר החלטתי שאני מפסיק הפסקתי זה לא בעיה של לא יכולים בלי הסיגריה זה הבעיה של אין כוח רצון להיות בלי הסיגריה

אם מישהו ירצה להפסיק הוא יפסיק

עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני חושב שסגריות זה ההמצאה הכי דפוקה שמישהו יכול היה להמציא!

כי תכלס מי שלא עישן אף פעם לא מרגיש צורך לסגריה. הסיבה העיקרית שאנשים מתחילים היא סקרנות וזה מובן כי האדם מטבעו סקרן.

אבל מה לעשות שהאדם מטבעו סקרן ורוצה להתנסות בדברים חדשים - אז הוא מעשן. זה זמין. זה משהו חדש(לאלה שלא עישנו אף פעם) והרבה אנשים עושים את זה.

שנית כל, אני התחלתי לעשן משיעמום... :)

בחנוכה של לפני שנתיים(+) היה לחבר בית ריק אז היינו אצלו 24/7. לילה אחד כל החברים שלי הלכו לעשות "מבצע חלב" ולי לא היה כח אז נשארתי אצלו... היה לי משעמם ופתאום ראיתי שחבר שלי השאיר קופסא אז הדלקתי סגריה.. ואחר כך עוד אחת... and the rest is history

damn u smokes!

רגעעעע שאני אבין, אתה רוצה להגמל?? כי בתכלס יש לך פול פאקטות בבית :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...