סגריות. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגריות.

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

you wanna somke? fine, don't worry about dying from it. you are more likely to die naturally than by the smokes, that is unless you somke 3 packs a day, but do me a favor and stay away from me I can't stand the smell.

btw, Nicotine is physicly addictive THC isn't.

by that statment I am not supporting marijuana, but mirly stating a fact.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שבוכה איזה דבר רע זה סיגריות וכל מי שאוהב כל כך לתת סטטיסטיקות עד כמה זה מסוכן, פשוט לא מעשן. מי שמעשן לא שם זין. כי הוא אוהב את זה. אני אוהב את זה. מאד. זה שאמר שזה לא מרגיע, לא יודע כלום. אתה הרי בעצמך אמרת שאף פעם לא ניסית! אז איך אתה יודע? אני יודע שכשאני לחוץ(בגלל דבר זה או אחר...) סיגריה מרגיעה אותי. למשל, ביום חמישי היה לי בגרות במתמטיקה. אתה לא מאמין עד כמה סיגריה לפני, וסיגריה אחרי, הייתה במקום. אני מעשן כי זה כיף לא בגלל שום סיבה אחרת. אני ממש לא שם זין על אף אחד וגם לא איכפת לי מה מישהו חושב. מי שזה לא נראה לו, שידפוק את הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלאו, ורובכם לא יודעים זאת, אבל ניקוטין משפר את הזיכרון ומחדד את החושים... הניקוטין דומה מאוד לחומר אחר בגוף אשר בעל השפעה דומה (אני ממש לא זוכר את השם), כמובן שאתם מתמכרים לניקוטין כתוצאה מההשפעות החיוביות שלו, מה שמזיק לבריאות זה שאר הרכב הסיגריה (וחלק מההרכב זה גם נפט) שכן חלק דיי קטן ממנה הוא ניקוטין.

כמו כן, כאשר מעשנים סיגריה, הניקוטין מוזרם במהירות לגוף, מה שמקנה תחושת סוטול וכיף מה שמוביל להתמכרות... מטבענו אנחנו אוהבים דברים אשר גורמים לנו להרגיש טוב. מדבקות הגמילה או המסטיקים, מכילים גם הם ניקוטין אבל הם נבדלים בכך שהם מזרימים את הניקוטין באיטיות ובפרק זמן ארוך יותר וקבוע, מה שלא נותן את תחושת הסוטול, דבר הגורם לנו לפחות כיף=פחות עד אפס התמכרות לניקוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הטוב השני בו, וגם זאת עובדה, שהוא שומר על המשקל שלך. יאנו אם אתה מעשן אתה כמעט ולא עולה במשקל... לכן כל הדוגמניות מעשנות... יש הרבה מאד מחקרים בנושא הניקוטין אשר מנסים לפצל בין ההשפעות הטובות לרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שבוכה איזה דבר רע זה סיגריות וכל מי שאוהב כל כך לתת סטטיסטיקות עד כמה זה מסוכן, פשוט לא מעשן. מי שמעשן לא שם זין. כי הוא אוהב את זה. אני אוהב את זה. מאד. זה שאמר שזה לא מרגיע, לא יודע כלום. אתה הרי בעצמך אמרת שאף פעם לא ניסית! אז איך אתה יודע? אני יודע שכשאני לחוץ(בגלל דבר זה או אחר...) סיגריה מרגיעה אותי. למשל, ביום חמישי היה לי בגרות במתמטיקה. אתה לא מאמין עד כמה סיגריה לפני, וסיגריה אחרי, הייתה במקום. אני מעשן כי זה כיף לא בגלל שום סיבה אחרת. אני ממש לא שם זין על אף אחד וגם לא איכפת לי מה מישהו חושב. מי שזה לא נראה לו, שידפוק את הראש בקיר.

אז אולי כמו שאמר rngkay פשוט לפני מבחן בגרות תיקח מסטיק ניקוטין או מדבקה שתחדד לך את החושים ותשפר לך את הזיכרון... (הרי תהיה לכך בערך אותה השפעה)

ולא יהיה לך את הרגשת הסוטול באמצע מבחן הבגרות(אפילו שמסיגריה אחת לא נראה לי שתרגיש מסטול... ;D) ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אני לא מרגיש ולא הרגשתי סוטול מסיגריות אף פעם גם ככה... אבל מה, כתבתי את הבגרות בנזונה טוב! אולי זה עזר ;D

אם אתה לא הבנת רומה, אני ממש לא רוצה להפסיק לעשן. אם הייתי רוצה, פשוט הייתי מפסיק. אני בטוח ב100% שחפיסה בחודש ככה בחיים לא תזיק לי. רק מי שמעשן 3 חפיסות ביום יקבל סרטן או משהו.

בYNET הייתה כתבה על איזה אזרח אמריקאי שקיבל סרטן ריאות מסיגריות ותבע את החברה שמייצרת אותן ביותר ממליארד דולר(הוא אגב זכה בתביעה :-\). הוא עישן 3 חפיסות ביום מגיל 13 (!) וקיבל סרטן בגיל 62. נראה לי שכל דבר שתעשה בהגזמה כזאת יהרוג אותך יותר מהר. 3 חפיסות זה אומר 60 סיגריות ביום, שזה אומר שהוא פשוט עישן בלי הפסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אני לא מרגיש ולא הרגשתי סוטול מסיגריות אף פעם גם ככה... אבל מה, כתבתי את הבגרות בנזונה טוב! אולי זה עזר ;D

אם אתה לא הבנת רומה, אני ממש לא רוצה להפסיק לעשן. אם הייתי רוצה, פשוט הייתי מפסיק. אני בטוח ב100% שחפיסה בחודש ככה בחיים לא תזיק לי. רק מי שמעשן 3 חפיסות ביום יקבל סרטן או משהו.

בYNET הייתה כתבה על איזה אזרח אמריקאי שקיבל סרטן ריאות מסיגריות ותבע את החברה שמייצרת אותן ביותר ממליארד דולר(הוא אגב זכה בתביעה :-\). הוא עישן 3 חפיסות ביום מגיל 13 (!) וקיבל סרטן בגיל 62. נראה לי שכל דבר שתעשה בהגזמה כזאת יהרוג אותך יותר מהר. 3 חפיסות זה אומר 60 סיגריות ביום, שזה אומר שהוא פשוט עישן בלי הפסקה.

מה שכן בטוח זה שממש לא בזמן הקרוב... :smoke:

פשוט שמע, מדברים פה אנשים שמעשנים קצת יותר מסיגריה ביומיים... ;D

לפי דעתי בכמוית כאלה זה לא ממש רציני ואם אתה נהנה ולא מרגיש תלוי בזה אז סבבה תעשן להנעתך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...