בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים

שחר אור

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לציין פה משהו.

קודם כל, הסיכוי שהמעבד ילך הוא הנמוך ביותר. עד כה יצא לי להחזיר מעבד אחד של (במהלך 7 שנים), וזה במקרה היה הnorthwood 2.8 שהיה לי והוא עבר OC עצבני :)

שנית, היבואן הרשמי (TECH DATA) נותן שרות מעולה עם כל מוצריו, אני בספק אם הם מתנהגים אחרת לגבי מעבדי ... זו כנראה חנות שלא עובדת איתם אלא עם מפיצים שעושים BARTERING, שם המעבד עובר כמה ידיים והשרות לפעמים בהתאם (גם מור לוי נותנים שרות מעולה אפילו שהם קונים את המעבדים לרוב מטק דאטה והם לא יד ראשונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה מפגש עם מעבד שרוף, 2.4HT 800FSB

על P4P800 על 865 !!!

כמה מוזר.....AMD עוד לא יצאו אז עם סידרת ה64, כשהבן-אדם קנה את המערכת, וINTEL אז היו ממש שולטים בשוק, וההרכב הזה היה מנצח, זה היה מעבד ראשון עם HT.

וכנראה היה קצר או משהו, בקיצור, מעבד + לוח נשרפו. הבן-אדם היה מאושר, קיבל NORTHWOOD 3000 800MHZ במקום, בתור שרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות של טקטדה המפיצים הראשיים של מעולה מיתוך ניסיון ועבודה מולם במשך כמה שנים.. לאחרונה הוחלף לי FX60 ל FX62 ועוד במקום

(עים קצת סבלנות לבדיקה תוך פחות משעה המתנה).

גם השרות של לייף מחשבים מצויין.

יש עוד יבואנים כמו סידילוג ואטרטק שמיבאות מעבדים באופן לא רישמי דרך מפיצים מישניים בחו"ל ולא ישירות מ ולכן צפוי שהטיפול באחריות שלהם יהיה קצת פחות חלק מהיבואנים הרישמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...