בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים

שחר אור

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שהחנות הזו מפחדת להחזיק אצלה מחשש שזה לא ימכר טוב, כי רוב האנשים בארץ נעולים על , ולכן הם ממציאים סיבות למה כדאי לך לקנות את מה שיש להם במלאי

בדיוק :xyxthumbs:

אנשים בארץ בקושי יודעים מה זה

תמיד ששואלים אותי איזה מחשב יש לי אני צריך להסביר להם מה זה AMD(הם תמיד שואלים..איזה יש לך?) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות ברעננה ממש ליד ביתי ברחוב אוסטרובסקי אמרו לי שהם לא עוסקים עם כי השירות שלהם גרוע. נאמר שלוקח הרבה זמן להחליף מוצר וכד'. נשמע גם שהשירות של מצויין.

האם עליי לשקול מחדש רכישת מעבד AMD?

תודה

יש לי רק דבר אחד להגיד לך, שומר נפשו ירחק! במיוחד מחנות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ATHLON XP היו בעיות של התחממות והיו מקרים שמעבדים נשרפו.

ב ATHLON 64 אין את הבעיה הזאת, המעבדים קרים מאוד וגם מאוד הקדימו את זמנם כשהם רק יצאו.

אתם לא זוכרים מי יזם מעבר ל64 ביט ? (לא שזה שימושי במיוחד)

המעבדים האלה הם מעבדים טובים מאוד, ואים INTEL לא היו יוצאים עם הC2D , אני בספק גדול, איפה הם היו היום....

לך על הטוב והאהוב עליך ללא כל חשש. המעבדים האלה, במיוחד אחרי ירידת מחירים, שווים כל אגורה שאתה משקיע עליהם !

ואל תתן לכל מיני "טכנאי שכונה" וכדומה להשפיע על הדעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו ענין,אבל לא בדיוק.

באופן כללי אני לא מבין את הקטע הציוני הזה של אלו שמעדיפים בגלל שיש לנו פה בארץ כמה מפעלים שלהם.

אני אולי ירגיש יותר ישראלי אם אקנה אבל תחשבו על זה:

אם מכוניות אמריקאיות עולות באמריקה כל-כך זול,

למה מעבדים של עולים יותר יקר בארץ?

אם להם היה חשוב שנהיה ציונים ,אני חושב שהיה כדאי שישתפו גם הם פעולה.

חומר למחשבה. :argue:

כל מעבד שתוכנן בארץ יצא בסופו של דבר מעבד נהדר שעדיף על מתחריו. גם הליבה של ה-C2D בבסיסו תוכנן בארץ כמעבד למחשבים . בסופו של דבר מעבד שבאמת ישראלי בזה שהוא תוכנן כאן שווה בדרך כלל את הקנייה פשוט כי הוא יותר טוב ולא מטעמי ציונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מעבד שתוכנן בארץ יצא בסופו של דבר מעבד נהדר שעדיף על מתחריו. גם הליבה של ה-C2D בבסיסו תוכנן בארץ כמעבד למחשבים ניידים. בסופו של דבר מעבד שבאמת ישראלי בזה שהוא תוכנן כאן שווה בדרך כלל את הקנייה פשוט כי הוא יותר טוב ולא מטעמי ציונות.

על יחס מחיר-טועלת שמעת ?

במה הוא יותר טוב בסטוק ? בOC נכון, אין על מה לדבר, אבל היום, אחרי שמחירים של בריצפה, ובן-אדם לא מתכנן OC, במה הוא יותר טוב ?[br]פורסם בתאריך: 12.04.2007 בשעה 13:15:34

הבעיות האלו נבעו בגלל ערכת שבבים דפוקה של VIA, המעבדים לעצמם היות מצוינים.

אורי, אחי, זה לא משנה ממה זה נבעה, אני בעצמי בזמנו עבדתי על BARTHON 2500 על לוח עם NFORCE 2 והמחשב הנ"ל עדיין עובד אצל חבר שלי ללא שום בעיות, אבל הבעיות היו.

והיום אפילו עם הVIA המגעילים אין את הבעיות האלו, כי הבינו, שאם אתה רוצה לעשות דבר הכי טוב, תעשה את זה בעצמך, ודחפו NORTHBRUDGE עם בקר לתוך המעבד, וזה היה גאוני מצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה northbridge לא נדחף לתוך המעבד, הבקר זכרון כן.

OK תעות שלי.

אבל העיקרון: היום זה מעבד שממש שווה לשקול את האופציה לפני הקניה, ובהרבה מקרים הבחירה היא , במיוחד לאלה, שלא מתכננים OC בינוני עד כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מעבד שתוכנן בארץ יצא בסופו של דבר מעבד נהדר שעדיף על מתחריו. גם הליבה של ה-C2D בבסיסו תוכנן בארץ כמעבד למחשבים . בסופו של דבר מעבד שבאמת ישראלי בזה שהוא תוכנן כאן שווה בדרך כלל את הקנייה פשוט כי הוא יותר טוב ולא מטעמי ציונות.

גיבוב של שטויות בטעם גזעני.

נו באמת... כל דבר שיש בו מגע ישראלי אז זה אומר שזה יותר טוב? :kopfpatsch:

ואם כבר מדברים על התכנון של הליבה של C2D, רק שתדע היא בכלל לא משהו.

יכולת ביצועים ב-64 ביט עלובה אמרנו כבר, מטמון מוגזם על מנת לפצות על הצוואר-בקבוק של הבאס המיושן FSB אמרנו,

מעבד ללא בקר מובנה מאלץ את בעליו לרכוש מהירים לפחות 800mhz.

אז תגיד לי אתה, מה טוב בתכנון הלקוי הזה חוץ מחיזוק ה-ipc ב-128 ביט ותמיכה ב-SSE3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD :xyxthumbs:

בקשר ל50% הנחה לעובדים

אני רץ לחפש מישהו שאני מכיר , לא ידעתי את זה ואני בדיוק הולך לקנות מחשב

כל עובד שמגיעה לו ההנחה הזו יכול לקנות מעבד אחד בשנה בהנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד ללא בקר זיכרון מובנה מאלץ את בעליו לרכוש זכרונות מהירים לפחות 800mhz.

נכון, ולא פלא, שאינטל עכשיו רוצים לעשות את אותו הדבר, להכניס את הבקר זכרון לתוך המעבד.

ורק תחשוב, שתכלס, הם אלה, שהיו ראשונים בכל הטכנולוגיות של היום, ואינטל רק נתנו להם ליטוש פה ושם.

עם 64 ביט הם מסכנים, עד היום נמצאים במלחמה מתמדת עם האמולציה הזאת מול 64 ביט אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...