התלבטות מעצבנת בקשר לכרטיס מסך........ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות מעצבנת בקשר לכרטיס מסך........

ZiP

Recommended Posts

טוב ככה.......

עכשיו יש לי את המחשב הבא:

Pentium 3 667

128MB

VOODOO 3 3000 16MB

WIN PRO

עכשיו.......

כמובן שאתם יודעים שב-WIN ה-VOODOO 3 מקרטע ולא מספק ביצועים מעל 25-20 FPS בשניה ברזולוציה "טובה".

אז בעיקרון ביוני תיכננתי לקנות מחשב חדש אבל עד יוני מי יודע מה יקרה ופשוט יש לי טונות של משחקים שאני מת כבר לשחק בכיף ובהנאה כמו כל שמכבד את עצמו! >:(

אז עכשיו צץ לי רעיון לקנות כרטיס מסך טוב, אתם יודעים, אלו שמוגדרים "לשוק הנמוך" ושיספק ביצועים טובים עד שאני אקנה את המחשב החדש.

חשבתי לקנות משהו כמו 2 MX אבל נראה לכם שזה יספיק לי למשחקים כמו:

RTCW

MS FLIGHT PRO 2002

AVP 2

ועוד כמה משחקים כבדים.........

כמובן כבדים אני מתכוון ל-32 ביט ולרזולוציה גבוהה, שאני יוכל להנות כן........

גם אין צורך להזכיר שרק מ- כי אני צריך סיפוק של דרייברים ל-XP ובנתיים עושים עבודה טובה...

(בעצם יש גם כמה פשלונות כמו האחרון... ;D )

בקיצור, איזה כרטיס מסך טוב (!) יתאים לי ל-6-8 חודשים הבאים שיוכל להציג ביצועים טובים ושלא עובר את ה-800 ש"ח?

כמובן שאם זה 900 אז אני לא אהיה קטנוני ואתווכח על עוד 100 שקל...

אה וגם כל כרטיס שמתאים ל-AGP 4X מתאים גם ל-AGP 2X, נכון?!

כי נראה לי שיש לי AGP 2X ממה שהבנתי מ-SANDRA אבל בסוף הרשימה היא גם רשמה לי שיש לי EXTENSION ל-AGP 4X...

אה וגם אם אפשר אז שיהיה TV OUT וגם אם צריך עוד קצת כסף אז גם TV IN........

בקיצור תנו לי את מה שאתם ממליצים ולמה ואני מאוד אודה לכם... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF2 GTS 32MB או GF2 Titanium 64MB

ה-GTS בגרסאת ה-PURE שלו עולה כ-650 שקך והטיטאניום של הרקולס למשל עולה כ-750... שני הכרטיסים לא נחשבים לתחום הנמוך כלל וכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red, 2, 300]Hercules 3D Prophet 2 Ti ![/glow]

אין כרטיס יותר טוב ממנו בשביל המחיר שלך...!

קח אותו, אל תתפשר על הג'י טי אס ולא על INNO3D למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ככה.......

עכשיו יש לי את המחשב הבא:

Pentium 3 667

128MB

VOODOO 3 3000 16MB

WIN PRO

עכשיו.......

כמובן שאתם יודעים שב-WIN ה-VOODOO 3 מקרטע ולא מספק ביצועים מעל 25-20 FPS בשניה ברזולוציה "טובה".

אז בעיקרון ביוני תיכננתי לקנות מחשב חדש אבל עד יוני מי יודע מה יקרה ופשוט יש לי טונות של משחקים שאני מת כבר לשחק בכיף ובהנאה כמו כל שמכבד את עצמו! >:(

אז עכשיו צץ לי רעיון לקנות כרטיס מסך טוב, אתם יודעים, אלו שמוגדרים "לשוק הנמוך" ושיספק ביצועים טובים עד שאני אקנה את המחשב החדש.

חשבתי לקנות משהו כמו 2 MX אבל נראה לכם שזה יספיק לי למשחקים כמו:

RTCW

MS FLIGHT PRO 2002

AVP 2

ועוד כמה משחקים כבדים.........

כמובן כבדים אני מתכוון ל-32 ביט ולרזולוציה גבוהה, שאני יוכל להנות כן........

גם אין צורך להזכיר שרק מ- כי אני צריך סיפוק של דרייברים ל-XP ובנתיים עושים עבודה טובה...

(בעצם יש גם כמה פשלונות כמו האחרון... ;D )

בקיצור, איזה כרטיס מסך טוב (!) יתאים לי ל-6-8 חודשים הבאים שיוכל להציג ביצועים טובים ושלא עובר את ה-800 ש"ח?

כמובן שאם זה 900 אז אני לא אהיה קטנוני ואתווכח על עוד 100 שקל...

אה וגם כל כרטיס שמתאים ל-AGP 4X מתאים גם ל-AGP 2X, נכון?!

כי נראה לי שיש לי AGP 2X ממה שהבנתי מ-SANDRA אבל בסוף הרשימה היא גם רשמה לי שיש לי EXTENSION ל-AGP 4X...

אה וגם אם אפשר אז שיהיה TV OUT וגם אם צריך עוד קצת כסף אז גם TV IN........

בקיצור תנו לי את מה שאתם ממליצים ולמה ואני מאוד אודה לכם... :D

אני זוכר שבעבר קראתי בכמה מקומות שרק כרטיסים של הרקולס ועוד כמה חברות שומרים על תאימות אחרוה לAGP 2X, למרות שהם AGP 4X. בתחום המחירים שלך הייתי הולך על Geofrce 2 TI של הרקולס עם 64 מגה של ראם והוא יוכל להישאר איתך גם כשתקנה חלקים חדשים למחשב שלך. הכרטיס של הרקולס בזיגזג עולה משהו כמו 144 דולר. אני חושב שבמדינה ואתה קונה אותו כבר כדאי לך להשקיע בעוד חתיכת SDRAM גם שתתן לך האצה די מכובדת בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הדרייברים שלהם?!

כל כמה זמן או כל שנתיים?

זה כרטיס עם צ'יפ של ואתה מוריד לכרטיס דרייברים מהאתר של את הREFERENCE DRIVER, כי הוא הכי טוב והכי מהיר בלי הבולשיט שהחברות שמייצרות את הכרטיס מוסיפות. במקרה הזה הרקולס לא עושים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל:

Enc0der אתה כל-כך קטנוני שבא לי לבכות.........

עכשיו....

רציתי בהתחלה לקנות מ-PLONTER אבל ראיתי שאין שם את ה-Hercules 3D Prophet 2 Ti........

למה?

כדאי בכלל לקנות מ-PLONTER?

הם אמינים? שירות? אתם יודעים כל זה.......

או שיש איזשהי חנות בת"א שאפשר לקנות ממנה והיא גם אמינה?

אז בסוף הלכתי על ה-HERCULES 3D PROPHET 2 TI.....

אתם בטוחים שזה יציג ביצועים טובים?

למישהו פה יש את הכרטיס ויכול להביא קצת נתונים והתרשמויות? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך, פלונטר יהיו איתך בסיידר ככל שזה נוגע לקחת ממך את הכסף ולתת לך את הכרטיס, אם יש בעיות הם לא המקום לפנות בעיקר אם אין לך כח להוכיח את עצמך לפקידים/טלפנים מפגרים. אם אתה בכל זאת מחליט לקנות אצלהם תקנה את הכרטיס של ELSA.

אני הייתי ממליץ לך לקנות בזיגזג את הכרטיס של הרקולס: www.zigzag2000.co.il, יש להם כרטיסים של הרקולס את הדגם שאתה בדיוק רוצה. הם נותנים שירות אישי ללקוח ואורן הוא בן אדם פשוט נחמד וטוב כמו שאני רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...