אני לפני רכישת הספק הזה-PSU Hiper Type-R 580W Modular מעוניין בחוות דעת - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לפני רכישת הספק הזה-PSU Hiper Type-R 580W Modular מעוניין בחוות דעת

shainov

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני לפני רכישת הספק הנ"ל במחיר סביר-סביר+

רציתי לברר מה היתרונות שלו והאם הוא יתאים למערכת שלי והאם הוא איכותי?

מעבר לזה אם יש דברים שצריך לשים לב או להיזהר אודה אם תפרטו.תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר דומה לזה של הליברטי אולי קצת פחות אך בכללי בסביבות ה400~..

90-95$

המחיר שווה ומצדיק את הקנייה בעצם כי קראתי עליו תגובות מעולות ויחס למחיר מאוד גבוה ומצויין..מודולרי ושקט ואיכות בנייה איכותית ביותר

אז תקנו אותי אם אני טועה אבל הספק שווה את הכסף או לא..??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל עדיין אני מתכנן OC יחסית גדול של 30-35% ורוצה ספק טוב שייצב לי את המערכת טוב ומדוייק יחסית

ויחזיק לי עוד מאווררים ובעתיד הלא רחוק(עם ירידת המחירים של גם C2D אולי Q6600 או מרובע ליבות מדגם אחר

כי פשוט יש לי גישה לחול אז אחרי ירידת המחירים אולי המחיר יהיה רלוונטי למוצר הנ"ל אז רוצה ספק טוב ומדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר לא ממש כזה ספק טוב..אבל שוב פעם עדיין אני מביא אותו במחיר נמוך יחסית..ועדיין אני לא מחפש את ההכי טוב אלא מעל הספקים הממוצעים של TT ומעל ספקים גנריים בכמה וכמה נקודות וזה מה שאני מחפש..ספק טוב וסביר שיחזיק לי את המערכת נורמלי ובאופן בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת היו מס' ידיעות שהספקים האלו נשרפים??

חשתי לקחת אותו דבר ראשון כי הוא מודולרי ברמה יחסית גבוהה..דבר שני כי הוא 580W ובעות הליברטי 400W כי אני רוצה ספק טוב ומסיבי שיחזיק לי די הרבה זמן ובמיוחד שאני לפני שידרוג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי נשרף? הליברטי? הוא דיבר על גרסאת ה-620W שהיו איתה בעיות ותוקנו עד כמה שידוע לי.

בגרסאת ה-400W לא ידוע לי על שום בעיה כזו או אחרת.

זה שהוא 580W לא אומר כלום מאחר והוא נותן רק 360W בסמילות 12V - בדיוק כמו הליברטי שהוא סה"כ 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...