למה צריך להשקיע בכרטיס קול איכותי ??? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה צריך להשקיע בכרטיס קול איכותי ???

joe2010

Recommended Posts

אהלן יהודה.

ה FX6021 הם הרמקולים היקרים ביותר שניתן להשיג במחלקת ה 2.1,זה לא מגבר ONKYO עם רצפתיים B&W ב 8000 שקל,

אבל נראה לי שעדיין הם עונים לקריטריון של איכותיים.

תודה

ג'ו-מן

זה לא משנה כמה עולים הרמקולים אלא מה הם "יודעים" לעשות ורמקולים סטליטים למחשב ומוזיקה ב זה לא בדיוק שיא האיכות שאפשר לקבל

לכן הייתי ממליץ לך להשאר עם ה OB שלך ולפחות לנסות את השילוב....ואם אלרי זה לדעתך יהיה צורך "בשיפור" שהכרטיס קול יתן לך אז תשקיע כסף גם בזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה.

אני די מסכים איתך.

אבל תקרא באיזו נחרצות אנשים קובעים פה שיש הבדל עצום.

אז מי צודק ? אני לא יודע, בגלל זה אני מנסה להבין מה נותן לי

הכרטיס קול הנפרד מעבר ל OB... בנתיים לא ממש מצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי הבדל ברמקולים זולים של 200 שקל של CRAETIVE

בין כרטיס OB וכרטיס ה Audigy2 שלי

הבדל גדול!

אז אתה עם של 1500 שקל תשמע את זה הרבה יותר ברור.

וכרטיסי קול איכותיים לא כל כך יקרים

וכמו שג'קו אמר תשים אותם לכרטיס ה OB אם זה לא יפריע לך הצליל המלוכלך

והמאוד יבש של הכרטיס ה OB אז תשאר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות מה שover אמר כל כך בנחרצות,ליחידת dac יש בהחלט מה בכך ,ועובדה שיש dac שנמכרים ב1000 דולר.

מנסיון שלי לob יש רעשי רקע מעצבנים,מעין רעשים שמשקפים את מה שקורה במחשב ,ככה שתמיד מבחינתי עדיף לשדרג מ-ob ,אפילו לכרטיס לא כזה מרשים.

מה שעשיתי בזמנו זה קניתי מאיביי m-audio 24/96 יצא לי ככה 450 ש"ח כולל משלוח,ממליץ בחום,יציאות איכותיות ,ואיכות והקלטה טובים בהרבה

מכל אונבורד.

אם אתה רוצה לשים קצת פחות כסף ועדיין לקבל כרטיס ברמה אני ממליץ על ה- צינטק av-710 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

actually it all depends on the on board you got.

I have a pretty basic surround system (creative 5400T) and I could hear the difference between the AC97 to the Live! 5.1 and then later between that and the Sound Storm (OB). now I use the on board (ALC 883, 7.1 HD), which is better than all before. so it really depends on what is the on board you got, though currently an Audigy 4/X-Fi will be better than any OB out there.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות מה שover אמר כל כך בנחרצות,ליחידת dac יש בהחלט מה בכך ,ועובדה שיש dac שנמכרים ב1000 דולר.

מנסיון שלי לob יש רעשי רקע מעצבנים,מעין רעשים שמשקפים את מה שקורה במחשב ,ככה שתמיד מבחינתי עדיף לשדרג מ-ob ,אפילו לכרטיס לא כזה מרשים.

מה שעשיתי בזמנו זה קניתי מאיביי m-audio 24/96 יצא לי ככה 450 ש"ח כולל משלוח,ממליץ בחום,יציאות איכותיות ,ואיכות סאונד והקלטה טובים בהרבה

מכל אונבורד.

אם אתה רוצה לשים קצת פחות כסף ועדיין לקבל כרטיס ברמה אני ממליץ על ה- צינטק av-710 .

אין שום הבדל

יש לי כרטיס מקצועי להקלטות,

יותר חזק מכל מני צעצועים של ,

אני גם שומע דרכו מוסיקה,

לא ראיתי או שמעתי שום הבדל בנושא המוסיקה דרכו .

(יכול להיות שהוא פחות נתון להפרעות מהמחשב וכו, אבל בגדול אין הבדל.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להצטרף לשאלה-

פשוט, הבעיה שלי קצת שונה...

אני רוצה לחבר ל סראונד לOB אבל ליציאה דיגיטלית... ואז כאילו את כל הפיענוח יעשה המגבר שברמקולים...

האם גם במקרה כזה כדאי לי להשקיע הכרטיס קול איכותי יותר מ OB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם audigy 2 ? מספיק טוב ?

סתכלו על התגובה השניה עליו בזאפ (ע"י אלכס) -

http://zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=38307

אני מצטט: "חוות דעת:

אז ככה . . .מהפכה מסויימת עוברת עלינו בשנת 2007, כאשר כרטיסי 192/24ביט מגיעים מובנים על לוחות האם שנמכרים אט אט בחנויות בתקן AZALIA HIGH DEFINITION. לדוגמה, יש לי את לוח ה OVERCLOCKING המקצועי EXTREME STRIKER לצ'יפסט 680I של NVIDIA ו הכרטיס קול עליו פשוט מדהים. מה גם שהלוחות החדשים בעלי יותר חריצי PCI-E ויש עליהם אולי 1 או 2 חריצי PCI יקרים בלבד. מה שיוצא מהמשוואה הזאת הוא ש יותר ויותר אנשים שאני מכיר מעיפים את כרטיסי הקול האלה של קריאטיב מהמחשב עקב רצונם להשתמש בחריץ ה PCI למשהו אחר והרי גם ככה הרמה של הכרטיס קול המובנה בלוחות האחרונים היא מעולה כמו שכבר הזכרתי. אני חוזר. אין שום הבדל ובדקתי את זה עם חברים בין ה ZS לבין ה AZALIA על לוח ה STRIKER שלי. חוץ מזה אין ל ZS יציאה אופטית וקואקסיאלית, ויש לי את שניהם מובנים בלוח האם שלי, ככה שאין בכלל צורך בכרטיס ה ZS יותר. הוא היה אצלי שנתיים ועשה את שלו. כבר שמתי אותו למכירה מיד שנייה.

======================================

סיכום:

אני לא ממליץ לקנות אותו כי חבל על הכסף. גיימרים יקנו את ה X-FI אם הם ממש מטורפים על EAX 5 ב UNREAL TOURNAMENT 2007 וכל השאר ישתמשו בכרטיסי ה ON BOARD.

משתמשים מקצועיים ממילא יילכו על הכרטיסים של EMU כמו ה 1212 לדוגמה. אל תקנו אותו, אין לו כבר שימוש וחבל על הכסף וחריץ ה PCI שלכם ! לא האמנתי שאגיד את זה אחרי כל השנים הללו עם כרטיסי קריאטיב, אבל אני חושב שעבר זמנו של כרטיס הקול החיצוני מהעולם (מלבד השוק המקצועי כמובן).

יתרונות:

- זול

- צליל נקי

- אפשרות לתת עוצמת צליל שונה לכל רמקול

- דרייברים מצויינים

- תמיכה בASIO

חסרונות:

- אין הבדל בינו לבין ON BOARD בתקן AZALIA HD החדשים שנכנסו הרגע לשוק.

יש לי לוח STRIKER והON BOARD שלו עדיף. וגם לא תופס חריץ PCI !

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

then you're either deaf or got extremely crappy speakers...

I do agree that the speakers that I have right now isn't something amazing,

but!

still there is no diffrence and they are nice 2.1 speakers.

which should have ,according to your theory, to effect the sound.

about the tone deaf I would recommand to keep this statments aside..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...