תחושה לא טובה לגביי NVIDIA - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחושה לא טובה לגביי NVIDIA

ha_miki

Recommended Posts

p1b.gif

התמונה לקוחה מהאתר של AMD בכתובת http://corporate.amd.com/annual2001/home.html

שימו לב לשורה של net income loss

שימו לב גם שמספרים שמסומנים בסוגריים הם הפסדים

1997-הפסד של 20.090 מיליון$

1998-הפסד של 103.960 מיליון$

1999-הפסד של 88.936 מיליון$

2000-רווח של 983.026 מיליון$

2000-הפסד של 60.581 מיליון$

הרווח הנקי שלהם ב 5 שנים זה הרווח של בחודש בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחירון של אקסלנט מינואר 2000

רדו לחלק של ותראו שם:

Creative GeForce 256 PRO 32MB AGP ב420 דולר.

עברו 3 שנים בדיוק.

שנה אחרי

ASUS V7700 GeForce2 Deluxe 64MB AGP ב460$

Elsa GeForce2 Ultra 64MB + 3D Glasses ב588$

עוד שנה עברה

ASUS V8200 GeForce 3 Titanium 500 *Deluxe* 64MB ! ב480$

בחייכם, תמיד כרטיסים הכי חדשים מנופחים במחיר..

יפה נייס1 - עשית לי את העבודה, חוץ מהשורה האחרונה שלך אתה רק מחזק את דברי, כי : 3 שנים אחורה זה לא תמיד, כי הבאת מחירון של חברה בי.ש.ר.א.ל, כי הבאת מחירון של חברה "זולה" כמו אקסלנט וכי עדיין יש הפרש לא קטן,עכשיו נשאר לחבר את הכל ביחד. אז למרות שהפרו זו גרסה שוב - משופרת של הרגיל, ניקח את המחיר שלך - 420 נוריד איזה 20 40 בהם אקסלנט היו יקרים יותר באותה תקופה (במקרה הטוב) נוריד עוד 20% שנלקחו יותר בארצנו הקטנטונת יחסית לארה"ב - אתה מגיע לאזור ה 300 דולר לכרטיס שהוא משהו משופר - והגרסה הרגילה שהיא כרטיס סופר חזק באותו זמן עולה 100 דולר פחות - ב 3 שנים זה קפץ מ 300 ל 500 דולר - עוד איזה הוכחה אתה רוצה בדיוק ? הרי ה 500 דולר שמדברים עליהם בארץ יהיו יותר - אז נו - מחירון ישראלי כהוכחה ? ;D , אבל לא נורא - רק חסכת לי לחפש מחירון :)

ולגבי המשפט: "בחייכם, תמיד כרטיסים הכי חדשים מנופחים במחיר", אני שוב חולק על הגדרת ה"תמיד" שלכם - 2000 זה ישן ? זו תקופה דיי מתקדמת בכרטיסי מסך (מנועי גאומטריה - חלום בתקופה שאני קניתי את כרטיסי הראשונים), אני לא מאשים אותך כי אם הגיל שציינת בפרטים שלך נכון אז היית רק בשנה שנייה או משהו כזה של לימוד אנגלית בבית הספר - אז אני לא מצפה ממך לשלוט בעניין - בתקופות הראשוניות אבל אני גם לא מצפה ממך לבוא אם הוכחות כאלה בלי לחשוב פעמיים.

ואני ד"א רוצה לשלוח הרבה ממכם בתרד הזה לארה"ב להבין מה זה צרכנות נבונה של אזרחים: וודו 2 -300 320 דולר - ההבדל מ 500 זה 180-200 דולר - 60 - 70 אחוז מהמחיר - זאת עלייה רצינית אחי - ועל זה בדיוק אני מדבר- והסיבה העיקרית - מונופול אין אפילו על מה להתווכח - אתה רק מחזק את טענותי בדבריך ולא אני לא מדבר על זה שהמחיר קפץ מ 100 דולר ל 500 - אני מדבר על זה שאם הזמן הוא רק עולה עד לרמה שאומרים ש 1300 ש"ח זה זול. (פליי פאקינג סטיישן 2 עולה קצת יותר וזה עוד וזה מחשב קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'פלי פאקינג סטיישן 2' יותר קרוב לכרטיס מסך גדול מאשר למחשב קטן.

ואני שוב חוזר על העובדה שהרווחים מגיעים בעקיפין ממשחקים ולא ממכירת החומרה עצמה!

בקשר למחיר של ה VOODOO, אם אתה כבר עושה חישובים כלכליים של מיסים אז תחשב אינפלציה של 5 שנים בבקשה ותגיד לי כמה 300$ של 1998 שווים בדולרים של 2003.התשובה היא 330$ (אל תאמין לי, תבדוק לבד)

נוסיף לזה את הנקודות שהעלתי לגבי העליה הריאלית בעלויות הייצור של הדברים האילו ותראה שלא היתה עליה גדולה כמו שאתה חושב.

הבדל גדול לעומת ימי ה VOODOO וה TNT הוא שאין יותר כרטיס אחד מכל משפחה, הם מוציאים מספר כרטיסים עם אותה ליבה ולכן הגיוני מאוד שעבור המהיר ביותר יקחו המון כסף (בדיוק כמו שמעבד 3.06 עלה כמו מחשב שלם).

בשביל 200$ אתה יכול לקבל 9500 Pro או GF4 Ti4200, זה נראה לי הגיוני מאוד.

אין שום סיבה בעולם שלא יקחו 300 או 400 או אפילו 500 בשביל הדבר המהיר ביותר כי זה מיועד בדיוק ל 0.2% מהשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p1b.gif

התמונה לקוחה מהאתר של AMD בכתובת http://corporate.amd.com/annual2001/home.html

שימו לב לשורה של net income loss

שימו לב גם שמספרים שמסומנים בסוגריים הם הפסדים

1997-הפסד של 20.090 מיליון$

1998-הפסד של 103.960 מיליון$

1999-הפסד של 88.936 מיליון$

2000-רווח של 983.026 מיליון$

2000-הפסד של 60.581 מיליון$

הרווח הנקי שלהם ב 5 שנים זה הרווח של בחודש בערך.

שי לב לאחזקות שלהם שקפצו במיליארד וחצי מ200 ל 2001

זה בגלל שהם בנו מפעל חדש ברזדן FAB 30

אל תשכח שזה חתיכת דבר להקים כזה מפעל

אז אני לא הייתי מרחם עליהם

תחכה הם חברה צעירה עדיין

והם ממש לא מפסידים בגלל הבנייה שלהם בין 2000 ל 2001 אתה רואה שהם השקיעו את רוב הכסף במפעל

חכה שנה ותראה איך ההכנסות שלהם משלשות את עצמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הימים השתנו מימי הפנטיום 1... אז מה ?

והייתי מקבל את ההערה שלך לגבי הפלייסטיישן אם זה באמת רק היה כריס מסך - אבל זה הרבה יותר מזה.

300 דולר זה רחוק מאוד מ 500 - אפילו שאתה אומר שלא , בוא נשאל ילד בכיתה ב ונגלה את תשובה - ועל זה בדיוק אני מדבר - על ההבדלים האלה, ו"עליה הריאלית בעלויות הייצור של הדברים האילו " זה משפט מאוד יפה ומסוגנן - אבל גם ייצור זה טכנולוגייה וגם היא מתקדמת וגם מחירים שלה יורדים וגם היא פעם עלתה הרבה.

אבל לי אין כח להתווכח אם אתה חושב בצורה כזאת, יש עלייה, אנוודיה היתה ועדיין בחלקה מונופול - זה גרם לעליית מחירים עצבנית, זו נוסחה שרשומה בספרי כלכלה הכי בסיסים לא משנה איזה חברה תשים במשתנים של המשוואה, חברה כזאת תמיד תגרום לך להאמין שהמחיר מוצדק וזה לדעתי מדד לחולשת אופי (גם טוענת כל הזמן שהיא מורידה מחירים ושהמחירים שלה מעולים, ורק אל תגיד לי שגם זה נכון) וATI זו לא חברה קטנה זה כריש עצבני שלא מתנהג כל כך שונה מאנוודיה, אבל אני מאמין שמתישהו המתח בינהם יתפרץ ובקרוב נראה מחירים טובים יותר גם עקב התעוררות של עוד מספר חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע דבר אחד

בזמן האחרון גם sis גם וגם דאימונד או S3 איך שתקראו לה נכנסו לשוק הם אמנם רק בשלבי ההתחלה

אבל קחו לדוגמא את SIS חברה שתיכנס חזק בזמן הקרוב עם ה XABRE

מה שיוריד את כל מחירי כרטיסי הרף הגבוהה וכששאר החברות יכנסו אתה תראה כמה באמת יעלו הכרטיסים החזקים באמת

כי מה שבטוח שום כרטיס היום לא מצדיק את המחיר שלו גם לא RAGE 98 של ATI ב 15 דולר!!!! (:

אבל תשמעו מה לעשות בתור מישהו שקנה TRIDENT 8900D ב 450 שקל לפני 9 שנים

אני יכול להגיד לך שהרבה דברים השתנו מאז אבל המכירים נשארו קבועים בגלל דבר אחד שלא היה תחרות

אבל תראה מה קרה בשוק של הצורבים היום הם נמכרים כמו זבל !!! מי היה מאמין לפני 5 שנים שתוכל לקנות את הצורב הכי טוב במקסימום

500 או 600 שקל (מבחינת מהירות)

כנ"ל גם הזיכרונות שימו לב איך המחירים שלהם יורדים

KINGSTONE איבדו את ההגמוניה שלהם

רק תחרות מעודדת התקדמות וירידה של מכירים ואת זה נראה בחודשים הקרובים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1300 ש"ח שאתה טוען שהם הרבה כסף זה בסביבות 230$, אז איפה העליה ביחס ל300$ ?

בניגוד לפעם יש היות מספר כרטיסים עם אותה ליבה אז הם לא חייבים למצוא מחיר ביניים אלא פשוט מוכרים כרטיס מוצאם אישית לכל טווח מחירים.

כשאותו וודו2 עלה $300 (330$ במחירים של היום) מה עוד יכולת לקנות?

כלום!!! (וודו1 היה אפס מאופס ליד ה 2).

היום אתה יכול להשיג כרטיסים שעושים את העבודה בפחות מ 100$, אתה יכול להשיג כרטיס חזק מאוד שנותן 80% מהביצועים של הדבר הכי טוב ב 230$ ואתה יכול להיות פסיכוטי ולשלם פי שניים בשביל עוד 20%.

ההבדל היחידי שיש הוא שהתאפשר להם לתמחר את הכרטיסים כמו מעבדים ע"פ ביצועים ולא להגיד שיש רידאון 9700 או כלום.

אם אתה רוצה להגיד שהכרטיס הכי יקר עולה יותר מפעם (ופעם הכוונה יותר משנתיים שלוש) אז אני מתנצל על הוויכוח ובהחלט המחיר עלה ב 100 או 200$, ההבדל הוא שאתה כבר לא חייב לקנות את הכרטיס הזה בשביל להנות מהמחשב.

היום יש לך את האופציה לקנות כרטיס ב 200$ (בארה"ב) שנותן לך הנאה רבה מהמשחקים הכי חדשים, אז דווקא חסכת לך 100$ ביחס ללפני 5 שנים.

לכן השוואת המחירים היא בעייתית, כי אתה משווה משפחה שלמה של כרטיסים היום (ובחרת דווקא את החזק ביותר מהם) לעומת כרטיס בודד במצב של take it or leave it.

ואני חייב להוסיף בכל זאת,

ואני ד"א רוצה לשלוח הרבה ממכם בתרד הזה לארה"ב להבין מה זה צרכנות נבונה של אזרחים: וודו 2 -300 320 דולר - ההבדל מ 500 זה 180-200 דולר - 60 - 70 אחוז

הוודו2 הוא לא כרטיס מסך, אם אתה מוסיף עלות של ATI Rage 4MB PCI זה מוסיף בקלות עוד 100$-150 למחיר.

גם בוא לא נשכח שוודו2 לא סחב את קוויק 2 1024*768 ב 16 ביט ביותר מ 20 FPS, בשביל להגיע לגבול ה 40 היית צריך ואז אנחנו כבר מדברים על 700$.

הרידאון 9700 במחיר רשמי של 499$ מסוגל להריץ את דום 3 ב 1024*768 ב 32 ביט בקלות ב 40 FPS (ואני משווה את הכרטיסים הכי חזקים עם המשחקים הכי כבדים של התקופות המקבליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה נייס1 - עשית לי את העבודה, חוץ מהשורה האחרונה שלך אתה רק מחזק את דברי, כי : 3 שנים אחורה זה לא תמיד, כי הבאת מחירון של חברה בי.ש.ר.א.ל, כי הבאת מחירון של חברה "זולה" כמו אקסלנט וכי עדיין יש הפרש לא קטן,עכשיו נשאר לחבר את הכל ביחד. אז למרות שהפרו זו גרסה שוב - משופרת של הרגיל, ניקח את המחיר שלך - 420 נוריד איזה 20 40 בהם אקסלנט היו יקרים יותר באותה תקופה (במקרה הטוב) נוריד עוד 20% שנלקחו יותר בארצנו הקטנטונת יחסית לארה"ב - אתה מגיע לאזור ה 300 דולר לכרטיס שהוא משהו משופר - והגרסה הרגילה שהיא כרטיס סופר חזק באותו זמן עולה 100 דולר פחות - ב 3 שנים זה קפץ מ 300 ל 500 דולר - עוד איזה הוכחה אתה רוצה בדיוק ? הרי ה 500 דולר שמדברים עליהם בארץ יהיו יותר - אז נו - מחירון ישראלי כהוכחה ? ;D , אבל לא נורא - רק חסכת לי לחפש מחירון :)

ולגבי המשפט: "בחייכם, תמיד כרטיסים הכי חדשים מנופחים במחיר", אני שוב חולק על הגדרת ה"תמיד" שלכם - 2000 זה ישן ? זו תקופה דיי מתקדמת בכרטיסי מסך (מנועי גאומטריה - חלום בתקופה שאני קניתי את כרטיסי הראשונים), אני לא מאשים אותך כי אם הגיל שציינת בפרטים שלך נכון אז היית רק בשנה שנייה או משהו כזה של לימוד אנגלית בבית הספר - אז אני לא מצפה ממך לשלוט בעניין - בתקופות הראשוניות אבל אני גם לא מצפה ממך לבוא אם הוכחות כאלה בלי לחשוב פעמיים.

ואני ד"א רוצה לשלוח הרבה ממכם בתרד הזה לארה"ב להבין מה זה צרכנות נבונה של אזרחים: וודו 2 -300 320 דולר - ההבדל מ 500 זה 180-200 דולר - 60 - 70 אחוז מהמחיר - זאת עלייה רצינית אחי - ועל זה בדיוק אני מדבר- והסיבה העיקרית - מונופול אין אפילו על מה להתווכח - אתה רק מחזק את טענותי בדבריך ולא אני לא מדבר על זה שהמחיר קפץ מ 100 דולר ל 500 - אני מדבר על זה שאם הזמן הוא רק עולה עד לרמה שאומרים ש 1300 ש"ח זה זול. (פליי פאקינג סטיישן 2 עולה קצת יותר וזה עוד וזה מחשב קטן).

3 שנים אחורה זה מה שיש באתר של אקסלנט.

ב2000 אקסלנט היו מהחברות הזולות והאמינות.

אתה מתעלם מזה שהיה גם כרטיס ב588$ (של אלסה).

אני באמת מתנצל שלא הבאתי עם בנצ'מארקים בפורט-ראן, אבל שוב, 3 שנים אחורה זה מה שיש באתר של אקסלנט.

והמחירים של ה'הכי חדש' תמיד הוצאו מפרופורציה. בכל מחשב שקניתי (החל מהXT עם מסך CGA והארדיסק של 10 מגה).

אני במקומך לא הייתי מזלזל באחרים, במיוחד שהבאתי תשובה מנומקת לעומת פילוסופיה.. (FYI, אני יודע אנגלית כי גרתי באמריקה כשהייתי בן 2-3).

באותה תקופה, לקח זמן עד שחלק מסוים הגיע לארץ- אין לי מושג למה, אבל זו עובדה, שרק אחרי בערך 3 חודשים מוצר היה מגיע לארץ.

1300 זה לא זול, אבל זה הentry-level לכאלו שמחפשים ביצועים.

פלייסטיישן2 לא עולה 'קצת' יותר, עד עכשיו הלכת על דיוק של 20$ לפה ולשם-

פלייסטיישן2 מבוסס על חומרה מיושנת שהולכת לעבור מהעולם והוא עולה 30% יותר מכרטיס מסך שעולה 1300 שקל.

להזכיר לך כמה עלה פלייסטיישן2 בארץ כשהוא רק נכנס? נכון! קרוב ל2500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמובן נכון - אני זוכר טוב מאוד כמה הוא עלה וכמה הוא עולה ,ואני זוכר טוב מאוד כמה דברים של עולים בא.ר.ץ. (אהממ ישפאר אוכלים שקלים בארוחת בוקר אהממ.. אפילו הרבה הרבה יותר ממה שאקסלנט היו אוכלים בארוחת ערב בשנת 2000 :) ) .

ודרך אגב - צחקתי עם האנגלית - כן ?

ובוא נראה לפלייסטיישן 2 יש בערך 300 ש"ח , מעבד אלוהים יודע כמה הוא שווה שם - נגיד 300, ספק + מארז נגיד 200, קונטרולר עם רטט - אין לי מושג כמה זה עולה למחשב - נגיד 200 ובטח עוד כל מיני שטויות שפיספסתי כמה יצא כל המסביב במונחי מחשב - 1000 ש"ח.

זה מה שאני מנסה להגיד, תשמע - חברות לא עולות ככה סתם - יש חוקי כלכלה בסיסיים , אנוודיה היתה פעם דג קטן ששחה ליד כריש בשם 3DFX, אחרי שהם הפכו לכריש בעצמם ואכלו כל מה שסביבם הורגשה עלייה רצינית במחיר, קשה לי להאמין שאתה בעצמך חושב שהיא חברה שמאוד מתחשבת בלקוחותיה בעניין המחיר ומשתדלת לתת את המחיר הכי נמוך שהיר יכולה בלי לפגוע בעצמה, וקשה לי להאמין שאתה לא חושב שמכונות השיווק שלה משומנות היטיב - וכל דבר קטן -כל גרגר מידע - הכל מתוכנן ומחושב מראש ,וקשה לי להאמין שלא תסכים איתי שבחברה הזאת קראו יותר ספריי כלכלה מספריי תיכנות ופיזיקה, וגם קשה לי להאמין שכרטיס מסורס שמיועד לכולם זה פתרון טוב בעינך (הפתרון של להוציא משהו מוגבל ולמכור בפחות במקום להוציא משהו טוב - ולמכור ביותר משהו משופר של זה עם כל הדלוקסים) - אבל בכרטיסי מסך זה חשוב פי כמה מפני שמשחק מאוד מבוסס על הכרטיס מסך.

אבל לא משנה, תשמע - אני קונה כרטיסים עוד מה RENDITION V1000 של כריאטיב (נראה לי עוד יש לי את הקבלה - ואז תדע כמה באמת פעם עלה כרטיס) וזה היה כרטיס מעולה ברמה גבוהה - ומאז אני קונה כרטיסים - זה הרבה נסיון ומי שבעצם קונה מרגיש בהבדלים. אם פעם הוצאתי 800 על כזה כרטיס מעולה - היום אני צריך באזור ה 2100 - וזה עובר כל אינפלצייה וכל עליית דולר,

אני לא אמרתי שהעסק עם העלייה המגמתית במחיר כרטיסי המסך זה דבר שצריך להתנגד לו בתוקף - רק העלתי את זה כעובדה - זה הכל - אתה מוזמן לחזור כמה פוסטים אחורה ולראות בעצם מה אמרתי על ה GFFX - כשיש כרטיס מעולה ב 500 דולר - אז נכון שכמעט אף אחד לא יקנה - אבל פסיכולוגית זה יגרום לך להרגיש שהכרטיס שקנית ב 250 דולר והור רק קצת פחות טוב - הוא בעצם זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k,

זה מה שאני מנסה להגיד, תשמע - חברות לא עולות ככה סתם - יש חוקי כלכלה בסיסיים , אנוודיה היתה פעם דג קטן ששחה ליד כריש בשם 3DFX, אחרי שהם הפכו לכריש בעצמם ואכלו כל מה שסביבם הורגשה עלייה רצינית במחיר, קשה לי להאמין שאתה בעצמך חושב שהיא חברה שמאוד מתחשבת בלקוחותיה בעניין המחיר ומשתדלת לתת את המחיר הכי נמוך שהיר יכולה בלי לפגוע בעצמה, וקשה לי להאמין שאתה לא חושב שמכונות השיווק שלה משומנות היטיב - וכל דבר קטן -כל גרגר מידע - הכל מתוכנן ומחושב מראש ,וקשה לי להאמין שלא תסכים איתי שבחברה הזאת קראו יותר ספריי כלכלה מספריי תיכנות ופיזיקה

אם תמצא חברה אחת שלא ניתן להגיד את זה עליה אני אודה שטעיתי, בל אין כזה דבר כי כולם פה כדי להרוויח.

שאף אחד לא יגיד לי ש או ATI נמצאים בעסק כדי להציל את האנושות מידיהן של אינטל ו NVIDIA.

אבל בכרטיסי מסך זה חשוב פי כמה מפני שמשחק מאוד מבוסס על הכרטיס מסך.

אבל לא משנה, תשמע - אני קונה כרטיסים עוד מה RENDITION V1000 של כריאטיב (נראה לי עוד יש לי את הקבלה - ואז תדע כמה באמת פעם עלה כרטיס) וזה היה כרטיס מעולה ברמה גבוהה - ומאז אני קונה כרטיסים - זה הרבה נסיון ומי שבעצם קונה מרגיש בהבדלים. אם פעם הוצאתי 800 על כזה כרטיס מעולה - היום אני צריך באזור ה 2100 - וזה עובר כל אינפלצייה וכל עליית דולר,

תשמע, פעם קנו פורד מודל T ב 1000$ (אני זורק מספר כי אין לי מושג), היום יש Lamborghini SE במיליון $.

אם אתה מסיק מזה שמחירן של מכוניות עלה אתה עושה טעות חמורה.

זה נכון שיש מכוניות הרבה יותר יקרות מפעם, אבל ההבדל הוא שהיום גם מי שאין לו טונה של כסף יכול להשיג לעצמו מכונית הרבה יותר טובה ממה שהיה אפשר לפני 80 שנה או אפילו לפני 20 שנה.

מה שנוצר זה מבחר שמותאם לכל תקציב ודרישה, צר לי אם זה מונע ממך מלהחזיק את החיה הכי חזקה בשוק, אבל תאמין לי שתמורת מה שאתה כן יכול לשלם אתה מקבל הרבה יותר.

באותם 800 ש"ח ששילמת אז תשיג היום רידאון 8500 עם 128 מגה ואפילו כמעט GF4 Ti4200 שהם מספקים חווית משחק מצויינת.

באותם ימים שאתה מדבר עליהם בהם הוודו שלטו גם עם הכרטיס הכי יקר בשוק חווית המשחק היתה מאוד לא מלהיבה.

לא עוד חייבים לקנות את הדבר הכי חזק בשוק בשביל לשחק משחק ולהנות מהמחשב, אפשר כבר להתפשר במחיר ועדיין לקבל תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם אני השוואתי מכוניות למחשבים - עד שמישהו תיקן אותי והסבר לי שמסובך מדי עד בלתי אפשרי לעשות השוואה כזאת,

ההבדל הגדול הוא שלכביש אין דרישות - למשחקים יש - זאת כל הבעייה, אני יכול להגיע לעבודה בחיפושית ואני יכול להגיע לעבודה ביגואר .

ובכלל זה לא מתקדם באותו קצב ואני גם לא חושב שיחס המחירים שהבאת נכון - אתה אומר שפעם מכוניות טובות היו זולות ? אני בספק..

ובקשר לחברות - כן גם לייטאון מרוויחים וגם רוצים להרוויח - ויש להם מחירם טובים - והם לא גוררים את המחירים למעלה - אם כי רק למטה.

הסיבה - לייטאון לא מונופול - אנוודיה - עדיין כן.

ואתה בכלל אומר מה שאני אומר - כולם כאן כדי להרוויח - וכולם רוצים לעשות כמה שיותר כסף - ואם תהיה לחברה הזדמנות (אהממ מונופול אהממ) היא תעלה את המחירים (בין אם זה בצורה גלוייה או יותר סמוייה ומסובכת).

"באותם ימים שאתה מדבר עליהם בהם הוודו שלטו גם עם הכרטיס הכי יקר בשוק חווית המשחק היתה מאוד לא מלהיבה."

אתה טועה כאן , זה בדיוק ההפך - וזאת הסיבה שהכרטיסים נכנסו כזה חזק וזכו לכזו פופולאריות, אני עוד משחק במחשב מימי 8086 (XT) אז אולי אני רואה את זה בצורה יותר מלאה - אבל ברור שזה היה מלהיב - אני לא יכול לתאר את ההרגשה הטובה כשראיתי (ושיחקתי) את TUROK על הוודו 1 ה"תותח" שלי , זה היה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...