תחושה לא טובה לגביי NVIDIA - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחושה לא טובה לגביי NVIDIA

ha_miki

Recommended Posts

כלל ברזל בשיווק, אתה מוכר בכמה שהלקוח מוכן לשלם. על כרטיס שלך עולה לייצר 104 דולר (רדיאון 9700 פרו) תיקח 400 דולר, כי יסכימו לשלם. כל מעבד שנחשב 'ישן' כביכול, שעולה לך לייצר 70 דולר, תקח 50 דולר, כי ככה ה'שוק רוצה'. אתה לא מוכר את מרכולתך + רווח, אתה מוכר בכמה שיסכימו לשלם. אתם מסתכלים על מסך, שקניתם ב1500 שקל, נגיד, לייצרו, עולה פחות מחצי. דרך כרטיס מסך, שקניתם ב1000 שקל, וליצר אותו עולה 400. לי כאן מונחת על השולחן, שבמחיר שלה, היצרן, ניקון, יכול להשמיד שתי מצלמות אחרות מאותו דגם, ועדין להשאר ברווח על שלושת המצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובוא נראה לפלייסטיישן 2 יש בערך 300 ש"ח , מעבד אלוהים יודע כמה הוא שווה שם - נגיד 300, ספק + מארז נגיד 200, קונטרולר עם רטט - אין לי מושג כמה זה עולה למחשב - נגיד 200 ובטח עוד כל מיני שטויות שפיספסתי כמה יצא כל המסביב במונחי מחשב - 1000 ש"ח.

אתה הרגע המצאת את המחירים האלה..

אם אני קונה עט פיילוט, הוא עולה לי 7 שקל

אם אני קונה 3 מיליון עטי פיילוט, הוא לא יעלה לי 7 שקל.

כיום, לא עולה 300 שקל בחנות (בארץ, שאתה כל כך אוהב להדגיש).

בEBAY אתה יכול למצוא מארז PS2 ב25$ (אני זוכר את זה כי ראיתי באיזה פרוייקט מודינג)

קונטרולר לא עולה יותר מעכבר.

בפלייסטיישן יש כרטיס מסך ברמה של GF2, אם לא פחות מזה.

אל תשכח כמה עולה משחק לפלייסטיישן וכמה עולה משחק למחשב- שם טמון הכסף הגדול.

(ואגב, רק לאחרונה הורידו את המחיר בארה"ב ל199$)

אמיר, חייב לדחוף ת'ניקון שנתנו לך לשחק איתה, הא? ;) שוויצר! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור? זה דוגמא אקונומית פוליטקלי קורקט לגמרי. וחוצמזה, זה הדבר הראשון שעומד לי מול העינים ליד המסך. חוצמזה, מה אכפת לי (בטון של ילד בן 4) "לי נתנו לשחק עם מצלמה, לי נתנו לשחק עם מצלמה"

וברצינות, סוני מוכרת את הPS2 בהפסדים קלים עד מאוד, וממכירת המשחקים, היא מרוויחה. כמו , רק שכאן, ההפסד על החומרה גדול יותר. אנווידיה לא הולכת לפול. נקודה. יש הבדל בינה היום, לבין 3DFX אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם fx לא יצליח זה יוביל לאי אמון בחברה וקצב התקדמות איטי יותר של כרטיסים טובים חותר שיתנו ל ati לשלוט!

אני אישית לא סובל את nvidia:

קניתי 2

קיבלתי mx 200!!!

המספרים מדברים בעד עצמם ומישהו ישלם על זה :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהFX ירשים! לא ראית את הבנצ'מרק לכרטיס הבטא שלו ועם דרייבים ראשוניים עם מליון באגים? הוא יותר טוב מה9700 פרו... תחשוב על הכרטיס המוגמר עם טובים. זאת יכולה להיות מהפכה. כל מה שהכרטיס צריך לעשות בכדי להביס לגמרי את ה9700 זה לממש את הפוטנציאל של נתוני החומרה של הכרטיס(אשר הרבה הרבה יותר מרשימים מזה של ה9700 עם 50% יותר טרנזיסטורים, קצב מילוי הרבה יותר גבוה, רוחב פס של הרבה הרבה יותר גבוה וליבה הפועלת במהירות של 500MHZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICE2K, אתה סתם אומר שטויות, מצטער... אני לא מבין איך אתה יכול להשוות בין כרטיסי מסך לפני תקופת VOODOO, להיום. 3DFX היו הראשונים שייצרו באמת כרטיסי מסך שהם מעבדים (GPU). זה פשוט עולה יותר כסף לייצר דבר כזה. פעם לא הייתה ליבה, ועוד דברים שאני לא מתמצא בהם. הטכנולוגיות החדשות עולות כסף לפיתוח ויישום. כל מיני דברים כמו פיקסל ווירטרס שיידרים למיניהם... הדברים האלה עולים כסף, אין מה לעשות. לגבי מכוניות, בוא אני אתן לך דוגמא אחרת: אתה רוצה להגיד שאפשר להשוות בין כרטיס מסך של היום לכרטיס לפני תקופת הוודוו(כמובן שלא השוואה של מחיר, אלא השוואה בין תקופות ומחירים) כמו להשוות בין למבורגיני לאופניים? הרי כשרק המציאו אותם הם בטח היו אמורות לעלות מיליוני דולרים. אז במקום למשכן את הבית שלך ולקנות אותם, היית פשוט עושה לך זוג בעצמך. אז בוא תעשה בעצמך כרטיס מסך. אף אחד לא מונע ממך הרי... אתה פשוט ילדותי, אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם fx לא יצליח זה יוביל לאי אמון בחברה וקצב התקדמות איטי יותר של כרטיסים טובים חותר שיתנו ל ati לשלוט!

אני אישית לא סובל את nvidia:

קניתי 2

קיבלתי mx 200!!!

המספרים מדברים בעד עצמם ומישהו ישלם על זה :AR15:

זה שאתה לא מודע למה שאתה קונה זה לא אשמת .

אפשר לכתוב גם:

קניתי radeon

קיבלתי 9000!!!

what's your fu'n point ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהFX ירשים! לא ראית את הבנצ'מרק לכרטיס הבטא שלו ועם דרייבים ראשוניים עם מליון באגים? הוא יותר טוב מה9700 פרו... תחשוב על הכרטיס המוגמר עם טובים. זאת יכולה להיות מהפכה. כל מה שהכרטיס צריך לעשות בכדי להביס לגמרי את ה9700 זה לממש את הפוטנציאל של נתוני החומרה של הכרטיס(אשר הרבה הרבה יותר מרשימים מזה של ה9700 עם 50% יותר טרנזיסטורים, קצב מילוי הרבה יותר גבוה, רוחב פס של הרבה הרבה יותר גבוה וליבה הפועלת במהירות של 500MHZ)

עם 50% יותר טרנזיסטורים

זה לא נכון, זה בסביבות 120 מיליון לעומת 105 מיליון, 14% בלבד.

רוחב פס של הרבה הרבה יותר גבוה

זה גם לא נכון.

Radeon 9700 Pro

310MHz*2(ddr)*256(bit)/8 = 19,840MB/s

NV30 @ 500MHz mem

500MHz*2(DDR)*128(bit)/8 = 16,000MB/s

וליבה הפועלת במהירות של 500MHZ

ולמרות שהיא פועלת בתדר גבוהה ב54% מה Radeon9700 pro היא מספקת רק 7% יותר פוליגונים לשניה מאשר Radeon9700 Pro.

מהבחינה הזו זה מזכיר את ה P4 לעומת ה K7.

כמובן שפוליגונים לבד לא קובעים, אבל זה ראויי להתייחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידידי, לא אני זה שילדותי פה,

אני לא מכיר את תרבות הדיון שלך בפורומים אבל אין דבר מרגיז יותר ממתי שמישהו מכניס לך דברים לפה שלא אמרת ואז עוד "כאילו" מתקן אותך שלא לדבר על "יורד" עליך....

אז כדאי , שאדם בוגר כמוך יקרא את הכתוב טוב טוב ויבין כמו שצריך לפני שהוא מגיב על זה - בעיקר אם הוא בעצמו יודע שהוא לא מבין יותר מדי בנושא:

"אני לא מבין איך אתה יכול להשוות בין כרטיסי מסך לפני תקופת VOODOO, להיום" - מתי ראית אותי או מישהו בתרד הזה מדבר על כרטיסים לפני תקופת הוודו ? אם אתה לא מכיר טוב את הכרוניקה של כרטיסי המסך אז אני מציע ש1)תלמד, או 2) אל תענה בצורה כזאת.

" 3DFX היו הראשונים שייצרו באמת כרטיסי מסך שהם מעבדים (GPU)." לא כל כך ברור בהקשר למה הבאת את זה , אבל הכוונה בעולם החומרה היא לא "שהם מעבדים" אלא שהם כוללים בתוכם מעבד גאומטרייה שאותה, עד כרטיסים אלה, עשה המעבד הראשי במחשב, וזה לא 3DFX אלא הראשונים שיצאו עם מעבד גראפי כזה מובנה בציפ - שוב אתה מוזמן ללמוד טוב לפני שאתה מגיב.

"פעם לא הייתה ליבה, זיכרון ועוד דברים שאני לא מתמצא בהם." - עוד לא יצאו לך שני משפטים וכבר עוד טעות, - מאז ומעולם היו ליבה וזכרונות , חבל שאתה תוקף אותי ככה בלי להבין כלום , לפחות אני שמח שאתה רושם שאתה לא מתמצא - אז למה בכלל הגבת ?

"כל מיני דברים כמו פיקסל ווירטרס שיידרים למיניהם... הדברים האלה עולים כסף" - כל דבר מאז ומתמיד עלה כסף , דברים מתקדמים עם הזמן בטכנולגייה ומחירים יורד עם הזמן - זאת הנקודה, ברור לך שגם SSE2 בפנטיום 4 עולה כסף - לוקחים על זה תוספת ?

"לגבי מכוניות, בוא אני אתן לך דוגמא אחרת: אתה רוצה להגיד שאפשר להשוות בין כרטיס מסך של היום לכרטיס לפני תקופת הוודוו(כמובן שלא השוואה של מחיר, אלא השוואה בין תקופות ומחירים) כמו להשוות בין למבורגיני לאופניים? הרי כשרק המציאו אותם הם בטח היו אמורות לעלות מיליוני דולרים. אז במקום למשכן את הבית שלך ולקנות אותם, היית פשוט עושה לך זוג בעצמך. אז בוא תעשה בעצמך כרטיס מסך. אף אחד לא מונע ממך הרי... אתה פשוט ילדותי, אין מה לעשות. "

- כאן הקטע הכי "מכוער" שלך - שוב לא השוותי שום דבר ללפני תקופת הוודו , איך בשם העולם אתה מעיז להגיד כאן מה שאמרת, עם הוכחה ילדותית בסגנון של ילד בן 6 עם המשפט הלא ברור שלך על ייצור אופניים וכרטיסי מסך שאלוהים יודע מה הקשר .

ובגלל שצריך להסביר לאנשים כמוך כל דבר פעמיים אני יצטט שוב את הנקודה שאותה אני מנסה להגיד:

"אתה מוזמן לחזור כמה פוסטים אחורה ולראות בעצם מה אמרתי על ה GFFX - כשיש כרטיס מעולה ב 500 דולר - אז נכון שכמעט אף אחד לא יקנה - אבל פסיכולוגית זה יגרום לך להרגיש שהכרטיס שקנית ב 250 דולר והוא רק קצת פחות טוב - הוא בעצם זול. "

אני לא אומר שזה לא בסדר למכור כרטיסים בהרבה ושזה לא שווה את זה אלא מראה את המגמה על שינוי רף המחירים הפסיכולוגי אצל הקונים ע"י החברות - ואני גם לא אומר שיש מה לעשות נגד זה - אלא רק מציין את זה !!

אני מקווה לא לראות אותך שוב עם תגובות לא אינפורמטיביות, מטעות , מכפישות וילדותיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם זורק ל דיון "Young: At present we don't intend to retail our selves since there are existing board partners that we are working with and the arrangements seem to be working well. Many board vendors have expressed interest in the DC product after our announcement. Some surprising! It seems that Nvidia has not been treating their board 'partners' well and what goes around comes around...."

http://www.savage2k.com/interview.php

לזה מה שאני מתכוון בהחלטות לא חכמות עסקית. (אני נוטה להאמין לבחור מS3 במקרה הזה)

שלא לדבר על התנהגות מונופוליסטית בנושא פרסום באינטרנט (מי שזוכר את המקרה שהיה לפני מותה של 3DFX ..).

כל אלו מבריחים אנשים , מבריחים משקיעים וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...