כפייה דתית הייתכן? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית הייתכן?

Classified

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט להקיא עליהם, ולהקיא אותם מכאן. הקטע העצוב שהרוב במדינה המטונפת הזאת לא איכפת להם או שבכלל תומכים, מתיימרים להיות עוד "שומרי מצוות".

ועוד הפגנות נגד המקומות האהובים עליי: איוו וצ'יליז. עד פה >:(

מזכירים לי את הערסים האלו שפתאום הופכים "לשומרי מצוות ודרך הארץ" :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדמם מהעיניים.. מהתגובה האינפנטילית שלך מבינים שאותך צריך להקיא מפה.

מנדי, ארצה.

מה שנכון נכון,אך צריך להבין איזה נושא רגיש זה לחלק מהאוכלוסייה.

פחחחחחחחחחחחחחח. גם נושא החופש האישי שלי ושלא יכפו עלי כלום זה נושא רגיש עבורי, הם מכבדים את זה?

אתה צריך להבין את החשיבה שלהם.לך זה נראה דבר רגיל שבא לך לשמור או לא,להם זה פשע כמו רצח.

אני מבין את שלהם, אני לא מסכים איתה. לגביהם אני לא בטוח אם הם בכלל מוכנים לנסות להבין את שלי...

זה רק אני או שהימני דומה לגיל קופץ'?

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1072019/1_wa.jpg

מי?!

אני בעד עזאזאל.

עד כמה שאני זוכר, עזאזל ע"פ המיסטיקה היהודית הוא שטן, לא מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוסים,

כמו ששמעתי באיזה הצגה, כולם משחקים שם ב"הרבי אמר", ועד כמה שזה נשמע טיפשי, זה גם נכון, תכלס, אם הם רוצים לא לעשות דברים שבנאדם נורמלי עושה אותם בלי לחשוב כמעט, שלא יעשו, אבל שלא יכפו את זה על אחרים, תכלס, הם חיים כמו כל העניים במדינה הזאת ופתאום איכפת להם איך אנחנו חיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, איזה פחד. גם פה בפ"ת, הכל פשוט מ-ת. בתכלעס, עיר גדולה עם הרבה תושבים וכוח עבודה ופוטנציאל אבל אין פה כלום, ממש כלום. אפילו לצאת לאכול אין פה ממש איפה כי שום דבר לא מספיק טוב בשביל החרדים. פעם היו מספר ביתי במרכז העיר אבל הבני זונות היו זורקים אבנים על המבקרים עד שסגרו את בתי הקולנוע ועכשיו כדי לראות סרט או ללכת לבית קפה/מסעדה נורמאליים, צרייך לצאת מחוץ לעיר. כל הצעירים בורחים מפה, נשארים פה רק זקנים וערסים שאין להם כסף לעזוב. גועל נפש. צרייך להקים להם מדינה בנגב או באיראן.

את בטוחה שאת מפ"ת? כי אתמול קניתי לאפה עם פרגיות וחומוס-טחינה-צ'יפסלט בפ"ת, שני מטרים מהקניון הגדול. הלאפה בהחלט לא היתה מקמח מצה.

ואני בד"כ קופץ לבית קפה ביום שישי בלילה, אחרי כניסת השבת. לא חסרים כאלו בפ"ת.

רוצה בשר לא כשר? יש ליד השוק סופר שמוכר, ממש באמצע העיר (ובטח יש עוד שאני לא מכיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי כשר לא כשר? רק לאפות יש פה ואני במקומך לא הייתי אוכלת אותן. לך תדע איפה הידיים של ה"טבח" היו קודם. איכס. אני אומרת שאין פה כלום חוץ מכמה בתי קפה עלובים סטייל "הנס של מזל" וכמה מסעדות פועלים ושיפודיות עלובות באיזורי התעשייה. המקום הנורמאלי היחיד שיש פה זה OIYAMA או איך שלא קוראים לזה, וגם אותה בנו בגלל שבונים עכשיו שכונות חדשות של צפונים מלייאנים ליד "אסם" שם.

איזה בית קפה אתה קופץ? זה שליד התחנת דלק של בלינסון? תודה אבל לא תודה. אני לא רוצה לשלם 30 שקל בשביל נס קפה ועוגה פרווה מופשרת שעמדה חודש בתצוגה. ואל תגיד לי שאתה לא מכיר את הסיפור של "חן", "היכל" והאולם שהיה פעם בקניון "ברוך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפודיות עלובות? מאוד יעלבו בפונדק איילון. אני די אוהב את הלאפות שלהם.

איזה בית קפה? בד"כ בוקה. יש גם קופי בין, ארומה ועוד כמה בתי קפה שפתוחים בשבת באזור שלי. את בטוחה שאת גרה בפ"ת?

ומה אכפת לך מבשר לא כשר? אם מוכרים בשר לא כשר בראש חוצות, אי אפשר לטעון שיש כפיה דתית. הרי זה הדבר הראשון שהם יפעלו נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא פועלים נגד בשר לא כשר כי יש יותר מדיי רוסים בעיר. מה כן, הם פעלו היטב נגד תרבות הפנאי בעיר והרי התוצאות. כולם בורחים לתל-אביב.

אני לא יודעת באיזה איזור בפ"ת אתה גר, אבל אני גרה ליד המשטרה. האיזור מת. חוץ מאיזה שניצליה ושווארמה ופלאפליות מגעילות עם ג'וקים אין פה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנהגות של בריונים...

אוי מסכנים ריססו על שלטי פורנוגרפיה..חח..אולי בעיר שיש בה רוב של חרדים או דתיים המפרסמים קצת יתנהגו ביותר רגישות.

ואם יהיה אותו דבר ההיפך, תהיה בטוח שירססו על שלטים של חרדים.

לא שאני מצדיק, אבל זה נשמע לי אבסורד שבעיר שסגרו בה בתי בשבת לשים שלטי חוצות של בנות כוסיות עם הסיסמא "HAVE A NICE ASS" ולצפות שיעבור בשלום...או שאני הוזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. אתה הוזה. איפה ראית שלט כזה בפ"ת? עזוב שהמפרסמים והאופנה בארץ היא פרחית ומתחת לכל ביקורת, אבל פורנוגרפיה???

בפ"ת איזה צייר צייר בגשר גהה, שמפריד בין בני ברק לפ"ת, ציורים של אנשים מחייכים וכולם בלבוש צנוע. באו חרדים, ציירו כיפות על הגברים בציור ואת פני האישה השחירו בספריי.

אל תזיין את השכל. איש איננו מציג פורנוגרפיה ברחוב והחרדים הם לא שא תמים. מלצרתי במועדון חשפנות ועכשיו מברמנת במועדון BDSM ופטיש. גם כאן וגם שם אני רואה חרדים בלא בושת פנים באים לראות את ה"פורנוגרפיה" וה"זימה" וה"תועבה" ולא אכפת להם שמגישים שם בירה גם בפסח, באים להזיל ריר על מופעי סקס בדיוק כמו כולם. אה, רגע, אולי תגיד לי שהם בעצם חילונים בתחפושת? לא לא, הם רק צבועים שמשחקים ב"הרבי אמר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעצבנת העובדה שבחו"ל הם יושבים בשקט למרות שמוכרים בשר לא כשר מטר מהשכונות שלהם, נוסעים בשבת ותולים שלטים "לא צנועים". אבל בארץ הם לא יכולים לחיות עם זה. בחברות תעופה זרות הם יושבים כמו ילדים טובים, אוכלים אוכל שהביאו מהבית. רק באל על הם מרשים לעצמם להתפרע. נכון, אפשר לטעון שפה זו מדינת יהודים וצריך להקפיד על מצוות. אבל חרדים לא מכירים בקיומה של מדינת כמדינה יהודית. לטענתם מדינת יהודים אמיתית תקום רק עם בוא המשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל החרדים מסכימים עם הגישה המשיחית, אבל מה שבטוח זה שזה באמת מרגיז שהם מתפרעים כשנוח להם - היכן שהם יצאו בלי עונש. אם הם היו מתפרעים ככה בלודג', הרי שהיו עושים בהם פוגרום. אבל כאן, בישראל, מותר להתפרע ומותר גם להיות פראזיט ולתת ל"יהודים נחותים יותר" (חילונים עובדים) לפרנס את שבט הילדים שלך.

בחו"ל אף אחד לא עושה להם טובות והנחות אז בטח שהם יתנהגו יפה. מה שכן, אם תיכנס לרובעים של חרדים בחו"ל, אתה תתפלא כמה טינופת יש שם. הם אומרים כך "זאת אדמת גויים, מותר ללכלך אותה". מצד שני, כשהם באים לארץ הם עושים בדיוק את אותו הדבר. גרתי בבני ברק ושכנות שלי היו יושבות על הגדר, מחליפות לתינוקות שלהם על הברכיים וזורקות את הטיטול המלוכלך מעבר לכתף, לתוך החצר של הבניין. כל השכונה היתה מוצפת בטיטולים מלוכלכים. גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנהגות של בריונים...

אוי מסכנים ריססו על שלטי פורנוגרפיה..חח..אולי בעיר שיש בה רוב של חרדים או דתיים המפרסמים קצת יתנהגו ביותר רגישות.

ואם יהיה אותו דבר ההיפך, תהיה בטוח שירססו על שלטים של חרדים.

אפשר לשאול איפה זה קרה ההפך?

מה זה בכלל שלטים של חרדים?

מה, העיקר לכתוב הודעה? :kopfpatsch:

לא שאני מצדיק, אבל זה נשמע לי אבסורד שבעיר שסגרו בה בתי בשבת לשים שלטי חוצות של בנות כוסיות עם הסיסמא "HAVE A NICE ASS" ולצפות שיעבור בשלום...או שאני הוזה?

כן, לצפות לסובלנות והיגיון מפאנטים דתיים זה בהחלט משהו שלא ייעבור בשלום.

אז אולי בחורה שעוברת ליד דוס, לבושה בחולצה קצרה והדוס יישפוך עליה חומצה או ירביץ לה,

אז אני מניח שאתה תהיה שם מהראשונים ותגיד "טוב נו, מה ציפית?! :nixweiss:"

לא כל החרדים מסכימים עם הגישה המשיחית, אבל מה שבטוח זה שזה באמת מרגיז שהם מתפרעים כשנוח להם - היכן שהם יצאו בלי עונש. אם הם היו מתפרעים ככה בלודג', הרי שהיו עושים בהם פוגרום. אבל כאן, בישראל, מותר להתפרע ומותר גם להיות פראזיט ולתת ל"יהודים נחותים יותר" (חילונים עובדים) לפרנס את שבט הילדים שלך.

בחו"ל אף אחד לא עושה להם טובות והנחות אז בטח שהם יתנהגו יפה. מה שכן, אם תיכנס לרובעים של חרדים בחו"ל, אתה תתפלא כמה טינופת יש שם. הם אומרים כך "זאת אדמת גויים, מותר ללכלך אותה". מצד שני, כשהם באים לארץ הם עושים בדיוק את אותו הדבר. גרתי בבני ברק ושכנות שלי היו יושבות על הגדר, מחליפות לתינוקות שלהם על הברכיים וזורקות את הטיטול המלוכלך מעבר לכתף, לתוך החצר של הבניין. כל השכונה היתה מוצפת בטיטולים מלוכלכים. גועל נפש.

פאנטים דתיים זה הדבר הכי מגוחך שקיים על פני האדמה הזאת...תופעה שצריך להוקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...