כפייה דתית הייתכן? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית הייתכן?

Classified

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה מדובר באוכלוסיה רגישה במיוחד, אם היא קמה וצועדת מספר קילומטרים לתוך שכונה חילונית כדי להתערב לאנשים בארוחת צהריים

אתה צריך להבין את החשיבה שלהם.לך זה נראה דבר רגיל שבא לך לשמור או לא,להם זה פשע כמו רצח.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוטרים לא יכולים לתת דוח חמץ, רק פקחים מיוחדים.

יש איזה 10 כאלה בכל הארץ.

חשבתי התכוונת בנוגע לאישור להפגנה :-X

מה הקשר כפייה דתית במדינה? זה לא שהם פעלו על פי החוק או משהו כזה...

זה כמו שתקרא למהומות אוקטובר 2000 כפייה דתית מוסלמית ::)

התקשורת עשתה איתך יופי של עבודה אני רואה.

מה שקרה אז לא היה קשור לדת כלל וכלל לא.

לעומת זאת אם הם היו עושים אותו דבר אבל בשביל נגיד שלטון מוסלמי בצרפת אז כן אתה הייתה צודק ב100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר הבנו אתה לא יהודי לך מפה, אני אוכל חמץ בפסח אבל אני לא יישב בירושליים מחוץ ל100 שערים ואתחיל למכור לאפות.

אמנם לא מדובר בכפייה דתית.

אבל בהפגנה המדוברת החרדים הם אילו שחצו את גבול הטעם הטוב, כיוון שהגיעו לאיזור חילוני של אוכלי חמץ וקראו להרוג אותם.

בנוסף, גם אם אתה הייתי יושב וסועד שם הייתי חוטף את אותם הקיראות ויתרה מכך, זה שאתה אוכל חמץ בבית, הם עדיין רוצים

שתמות על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולי נפש... ממש כמו המשוגעים בימי הביניים שהיו מעלים אנשים על מוקד וצועקים "מכשפה". אם היו נותנים להם, גם את כל החילונים היו מעלים על מוקד. לשים אותם במכונת זמן ולהוריד אותם במאה ה-12. יסתדרו שם מצויין.

כן, יהיו פיגועים כי אכלו חמץ. ואני חשבתי שיהיו פיגועים כי אין דיי אנשים שישמרו על הגבולות כי יש ציבור שלם שעושה 12 ילדים ואחד מהם לא שולח לצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירושלמי ואני אומר לכם שהדוסים האלה פשוט לא נורמליים, במהות.

החינוך שהילדים שלהם מקבלים כל כך גרוע, ראיתי אח ואחות בני 9 זורקים אבנים על חתולה ורודפים אחרייה :-X .

הם משתלטים על העיר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול אני אכלתי איוו.

הייתי אומר שילכו להזדיין, אבל הם עושים את זה כבר יותר מדי.

עכשיו הם התחילו להשתלט לנו על השכונה שנחשבת לאחת ממעוזי החילונים בירושלים.

הם בונים לנו פה מיקווה, ובגלל שיש לנו פה פארק גדול הם באים לפה כל יום עם אוטובוסים כאילו זה איזה טיול שנתי.

אח"כ שאני יורד עם הכלב הם אומרים לי לסלק אותו משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...