שאלה בקשר לזיכרון. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזיכרון.

ZeroLeveL

Recommended Posts

אני לא מבין למה יש לך הערות על שגיאות הכתיב שלו באנגלית בזמן שחלק מהמשתמשים בפורום הזה כותבים עברית ברמה של ילד בגן (כזה שעוד לא יודע לכתוב בכלל), גם מבחינת הניסוח וגם מבחינת שגיאות כתיב.

שגיאות הכתיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spelling's a bitch, ain't it?

Anyway, forget the P4 vs. argument, there is no point starting it all over again, its endless and quite frankly, boring.

So, back to the issue;

Having 512mb of RDRAM is a horrible waste of money, since you can do just fine with 256mb, there are no interferences in games when using 300 or even 256mb of , telling so would be untrue.

My suggestion to you is, try to ask for a refund in the store where you've purchased the and add more money to receive 128x2. Another option is to sell your 2 sticks of and get 128x2.

Again, don't get 256x2, it's a horrible waste, you'd better get a decent video card for that kind of money...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני לא מבין למה יש לך הערות על שגיאות הכתיב שלו באנגלית בזמן שחלק מהמשתמשים בפורום הזה כותבים עברית ברמה של ילד בגן (כזה שעוד לא יודע לכתוב בכלל), גם מבחינת הניסוח וגם מבחינת שגיאות כתיב."

כמה שאתה צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה יש לך הערות על שגיאות הכתיב שלו באנגלית בזמן שחלק מהמשתמשים בפורום הזה כותבים עברית ברמה של ילד בגן (כזה שעוד לא יודע לכתוב בכלל), גם מבחינת הניסוח וגם מבחינת שגיאות כתיב.

כל הויכוחים האלה על ענייני מעבד המחשב הם חסרי טעם כשמדובר על מחשבים שאנשים כבר קנו במיטב כספם (או הכסף של ההורים שלהם).

עוד לא הבנתם שיצרני החומרה (והתוכנה ) יעשו כל טריק ותעלול אפשרי רק כדי שאתם תשדרגו כל הזמן ותוציאו עוד ועוד ועוד ועוד כסף טוב.?

אתה יודע שאני מסכים איתך בעניין הזה, תודה שבאמת היזכרת לי את זה. אולי הייתי צריך לנסח את זה בצורה קצת שונה. מי שלא יודע עברית שלא ינסה להשוויץ באנגלית שלו.

לגבי הויכוח על המעבדים, אם יש משהו שלא הסכמתי בדברים שלו זה שהוא מוצא צידוק לכך שהמעבד שיש לו כרגע הוא מעבד מעולה בזכות זה שהצליחו להריץ 2.2 גה"צ ב3גה"צ. מה הקשר בין מחט לתחת ויבלת לרכבת? הא? הקשר בין הדברים זה כמו בין ז*ן ועין, כי שניהם איברים בגוף אבל לא יותר מזה.

מצטער אם אני קצת עצבני היום, אני פשוט עם כאב ראש מהבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאב ראש מהבוקר ?? אולי זה בגלל הפורומים האלה ? ;)

שקלת לקחת איזה כדור ? יש כאלה מצוינים-פורטה. לוקחים אחד, נכנסים למיטה לשעתיים-שלוש וקמים כמו חדשים בלי שום כאב ראש.

בכל מקרה היום מקובל לקבוע איזה מעבד טוב יותר לפי בנצ'מרקים שונים ומשונים שלא בטוח שהם משקפים את צורת השימוש של הצרכן הביתי הממוצע

הרי ממילא בעוד כמה חודשים יצא משהו חדש ומדהים (אולי של אינטל, אולי של ואולי פתאום תצוץ חברה חדשה עם מעבד מהפכני שמכין גם קפה ותה על הבוקר כשאתם רק מעיפים מבט לכיוון המסך ;D ;D ;D ) ואז גם הפנטיום ארבע וגם האת'לון יהיו שווים לת_ת :)

וגם זה שוב סוטה לגמרי מהדיון שהתחיל פה ZEROLEVEL (לא יכלת למצוא שם אחר ? אם כבר אז GROUNDZERO 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נעשה עברית.

thank your for the advice gil and minimizer, i'll check it out.

(אני אפילו לא יודע איך לכתוב בעברית)

ד"א, בקשר ל , יש לי כדור יותר טוב בשבילך מתוק, זה נקרא ציאניד, תקח אחד, לך לישון, חומר טוב!

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...