איך מפעילים רמקולים אחוריים במאזדה 6 החדשה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מפעילים רמקולים אחוריים במאזדה 6 החדשה?

eliav-peretz

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לעזזל להשקיע ולו גרוש אחד יותר במערכת שמע של מכונית??

אתה הולך לצפות בא בסרטים או לעשות עריכת ברמה של אולפן שם?

כולה לבדר אותך כשאתה בפקקים או נסיעה ארוכה.

לי יש מזדה 3 ואין לי שום טענות לסאונד שהיא מפיקה, מחבר אליה את הפלאפון למוזיקה בזמן הנסיעה ומידי פעם שומע דיבורים ברדיו, 90% מהזמן אני גם נוסע לבד אז מה איכפת לי כמה יש באוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית השקעתי כמעט 7K במערכת לרכב (6 + סאב), המחשבה היא שווליום גבוה (כמו שאני אוהב) אני לא יכול לשמוע בבית (השכנים וכו') אז המקום היחידי שאני יכול להתפרק הוא באוטו.

אחד האהבות הגדולות שלי בחיים זה מוסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איזה מכונית יש לך, אבל ברוב המכוניות, כשאתה עומד ברמזור אתה לא שם ווליום גבוהה כדי לא להציק לנהגים ליידך וכשאתה בבינעירוני האוטו משמיע יותר מידי רעש כדי להנות באמת מהצליל, אני מדבר מתוך ניסיון של מזדה 3 גירסאת ה2 ליטר שנחשבת יחסית שקטה מאוד.

מה שכן אתה יכול לסוע למקום מבודד לשים שם פול ווליום (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שהם לא יכולים להזמין לי משטרה אז לא ממש איכפת לי (אני לא כמו הערסים ששמים לך מוסיקה מזרחית בווליום, אצלי לפחות הם נהנים ממוסיקה איכותית) , מה גם שבעוצמות שאני שומע, לא שומעים בכלל את הרעש של המנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איזה מכונית יש לך, אבל ברוב המכוניות, כשאתה עומד ברמזור אתה לא שם ווליום גבוהה כדי לא להציק לנהגים ליידך וכשאתה בבינעירוני האוטו משמיע יותר מידי רעש כדי להנות באמת מהצליל, אני מדבר מתוך ניסיון של מזדה 3 גירסאת ה2 ליטר שנחשבת יחסית שקטה מאוד.

מה שכן אתה יכול לסוע למקום מבודד לשים שם פול ווליום (-:

גם אני השקעתי במערכת באוטו (בערך חצי ממה ש-shuy השקיע.. 4 + סאב + מגבר) וזו הייתה אחת ההשקעות הכי טובות שעשיתי. אני לא סובל רדיו ומוזיקה איכותית מעבירה לי את כל הנסיעות בכיף. אני יכול להגיד מנסיון שההבדל באיכות בין הרמקולים שבאו עם האוטו לבין הרמקולים שלי הוא פשוט שמיים וארץ, זה כמו להקשיב דרך קופסת קוטג' לעומת לעמוד בקדמת הבמה בהופעה חיה.

הייתה רק פעם אחת שהפעלתי את המערכת על המקסימום וזה היה כשעשינו על האש בחוף עם כמה חברים.. וזה עדיין נשמע מצוין :)

אגב, כמו ש-shuy ציין, רעש המנוע לחלוטין לא נשמע אפילו ברבע עוצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, משהו מצחיק שמצאתי באחד מהפורומים הגדולים לרכב:

10 דברים מבעסים במערכת ברכב

1. שאתה מסיים את כביש שש בא להוריד לרביעי לפני המחלף ומגלה...שאתה כבר ברביעי.

2. שיום אחד המערכת לא עובדת. ואתה מגלה שהציריה דופקת המנוע מצלצל והברקסים חורקים ואתה היחידי שלא יודע מזה.

3. שאתה מעלה טרמפיסט שם ווליום נמוך מתוך רחמים על קרום עור התוף העדין שלו , ובמשך כל הזמן הזה אתה מפתח שנאה כלפיו על שבזבז לך את כל הנסיעה.

4. שלא משנה כמה תשקיע במערכת תמיד תהיה לך רשימת שיפורים בעוד 10K שקל.

5. שמחיר המערכת מתקרב למחיר האוטו, ואתה מתחיל לחשוב שאם לא היית כזה פריק של סאונד, לפחות היה לך רכב נורמלי.

6. שאתה מנסה להרשים מישהוא שאין לו מושג במערכות שם לו ווליום שכל הברגים ברכב עפים ניטים משתחררים והמראות נופלות. ואז הוא שואל יש לך סאבופר?? או שזה מהרמקולים?

7. לנסות להסביר לאמא איך זה שבכל הרכבים יש תא מטען, ורק לך אין.

8. שלא משנה כמה תשקיע, בחורות אף פעם לא יבינו מה ההבדל בין הרכב שלך לרכב של אבא שלה עם רמקולים 4" מקוריים.

9. לעזוב את הרכב לבד נהיה יותר מפחיד מלהשאיר את הבן שלך לבד בגן העצמאות בלילה מחזיק סטיק לייט.

10. העובדה שהלוואי והיית יכול ולו ליום אחד להיות כמו כל בני האדם - להקשיב פעם אחת לרדיו ולא להרגיש שאתה מבזבז את המערכת לריק על איכות כ"כ ירודה.

אני מזדהה עם כמעט כל אחד מהמשפטים האלה, אבל הכי אהבתי את 9.

מפה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=149614&highlight=%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

לא יודע,קניתי מערכת עם 2 הרמקולים של קנווד,אבל הצלילים הגבוהים שלהם ממש חלשים,אז הוספתי טוויטרים,ואז כשחיברו לי את כל העסק,חיברו גם את הרמקולים הישנים של האוטו,אבל שומעים סבבה,וזה מה שחשוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכולם על התגובות.

דבר שני, אני עוד לא בדקתי את מתחת לרמקולים יש ממש או שזה סתם קופסה שמשממשת כהכנה.

היום אחר הצהריים אני יראה מה יש מתחת. כי אלה די מסובכים, הם בצורת מלבן כאלה. אפשר לשים שם בכלל? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...