:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC

idan_20

Recommended Posts

לי היה גם קטע לא טוב עם SKYPC... אבל זה סיפור ארוך ואין לי ממש כוח עכשיו לספר אותו.

אבל בוא נגיד שבהתחלה הכל טוב ויפה, אבל כשיש לך תקלה הם לא שמים זין. בטלפון אומרים: "טוב מה הפלאפון שלך נחזור אליך עוד 5 דקות אני עסוק עכשיו",

ולא חוזרים. ולא פעם אחת. פאקינג 3 פעמים! ועוד כל מיני שטויות כאלה.

רק אם מרימים את הקול על הבעלים, אז אפשר לקבל את מה שצריכים לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זיג זאג http://www.zigzag2000.co.il/catalog/contact_us.php

נראה לי שאחד פה מהפורום עובד שם

ALORADIM אן משהו כזה וותיק וותיק נראה לי שמו פאבל

אין עליהם .

אגב מי מפה קנה אצלהם ?

הרחוב שהם נמצאים בו הוא רחוב עגול כזה והם בצד ימין אם אני לא טועה קשה לראות אותם אבל אם מחפשים מוצאים הם נמצאים בתוך בית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? אני לא עובד ולא עבדתי בזיגזג - אף על פי שאני יכול להעיד שמדובר בחנות מעולה מכל בחינה. אבל את זה כולם כבר יודעים.

משהו שרציתי להוסיף - לאחרונה רכשתי מחשב ב-IQPC, ואני חייב להגיד לכם שמדובר בחנות מדהימה.

היחס שלהם חם כמו בזיגזג, הבעלים הוא פשוט אדם מקסים, והמחירים שלהם מצויינים.

אני מעכשיו רוכש אך ורק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amit..Z

היית צריך לבקש מהם בחנות שיבדקו את הזכרונות מולך...הלכת וחזרת שלוש פעמיים כבר בפעם השניה היית צריך לבקש אם לא בראשונה..

ועוד דבר החברה שאיתה דיברת לא ישראלים.. להם יש סבלנות אין להם יחס מזלזל.... הם לא ישראלים, הישראלים חסרי סבלנות.. מחפשים איפה לדפוק אותך..

יחס מזלזל אתה יושב ומדבר איתו ואתה רואה את הבנאדם מפהק לך בפנים ושכבר מעיז לענות זה בנימה מזלזלת כ"כ שבא לך לצאת מהחנות כמה שיותר..

בנוגע לזיגזאג, איפה החנות?

וואלה?! מה אתה אומר.. לרגע חשבתי שאמרתי להם לבדוק את האוטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובדקת אצלהם בחנות שאתה מדבר באופן ציני?

כי אם בדקת בחנות ועבד ואז חזרת לביתך וניסית ולא עבד ועשית שלוש פעמים הלוך חזור אז הבעיה כבר לא בזכרון O.O" אלא בסטוק של הלוח או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע.. הם לא בודקים בדלפק.. אתה משאיר אצלם את המחשב במעבדה ואחרי יום\כמה ימים הם חוזרים אליך עם התוצאות..

וזה לא בעיה בשום דבר אחר, עובדה שכיום המחשב עובר את כל בדיקות המאמץ והוא לא קורס בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? אני לא עובד ולא עבדתי בזיגזג - אף על פי שאני יכול להעיד שמדובר בחנות מעולה מכל בחינה. אבל את זה כולם כבר יודעים.

משהו שרציתי להוסיף - לאחרונה רכשתי מחשב ב-IQPC, ואני חייב להגיד לכם שמדובר בחנות מדהימה.

היחס שלהם חם כמו בזיגזג, הבעלים הוא פשוט אדם מקסים, והמחירים שלהם מצויינים.

אני מעכשיו רוכש אך ורק שם.

אני ממליץ לוודא שיש אותו בעלים לפני כל רכישה, קרה לאבא שלי שכשהוא חזר לאותה חנות הוא גילה שיש בעלים אחר אחרי שהוא כבר רכש וממש נדפק :\

ו אני רכשתי מחשב בזיגזג ואין עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק קיים כבר מס' שנים ונמצא בבעלות מלאה של אותו אדם - אני לא חושב שיש מה לדאוג בעניין החלפת בעלים.

לא מדובר פה באחת מהחנויות השכונתיות, אלא בעסק משפחתי מאוד מצליח שעכשיו התרחב גם לחנות אינטרנטית.

הם לא נופלים מזיגזג - וזאת מחמאה אדירה בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע.. הם לא בודקים בדלפק.. אתה משאיר אצלם את המחשב במעבדה ואחרי יום\כמה ימים הם חוזרים אליך עם התוצאות..

וזה לא בעיה בשום דבר אחר, עובדה שכיום המחשב עובר את כל בדיקות המאמץ והוא לא קורס בכלל.

כן אבל שיקח אותך לחדר האחורי ויכניס את הזיכרונות סתם לוודא שהם תקינים -_-" בכל חנות עושים את זה אם אתה מבק שמהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקיי פיסי עוד לא קניתי (ולפי כל הסיפורים פה אני כנראה גם לא אקנה), אבל חנות שיוצא לי לקנות בה הרבה דברים בזמן האחרון היא com4u. המחירים בינוניים, לא הכי גבוהים, ולא הכי נמוכים, אבל השירות מצויין. תמיד אדיבים בטלפון, ובד"כ יש את מה שאני צריך במלאי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל שיקח אותך לחדר האחורי ויכניס את הזיכרונות סתם לוודא שהם תקינים -_-" בכל חנות שכונתית עושים את זה אם אתה מבק שמהם...

נכון.

בכל מקרה, זה לא העניין.. עובדה שעכשיו, אחרי ההחלפה, הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...