:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC

idan_20

Recommended Posts

הוט נבלות עבדו על סבתא שלי עם האינטרנט... כבר חודש לא עובד לה והם לא שמים עליה אף אחד לא בא.

לא סובל אותם.

קניתי מהם נתב של LEVEL 1 ו כרטיס רשת והוא פשוט דפוק.

בקשר ל SKY קניתי מהם את המחשב שלי אחרי המלצה מחבר + מחיר מעולה לקח שבוע להרכיב אותו בגלל מחסור בלוח האם אבל אחרי זה הכל הלך FIX הכל מחובר כראוי שום בעיות. קניתי מהם גם AL 4131 שעובדים מצויין אין לי תלונות. אין מה להשוות את השירות ל ZIGZAG כמובן אבל בשביל שירות משלמים.

אני מזכיר לכולם לא להשמיץ - רק עובדות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואללה אני קנתי שם מחשב

תראו במפרט במחיר טוב ולאחר שבוע היה אצלי בבית

עובד מעולה וחזרתי גם לקנות ראוטר

היחס היה מעולה וגם הוספתי את הביגTt

וגם אחשב אני שוקל לקנות מסך מסך 20 LCD

אני גם המלצתי לדוד שלי לקנות משם

ובסוף או קנה גם כרטיס מסך 8800GTS

וכולם מרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו גם פאק עם הכרטיס מסך...

בהתלךה נתנו לנו יחס מגעיל עד שהתחלנו להרים את הקול,לאחר מכן נכנסנו למעבדה ובדקנו את הכרטיס לא רק שהכרטיס היה דפוק אלא גם משומש! שהייבואן עשה בו בדיקות,במזל עלינו על זה.

ביום ראשון יגיע כרטיס חדש.

איך אפשר לדעת אם חלקים שקניתי משומשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ביקרתי בחנות הזאת, אף פעם לא קניתי אצלהם משהו ואף פעם לא נזקקתי לשירות שלהם. מעבר לזה, אין טענות.

בקשר ל-HOT. אני דווקא מאוד מרוצה וכמעט שאין בעיות, מודם SuperLink2800 של JOOHONG עושה את עבודתו כבר מעל ל-3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גם כן סיפור עם החנות הזאת.... :pissed: :pissed: :pissed::angryfire:

אני לא רוצה לפרט כי זה יהיה ארוךךךך אבל אני רק יגיד שקיבלתי ח** של שירות ואני לא ממליץ לאף אחד להתקרב לשם.. הסיבה היחידה שקניתי שם כי זה קרוב לי לבית. ואני מצטער על זה עד היום..... :s07::bash::pissed:

היו צעקות, בלאגנים (גם היו עוד הרבה לקוחות בפנים ככה שאני שמח שצעקנו עליהם ככה.... :pissed:), והמוכר פשוט הסתכל על המחשב ובלל לא רצה להגיב ליד כל הלקוחות שלו שעוד שניה ברחו משם, זה שיש פה כמה מקרים בודדים שאנשים יצאו מרוצים..... חכו עד שתיהיה לכם איזו תקלה במחשב...

לגבי האחד שכביכול החליפו לו את כל החלקים 10 פעמים או אני לא יודע כמה.... או שהסיפור שלך לא אמיתי..... או שפשוט לא היה אכפת להם.. והם הולכים למכור את החלקים האלה הלאה, לאנשים אחרים שיבואו לפה אח"כ להגיד שקיבלו חרא של שירות וכרטיס מסך דפוק ומשומש... :bash: :bash: :bash:

המלצה שלי מכלללל הלב.... : אל תקנו!

עודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה , לגבי ZIGZAG , זאת כניראה החנות עם השרות הכי טוב שניתקלתי בה לאחר כ 8 שנים בתחום(וקבוצת חברים שכוללת כ 15 חברה שקונה שם בקביעות כבר שנים רבות , ועדיין אין לי מילה רעה להגיד עליהם-ואדרבה, לא שמעתי שום מילה רעה בשום פורום, הם מספקים שרות ללא תחרות,ולא , זאת לא פרסומת, אני חייל קרבי שאין לו שום קשר לחנות, את המחשב שלי בכלל קניתי מאיזה קומבינה שאני מתחרט עליה עד היום.., אין תחרות לשרות, וכמו שאמרו, על שרות משלמים.

לגבי KSP , הם מזכירים לי את "עלוב מחשבים" ששם קניתי את המחשב השני שלי וסבלתי ממנו שנים רבות, ועד היום נשארו שרידים שמעמללים אותי , וכמו ב"עלוב"

כך גם ב KSP דואגים להזכיר לך שהם עושים לך טובה בכך שנותנים לך לקנות אצלהם, ואם משהו לא לרוחך, אתה חייב להיות טועה , אתה הרי ילד מטומטם בן 22 , מה אתה כבר מבין ... זה הגיעה למצב שאתה נכנס לחנות, מחכה בתור 40 דקות , מבקש הצעת מחיר והמוכר אומר לך , "טוב לך גש לעמדת מחשב תבחר פריטים, תדפיס" ... כמובן התנצלתי על החוצפה שחשבתי לקבל שרות... שלא לדבר על הזלזול המתמיד שמקבלים בחנות(כדי למנוע השמצות, לא ננקוט בסניף, אבל אין בעיה אם מישהו מיתעניין ספציפית) אבל כמו שאמרו, הם זולים ולעתים ההבדל הוא לא לקנות בכלל או לקנות מוצר פחות טוב בחנות עם שרות סביר או לקנות ב קיי אס פי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על נעה ופנדה מחשבים?

(כנראה בחופש הגדול אני אקנה מחשב מפנדה

ובגלל שנעה קרובה אליה אולי אני אקפוץ לקנות איזה חלק שהם מוכרים יותר זול מפנדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות אמינות.כמובן שלא מלאכים אבל אמינים.אישית קניתי רק מנעה והייתי מרוצה מאוד.אבל אצלי דבר לא היה תקול כך שלא ניסיתי לממש אחריות או משהו.ושם בד"כ מתגלות הפנים האמיתיות.

לסיכום חנויות מומלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...