:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC

idan_20

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שבועיים בערך עשיתי את הקניה הראשונה דרך הSKYPC

לוח אם ABIT

כמה הערות.

1. היחס של הבחור בטלפון היה דיי מזלזל

לא באים בשיט לקראת הלקוח, דיי דומים ל KSP, "אתה רוצה לקנות תקנה אתה לא רוצה אז תעזוב אותנו בשקט"

2. מחבינת הזמנה בהתחלה הזמנתי 2 מוצרים יומיים לאחר מכן התחרטתי, בלי שום צעקות בלי שום בעיות

ישר החליפו לי את ההזמנה . ( רק אציין שזה היה כבר בחור אחר, אחלה גבר היה ממש נחמד )

3. המוצר הגיע ממש ממש מהר, הבחור הראשון אמר לי אתה לא משלם על המשלוח המהיר אז נשלח לך תוך 41 יום

וכאשר ביקשתי לביקשתי לעשות החלפה של המוצר (שוב זה היה עם הבחור השני והנחמד)

הוא אמר לי אל דאגה נדאג לסדר לך את הלוח בהקדם.

וכך היה אחרי בערך 4-3 ימים הלוח היה אצלי!

הבחור הראשון שם צריך ללמוד מהבחור השני איך לדבר עם לקוחות.

וסהכ אני דיי מרוצה מהם. לפחות מהבחור השני שהיה אחלה של בן אדם ואיש שרות :lol:

עכשיו אצטרך לחכות עד שמתקלקל לי המוצר כדי לראות איך השרות שלהם לגבי מוצרים תקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה לבחור שדיבר על זיגזג

אין מה לומר, השירות והאיכפתיות של זיגזג נותרו ללא תחרות אמיתית בארץ...

לפני שבועיים המחשב החליט שהוא לא עולה יותר, בדקתי וגיליתי שאחד מהסטיקים של הזכרון נדפק(2 סטיקים שבאים בסט, עלו לי יותר מ 2000 ש"ח!)

הרמתי טלפון לזיגזג ואמרו לי שאין שום בעיה, לבוא להביא להם את 2 הסטיקים.

הגעתי אליהם אחרי חצי שעה, נתתי להם את הסטיקים, בלי שאלות בלי שום דבר במקום הביאו לי 2 סטיקים חדשים וחצי שעה אחרי המחשב שלי עבד כמו חדש.

בקיצור, לא יודע מה אתכם, אני קונה רק בזיגזג.

אה ולמי ששאל, הם נמצאים בנווה מונוסון, זה ליד תל השומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אייבורי עשו לי בעיות. קיבלתי את המחשב באיחור של שבועיים(הייתה קפיצה של מחירי והם רצו שאבטל את העיסקה!). והלך לי כרטיס מסך, החליפו לי לאחד אחר משומש. אין, פשוט גרועים. מה שממש לא אהבתי, זה שכאשר אתם בשירות תיקונים שלהם, ויש לכם בעיה עם משהו שהם עושים, או שאתם רוצים להתלונן על משהו ספציפי, אז הם אומרים לכם ככה זה, ואם יש לכם בעיה אז תתקשרו לשירות לקוחות. ואז צריך להתייבש שעה עד שהם חוזרים אליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מ sky הארד דיסק של 320 ג'יגה

ותוך שבוע שבועיים - הוא התחיל לצפצף ולתקוע לי את המחשב ומסתבר שהוא היה תקול.. ( האשכול הזה נותן לחשוב שקיבלתי דיסק תקול בכוונה .. )

אבל הם לא עשו לי בעיות אחרי שהוכחתי להם שהוא תקול - אחרי כמה ימים באתי לשם לקחת חדש

והפעם באתי לודא שהוא חדש בשקית שלא נפתחה עדיין .. :-X

ומאז כבר עברו כמה חודשים טובים והכל בסדר ,

בסופו של דבר קניתי את הדיסק שאני רוצה במחיר הכי זול בזאפ..

ככה שיש יתרונות וחסרונות לקנות מחנות שמוכרת במחיר הכי זול בזאפ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, אין יותר מלקנות מחנות שכונתית שאחריי כמה זמן שאתה מכיר את המוכר והוא רכש את האמון שלך אין מה לדאוג...

קניתי בחנות מחשבים שכונתית ביבנה את המחשב שלי ואז גליתי שקיבלתי 2 סטיקים של לא זהים ולא רק שלא זהים אלא גם לא תואמים אחד היה בתדר

533 ואחד בתדר 667 חברה שונה וכו'..

הלכתי אליו וביקשתי את מה שאני צריך לקבל שתי סטיקים של טווינמוס בתדר 667! הוא אמר לי אין בעיה רק שאין להם אותם במלאי אז קח בינתיים

זוג STAREX ואני אשלח לאבא שלך את הטווינמוס שיצא לו לעבור פה..

הוא הביא לי חיברתי הכל טוב ויפה יצאתי מרוצה אחריי 3 ימים הגיעו הזכרונות וחצי חודש הייתי עם 2GB =] עד שאבא שלי הזכיר לי ולקחנו אותם חזרה..

=]]]

ד"א החנות היא נווה מחשבים ביבנה ויש לו עוד חנות בנס ציונה מיתר מחשבים הם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, אין יותר מלקנות מחנות שכונתית שאחריי כמה זמן שאתה מכיר את המוכר והוא רכש את האמון שלך אין מה לדאוג...

קניתי בחנות מחשבים שכונתית ביבנה את המחשב שלי ואז גליתי שקיבלתי 2 סטיקים של לא זהים ולא רק שלא זהים אלא גם לא תואמים אחד היה בתדר

533 ואחד בתדר 667 חברה שונה וכו'..

הלכתי אליו וביקשתי את מה שאני צריך לקבל שתי סטיקים של טווינמוס בתדר 667! הוא אמר לי אין בעיה רק שאין להם אותם במלאי אז קח בינתיים

זוג STAREX ואני אשלח לאבא שלך את הטווינמוס שיצא לו לעבור פה..

הוא הביא לי חיברתי הכל טוב ויפה יצאתי מרוצה אחריי 3 ימים הגיעו הזכרונות וחצי חודש הייתי עם 2GB =] עד שאבא שלי הזכיר לי ולקחנו אותם חזרה..

=]]]

ד"א החנות היא נווה מחשבים ביבנה ויש לו עוד חנות בנס ציונה מיתר מחשבים הם ..

גם אני קונה שמה!

קניתי משמה את ה H22N (צורב DVD) ב200 שקל

וגם אחרי ששידרגתי את המחשב בKSP(גם לי היה צרות איתם) הוא הכניס את החלקים למחשב של אמא שלי (150 שקל שעת טכנאי) ומאז היו כמה בעיות (החלפנו את הזכרונות כמה פעמים ואת הלוח אם פעם אחת..) והוא עשה את הכל ואפילו לא לקח מאיתנו שעת טכנאי על כל פעם שהוא החליף (במקומות אחרים היו לוקחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מתקנים ציוד הם מחליפים לך.. רק הבעיה שהם לא כמו KSP,SKYPC,PANDAS,נועה וכו'.. לכן הם לא יכולים להרשות לעצמם להחזיק ציוד חומרתי יקר בחנות אלא רק בהזמנות..

היית לי תקלה של איטיות במחשב הם אמרו לי מה שצריך להחליף הם יחליפו בלי שום בעיה ובלי שום תוספת מחיר..

זה מקל להם על החיים להחליף במקום וזהו בלי הרבה דיבורים.. ולהזמין אצלהם טכנאי עולה 80 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה.

אבל הבעיה של החנויות האלה הוא שברגע שהאמת צריך מקצוענות- אתה לא תמצא את מבוקשך.

אני מצרף להמלצות את למיר מחשבים.

הם לא עושים לאף אחד טובות ומרכיבים לו מחשב בחינם .

אבל היחס טוב ומה שהם צריכים לעשות (אם זה הרכבה, אם זה יעוץ ואם זה אחריות) הם עושים על הצד הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופראנו-

נועה זו לא ו Skypc זו לא .

לגבי שירות, אצל נועה היה לי סיפור עם כרטיס מסך שהתפגר, בפעם הראשונה אמרו לי שהוא בסדר, עד שהמשיך לעשות בעיות, חזרתי אליהם שוב, לקחו את הכרטיס, הייתי שבוע בלי מחשב, נתנו לי משהו שהיה אמור להיות X800GTO והתברר שהוא X800 רגיל

שוב החלפה, הפעם סיפקו לי X300 כרטיס חלופי, ובסוף יצא ששדרגו לי מ X800GT ל X800GTO ללא תוספת תשלום, וגם קיבלתי סיילנסר מתנה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מתקנים ציוד הם מחליפים לך.. רק הבעיה שהם לא כמו KSP,SKYPC,PANDAS,נועה וכו'.. לכן הם לא יכולים להרשות לעצמם להחזיק ציוד חומרתי יקר בחנות אלא רק בהזמנות..

היית לי תקלה של איטיות במחשב הם אמרו לי מה שצריך להחליף הם יחליפו בלי שום בעיה ובלי שום תוספת מחיר..

זה מקל להם על החיים להחליף במקום וזהו בלי הרבה דיבורים.. ולהזמין אצלהם טכנאי עולה 80 ש"ח

אבל אם הם לא יכולים לתקן וכל פעם מחליפים אז הם יוצאים בהפסדים לא?

דוגמה: נניח קנית מפנדה 8800GTX והוא נדפק והם יביאו לי חדש

אז הם יוצאים ללא מורחוים כי זה כאילו הם קנו 2 8800GTX ...

גם להם הכרטיס יקר יחסית... לפי דעתי בערך 600 שקל פחות מהמחיר המקורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...