שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :)

bmw5

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קזינו זה אומר הרבה כסף למדינה על הגב של האזרחים, אם אתם רוצים לראות את ככה: זה כאילו מעלים את המסים.

יהיו פה יותר התאבדויות, יותר סמים (אנשים בדיכאון, איבדו הכל), יותר עוני, הכל פה יתדרדר.

קל מאוד להתמכר להימורים, אני לפעמים משחק פוקר עם חברים וקל מאוד אפילו בלי כסף לראות כמה מושך זה ההימורים האלה, ואיך אפשר עוד סיבוב ועוד סיבוב ובלי שאתה שם לב - אין לך כלום.

ויש משחקים אפילו מרוששים יותר, זכיה היא דבר לא כזה טריוויאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי אני בסך הכל רוצה להיות בנאדם עם כסף ורכוש ורוצה אישה וילדים ושלא יהיה לי חסר כלום ושהילדים שלי יחיו בכבוד בוילה ויחיו על המחלקה הראשונה!!!

ואני עובד קורע תתחת בעבודה בשביל 160 שקל יומית תאמינו לי זה לא מה שיעשה אותי עשיר. ואני בסך הכל עוד מעט בן 17.

ושרק תבינו אני עובד בחברה ותופסים ממני כדור העתיד שם! ואני פועל איכותי מאוד.

אבא שלי אפילו אומר שיש לי מחשבות שלגבר בן 40 אין. זה שאני עובד כמו חמור בא הביתה מסריח אני לא רוצה.

וכשאני לא עובד אז אני ניראה בחור אלגנטי קלאסי שיש לו רק מילים יפות להגיד.

אתם רק צריכים להבין מה זה כשאתה מהבוקר עד שעות 4+ בצהריים ניראה כמו פועל רגיל מיסכן שלא שמים עליו אחרי זה אני ניראה שונה לגמרי אני אפילו לא יודע איך להסביר את זה.

בקרוב כל זה ישתנה אני בגיל 17 יקנה להתחלה BMW סידרה 5 ויעשה כסף כמו מים.

ותאמינו או לא בינתיים כשאני יוצא בחוץ אני נוסע על אופניים. אני לא פראיר!

ליציאות לפה לשם זה כאילו הרכב שלי.

דימקס - לפחות יש מישהו שמבין אותי ::)

תודה לך על הגיבוי. אתה אחד מהחבר'ה הטובים אני בטוח בזה.

מקווה שנצליח אתה ואני ואנחנו נצליח.

אנחנו עוד נישב על שולחן עם כוס יין ונעשה לחיים.. לחיי החיים הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני הוזה?

רגע, הבחור הזה תיאר עכשיו את החלום של בערך מחצית מאוכלוסיות העולם(אני חושב שבאמריקה אפילו קוראים לזה "החלום האמריקאי") ואז רמז שהחלום שלנו, זה לקרוע את התחת 8 שעות כל יום, לחזור מזיעים מהעבודה, בלי לקבל כבוד, בעוד שהחלום שלו הוא להיות עשיר ומכובד. חמוד, באיזה מן פנטזיה אתה חי?

זה לא כזה קל, כי אם כן היו בישראל הרבה יותר מיליונרים(או לפחות בני המעמד הבינוני ומעלה).

עוד משהו-אם בגיל 17 תקנה BMW סדרה 5, אני צנצנת. בסדר?(אני לא מדבר על BMW שנת 83, כי עם כזה אוטו אתה תבזבז כסף כמו מים ולא תעשה כסף כמו מים). וגם אם כן תקנה BMW חדישה, למה אתה חושב שתעשה כסף ממנה? אתה חושב שתנסע ברחוב ואנשים יתחילו לרוקן את הארנקים שלהם עליך, רק בגלל שאתה נוהג בסדרה 5? או שהבחורות יתחבאו לך בבגאג', הרי אם אתה נוהג בסדרה 5, אתה חייב להיות עשיר ומכובד. אז מה אם אתה רק בן 17.

אתה ילד פאתטי... תתבגר כבר, זה ממש עצוב.

ואחרי כל זה - מה הקשר ללהיות עשיר, ולקזינו? אם כבר, הקזינו ירושש את כל ממונך. זה המקום האחרון שבו הייתי ממליץ לך להשקיע את הכסף שיש לך, או להורים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי אני בסך הכל רוצה להיות בנאדם עם כסף ורכוש ורוצה אישה וילדים ושלא יהיה לי חסר כלום ושהילדים שלי יחיו בכבוד בוילה ויחיו על המחלקה הראשונה!!!

ואני עובד קורע תתחת בעבודה בשביל 160 שקל יומית תאמינו לי זה לא מה שיעשה אותי עשיר. ואני בסך הכל עוד מעט בן 17.

ושרק תבינו אני עובד בחברה ותופסים ממני כדור העתיד שם! ואני פועל איכותי מאוד.

אבא שלי אפילו אומר שיש לי מחשבות שלגבר בן 40 אין. זה שאני עובד כמו חמור בא הביתה מסריח אני לא רוצה.

וכשאני לא עובד אז אני ניראה בחור אלגנטי קלאסי שיש לו רק מילים יפות להגיד.

אתם רק צריכים להבין מה זה כשאתה מהבוקר עד שעות 4+ בצהריים ניראה כמו פועל רגיל מיסכן שלא שמים עליו אחרי זה אני ניראה שונה לגמרי אני אפילו לא יודע איך להסביר את זה.

בקרוב כל זה ישתנה אני בגיל 17 יקנה להתחלה BMW סידרה 5 ויעשה כסף כמו מים.

ותאמינו או לא בינתיים כשאני יוצא בחוץ אני נוסע על אופניים. אני לא פראיר!

ליציאות לפה לשם זה כאילו הרכב שלי.

דימקס - לפחות יש מישהו שמבין אותי ::)

תודה לך על הגיבוי. אתה אחד מהחבר'ה הטובים אני בטוח בזה.

מקווה שנצליח אתה ואני ואנחנו נצליח.

אנחנו עוד נישב על שולחן עם כוס יין ונעשה לחיים.. לחיי החיים הטובים.

* כסף, רכוש, וילה, מחלקה ראשונה...? יש לי ספויילר בשבילך. It's not going to happen

* קורע את התחת? ועוד בשביל 160 שקל? אתה צרייך להחליף שוגאר דאדי, ברצינות.

* חברה? איזו חברה? "אלונית"? דור העתיד שם? נו כן, הם מבינים שתמשיך לדחוף עגלת דואר שם גם בגיל 40.

* נו כן, למה שלגבר בן 40 יהיו מחשבות של בן 17? חוץ מלזיין בנות 16 כמובן.

* אלגנטי קלאסי? מילים יפות? תרים פעם איזה ספר, מילון אבן שושן קודם, אח"כ אולי שירה ופרוזה, כי להתבטא אתה מתבטא כמו עוד אחד שמכיר את המילים "אלגנט" ו"קלאסי" אבל לא יודע באיזה קונטקסט להשתמש בהן או את ההגדרה שלהן.

* נו כן. אני מבינה מה זה לעבוד קשה. הרבה מאד אנשים עושים את זה, זאת לא בושה, אבל אנשים עם ראש כמו שלך גורמים לזה להראות כאילו להיות פועל זאת באמת בושה ובגלל זה היחס לפועלים הוא חרא, השכר הוא חרא ויש לנו חצי מיליון תאילנדים, ניגרים ורומנים שמוציאים כסף מהמדינה, ואתה עוד רוצה קזינו.

* אתה תעשה כסף כמו מים? תקנה BMW בגיל 17? קודם תלמד "לעשות מים" ותסביר לנו מה זה ואיך זה עובד. :lol:

* על האופניים אני מאמינה לך. גם עוד 30 שנה אני אאמין.

מתי תשתו יין על שולחן ותעשו חיים? כשתפתחו את הקאזינו הראשון בקרית גת? בית הבושת הגדול בטירת הכרמל? או כשתקצרו שדא אופיום ערד? :lol:

תחזרו לכדה"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד יצחק עליך(מנורת_לבה) :lol:

לפחות יש לי מטרה להגיע.

אתה חושב שתנסע ברחוב ואנשים יתחילו לרוקן את הארנקים שלהם עליך, רק בגלל שאתה נוהג בסדרה 5?

תגיד יש לך בעיה? אתה מדבר מילים אבל ממש לא לעיניין.

זה לא בשביל האנשים זה בשבילי!! מבין?

ולא מדובר פה על חדיש מדובר פה על ב70 80 אלף.

יש דברים שאתה לא יודע אז אל תיזרוק סתם מילים באוויר כדי לסבך תאווירה.

ועוד משהו... המילים שלך לא עושות עלי רושם!

Vitnir - אין לי מה להגיד ולהוסיף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bmw5

באמת שאני לא בא לרדת עליך או משהוא אני לא בא להעליב או לפגוע אני פשוט בא להראות לך את המציאות כמו שהיא: קזינו לא יהפוך אותך למיליונר יתן לך כסך וילה בית מכונית וכו'.

זה פשוט לא עובד זה לא כמו בסרטים שארנולד שורצניגר זוכה במיליון דולר בלוטו ואז זוכה עוד פאם ועוד פעם ואז מחלק את הכסף לעניינים.

החלום שלך הוא חלום של עוד הממ... 99% מאוכלוסיית כדור הארץ? אתה חושב שמנקה ביוב ברחוב רוטשילד אוהב את עבודתו? אתה חשוב הוא לא חולם על מכונית וילה ומלא כסף? אתה לוקח הכל באיזי ואי זה אולי כי אתה עוד צעיר, אני גם לא מבוגר ממש סך הכל 18 אבל אני מבין מה זה לקחת אחריות והתחיל לעשות משהוא שאתה חולם עליו ולא רק לחלום, אני מבין מה זה לעבוד קשה ולהתאמץ למען החלום שלך.

אתה באמת רוצה לפלס את דרך בעולם של אנשים עשירים ממליץ להתחיל מהספר "אבא עשיר, אבא עני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ אני לא התכוונתי בדיוק למה שאמרת בהודעות מעלי, BMW5... :)

אני התכוונתי שקזינו זה טוב לתיירות. זה טוב למדינה. מי אמר שינהלו אותו פושעים? אתם כולכם פסימיים. לכו תראו מה זה קזינו בלאס ווגאס.

You are all(almost) full of shit and don't understand zit.

I'm done here.

:)

:hi:

cya

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לחדש לך משהו... במדינה הזאת גם בית קפה לא יעמוד חודש אם הוא לא ישלם פרוטקשן למישהו. אז קזינו כן? אז אתה חיי בסרט. את המדינה מנהלים פושעים. את הקזינואים לא ינהלו? כאן זה לא אמריקה ותודה לאל, שגם לא יהיה. בארה"ב, חלק ניכר מן הקזינואים בחוף המערבי מחזיקים אינדיאנים ואת השאר פושעים.

...ו-BMW5. באמת אל תענה לי. זה לא בריא. עדיף שתלך למיטה ותרגיע את עצמך בפנטזיות שאתה תיסע לך ברכב שלעולם לא יהיה לך ברחוב ותראה אותי ותיסע נורא מהר ותשפריץ עליי מים מהכביש. אם אתה ממש דרמטי ויש לך דמיון מפותח, לפחות כמו שאני חושבת שיש לך, אתה יכול גם לדמיין את עצמך בחליפת ארמאני לבנה, חולצה שחורה, עניבה לבנה עם סיכת יהלום, נעלי גוצ'י ו-pimp cane, ו-2 בלונדיניות חתיכות (תאומות!!) עם חזיה במידה טריפל F תלויות מזרועותיך, רואה את כולנו כקבצנים ברחוב וזורק לנו שקל.

רק אל תשכח גם להתעורר מדי פעם. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לחדש לך משהו... במדינה הזאת גם בית קפה לא יעמוד חודש אם הוא לא ישלם פרוטקשן למישהו. אז קזינו כן? אז אתה חיי בסרט. את המדינה מנהלים פושעים. את הקזינואים לא ינהלו? כאן זה לא אמריקה ותודה לאל, שגם לא יהיה. בארה"ב, חלק ניכר מן הקזינואים בחוף המערבי מחזיקים אינדיאנים ואת השאר פושעים.

את מבססת את הבולשיט הזה על שמועות. תפסיקי לדבר על דברים שאת לא מבינה בהם. גם לגבי בתי הקפה - את שואבת את ה מסרטים הוליוודיים על מאפיות. GET REAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...