שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :)

bmw5

Recommended Posts

שמע התקשורות רודפת אחרי התרומות שלו, אבל שתדע לך שהוא אימץ פלוגה (שנמצאה בה חבר שלי), שיש בה משהו כמו 100+ חיילים, וקנה להם ים ציוד, ווסטים,אופטיקה,נעלים קלות,אולרים,פנסים,אופטיקה,אפודים קרמיים בכמה מאות אלפי דולרים, ורוב הציבור לא יודע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא עלית על הפואנטה והיא שאתה נותן כלי נשק מסוכן לגורם לא אחרי שאתה יודע שיכולים להיווצר מצבים כאלו.

וכשמדינת מכרה נשקים לד"א בזמן הטיהורים זה בסדר?

זה שישראל מוכרת למדינות עויינות שבינהן נמצאת גם איראן זה בסדר?

מישהו יקנה את הנשק הזה, כל עוד ישלהם כסף לשלם מישהו ימכור להם, אז לפחות עושים רווח.

וד"א כל התיק על עסקת הנשק זה תיק דיי מודבק לא שזה לא קרה אבל גאדיימאק מחזיק גם באזרחות צרפתית, העסקה עצמה נעשתה בברית המועצות, הצרפתים טוענים שהיו כמה מפגשים עם "דיפלומטים"בבית מלון בצרפת שהפרו את האמברגו על מכירת הנשק למורדים, בגלל הפגישות הם רוצים לשפוט אותו.

כרגע אין צו מאסר או כל דבר דומה יש רק בקשה לבוא לחקירה, אין להם מספיק ראיות שמפסיקות להרים תיק שיגיע בכלל למשפט שלא נדבר על הרשעה.

וד"א מי שדיבר על לאס ווגאס, מי ששולט בקזינו שמה זה משפחות פשע גם, המקום הזה זה מלבנת כספים אחת גדולה. אם תופסים אותך מרמה או גונב אתה לא תגיע למשטרה, אתה תגיע לחניון ולא תצא משמה על הרגליים, ולא זה לא קורה רק בסרטים.

ארצות הברית יכולה בצורה יחסית להרשות לעצמה לפתוח קזינו בכמה מקומות, לאס ווגאס, אטלנטיק סיטי, ושמורות טבע אינדיאניות. פשוט כי זה מכניס הרבה כסף, וזה לא שאין אנשים שרוצים לעצור את זה.

רק שתדעו שהסיכוי לזכות בלוטו גדול פי 800 מלזכות בפרס בהימור יחיד מעל ל1000 בקזינו, וגדול פי 10000 מאשר הסיכוי לזכות באותו סכום.

בלאס ווגאס יש את אחוזי האבטלה מבין הגבוהים ביותר בארצות הברית לא כי אין שמה עבודה, אלא כי יש אלפי אנשים שמגיעים לשמה מפסידים הכל ואין להם כסף לחזור. כמו כן שיעור ההתאבדיות שמה הוא הגבוה במדינה.

כדי לזכות בסכום רציני בקזינו צריך להמר גם על סכום לא רחוק מזה, שולחנות שאפשר לנקות בהם למשל 100000 דולר במשחק פוקר דורשים 10000 או יותר דולר רף כניסה.

סכום הזכיה בקזינו בהימור של 25 סנט הוא 25 דולר(במכונות היחס הוא 1 ל100), במכונות של הדולר הפרס הוא 1000 אבל הסיכוי לזכיה נמוך פי 100.

אנשים מתרוששים בכל מקום מקזינו התמכרות להימורים זה אסון, כאילו חסר אנשים שמוכרים את הווידאו שלהם בשביל למלא עוד ווינר.

דריה ראית פעם את האנשים שעולים ליאכטה באיילת? חצי מהם עולים לשמה עם כפכפים בוקסר וגופיה כי את כל השאר הם מכרו, אם תעשי רף כניסה של 1000 לכל הימור בקזינו זה לא יעצור אותם, אז במקום למכור את ה-TV שנת 78 שלהם ב100 שקל, הם ימכור את הילדה בת 13 שלהם לאיזה סוטה ב1000.

תעשו לי טובה אם מפעל הפייס היה רוצה לנהל קזינו הוא היה עושה את זה, אבל הוא עצמו יודע שאין סיכוי שהוא יחזיק שליטה כלשהי בגוף כזה.

במקום יחיד שכלכך הרבה כסף עובר ידיים וכלכך הרבה אנשים משתתפים בו אין סיכוי לכסף להשאר נקי. אז אם אתם רוצים שנגיע למצב שכל 3 מתוך 4 שטרות יהיה מזוהם במספיק קוקאין בשביל שכלב משטרה יצליח לזהות אותו, כל יומיים תיהיה כתבה בעיתון על מישהו\י שמכרו את הבת שלהם לזנות בשביל עוד סיבוב על הרולטה, התאבדו ובמקרה הגרוע ביותר רצחו את בני זוגם לפני כן, אז כן תעשו לכם קזינו ותהמרו שמה בכיף.

לא סתם המשפט The house always wins קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר, אם לא יפתחו קזינו אותם אנשים שמיועדים לפורענות עקב הבעיות שלהם עם הימורים, ימצאו איך לסבך תצמעם ותמשפחה שלהם עם מליון ואחת דרכים אחרות, הם לא זקוקים לקזינו בשביל להסתבך, מפעל הפיס תופס את מקום הקזינו בכבוד.

רוצים לשחק על הכסף שלכם? יש מספיק אתרים, אני פה ושם משחק בוויקטור צאנדלר מרוויח 5 דולר, בשביל הכיף, אבל לזכות בטורנירים של המאות אלפים, או להביא מכות, בחלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אני אומר שמישהו שגם ככה יש לו תבעייה של ההתמכרות להימורים, ימצא דרכים אחרות לסבך תצמעו גם בלי הקזינו, אז הקזינו זה לא מה שיעשה בעיות.

כמו המשפט, רובים לא הורגים, אנשים הורגים.

גם בלי הרובה הם ימצאו דרכים להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו אפילו לא נדבות, הוא תורם רק איפה שרואים, בשביל לקנות את הציבור.

מה שמצחיק זה שהמשפט שלך אפילו לא נכון מבחינה הגיונית, הרי אם מישהו תורם "איפה שלא רואים" אתה מן הסתם לא תדע על זה אם זה לא נוגע אליך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אני אומר שמישהו שגם ככה יש לו תבעייה של ההתמכרות להימורים, ימצא דרכים אחרות לסבך תצמעו גם בלי הקזינו, אז הקזינו זה לא מה שיעשה בעיות.

כמו המשפט, רובים לא הורגים, אנשים הורגים.

גם בלי הרובה הם ימצאו דרכים להרוג.

איך לא אם זה בדיוק מה שאתה אומר בהודעה הזו?

הקזינו הוא זרז מבחינת המהמרים הכבדים, זרז שלא צריך לתת להם.

הקזינו היה חממה לפשע.

אולי ימצאו דרכים אחרות ואולי לא.

זאת לא אומרת שאתה צריך לתת להם את הרובים ובמקרה הזה את הקזינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר למישהו עם סרטן אני יעזור לך למות כי אתה גם ככה תמות.

:kopfpatsch:

זאת אנאלוגיה מוטעית לחלוטין.

סרטן זוהי מחלה נסיבתית שלא תמיד תלוייה במי שלקה בה.

בנוסף, זאת גם לא תמיד מחלה סופנית, טפו טפו טפו לא עלינו.

מצד שני, הימורים זאת בעיה של מי שסובל מ"התמכרות להימורים".

הגיע זמן שייתנו לאנשים פה קרדיט להיות אחראים על המעשים שלהם.

בנאדם שיש לו בעיית הימורים, זאת הבעיה שלו ורק שלו.

יש אנשים שמגיעים לקזינו מהמרים בסכום מסויים בשביל הכיף, הרווח שלהם או ההפסד שלהם

הוא דבר מינורי באותו הבילוי בו הם בחרו.

לסיכום, הנקודה שלי שכל אדם צריך להיות אחראי על המעשים שלו ואם הוא לא רוצה

להמר, שלא ייהמר, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או להביא לה באגזוז?

וד"א מי שדיבר על לאס ווגאס, מי ששולט בקזינו שמה זה משפחות פשע גם, המקום הזה זה מלבנת כספים אחת גדולה. אם תופסים אותך מרמה או גונב אתה לא תגיע למשטרה, אתה תגיע לחניון ולא תצא משמה על הרגליים, ולא זה לא קורה רק בסרטים.

דריה ראית פעם את האנשים שעולים ליאכטה באיילת? חצי מהם עולים לשמה עם כפכפים בוקסר וגופיה כי את כל השאר הם מכרו, אם תעשי רף כניסה של 1000 לכל הימור בקזינו זה לא יעצור אותם, אז במקום למכור את ה-TV שנת 78 שלהם ב100 שקל, הם ימכור את הילדה בת 13 שלהם לאיזה סוטה ב1000.

1. המציאות תמיד עולה על כל דמיון. ההשראה לכל סרטי המאפיה הדפוקים האלו לא באה משמיים, זה בא ממקרים אמיתיים לגמרי שקרו.

2. לא ראיתי את האנשים, גם לא התעניינתי. מה כן, ידוע שהיו הורים שמכרו את הבנות שלהם לזנות בשביל סמים, אני לא אתפלא אם גם בשביל הימורים. אני באמת שמחה שהדת בארץ אוסרת הימורים בשטח ארץ הקודש. אם מישהו אפילו יצייץ על קזינו, כל הדתיים יעשו עליו עליהום. אם זה היה טוב לנו, היינו פותחים את זה מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, לא הבנת אותי, בואי נשווה הימורים לסמים, זה בראסמי דיי מקביל לזה ואפילו דומה.

נרקומן לא אכפת לו אם זה חוקי או לא, אם אין תדילר השכונתי לקנות ממנו, הוא ימצא דילר אחר, אם אי אפשר לקנות את זה בבית מרחקת או יקנה את זה מערבי בשטחים, אותו דבר פה, לא היה קזינו, אז הם יהמרו בעולם תחתון ובשביל לכסות תחובות שלהם ישלחו תילדה לזנות, אז מה תגידי עכשיו?

כמו שאומר המשפט, רובים לא הורגים, אנשים הורגים.

הקזינו זה לטוב ולרע זה מקום בילוי שמכניס כסף, זה שיש אנשים שלא יכולים לשלוט בעצמם ומסבכים עצמם ומשפתחם, ושולחים בגלל זה תילדים לזנות זה דבר אחר לגמרי.

דרך אגב אני בעד הגישה של הכול חופשי ומותר, סמים,,הימורים,מרוצים, אבל שיעשה תחת פיקות ושלא יסכן בני אדם, שהרואין היה על המדף ויכמר חופשי אבל תחת הגבלות, לא לילדים שעדיין לא מבינים תהשלכות של זה, שלא תנהג תחת ההשפעה, וכ'ו.

שילך לבית שלו לבד, ינעל תדלת יזריק ויכנס לטריפ בלי לסכן אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מרבית האנשים, לפני שהתמכרו להימורים או סמים או אלכוהול או כל דבר אחר, היו נורמטיביים לגמרי לפני ההתמכרות. אני לא רוצה לקחת את הסיכון עם אזרחי המדינה ולבדוק את גודל המוסר שלהם, אני מעדיפה שלא יהיה הימורים. אני מעדיפה שיפתחו את הנגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי , לפי התפיסה שלכם בעצם אין הבדל אם סמים יהיו חוקיים או לא , כי נרקומן ישיג אותם ממילא לא ככה? בואו נפתח חנויות וסמים ! הבדל ממילא לא יהיה נכון ?

העובדה שקשה להשיג את אותו מוצר (רובים ,סמים וואטאבר) זו בדיוק המטרה, זה שאם בנאדם מכיר בנאדם שמגדל גראס וקונה ממנו זה כבר משהו אחר-אתה לא יכול להשתמש בזה כהצדקה ל"הוא ממילא ישיג אתזה אז מה ההבדל?" , יש הבדל , וגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי , לפי התפיסה שלכם בעצם אין הבדל אם סמים יהיו חוקיים או לא , כי נרקומן ישיג אותם ממילא לא ככה? בואו נפתח חנויות וסמים ! הבדל ממילא לא יהיה נכון ?

העובדה שקשה להשיג את אותו מוצר (רובים ,סמים וואטאבר) זו בדיוק המטרה, זה שאם בנאדם מכיר בנאדם שמגדל גראס וקונה ממנו זה כבר משהו אחר-אתה לא יכול להשתמש בזה כהצדקה ל"הוא ממילא ישיג אתזה אז מה ההבדל?" , יש הבדל , וגדול.

ההבדל הוא שכשזה לא חוקי ובן אדם משיג את זה ותופסים אותו הוא חוטף על זה, וכאשר זה חוקי הוא ישיג את זה יבוא למשטרה יראה להם את גינת בגראס הביתית שלו ולא יעשו לא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...