שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :)

bmw5

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי. עוד מקום שבו האזרחים הטיפשים יוכלו לבזבז את הכסף שלהם.

כאחד שמכיר אנשים עם בעיות הימורים, אני לא רואה איך הקזינו הזה יהיה טוב למישהו(חוץ מהמדינה כמובן).

זה יגרום לאנשים שלא מהמרים כתוצאה ממחסור באמצעי הימור חוקיים, להמר בצורה חוקית ובכך להפסיד את כספם ולדפוק לעצמם ולמשפחתם את החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קזינו זה חדשות רעות. זה מושך צרות. יש מלא קזינואים לא חוקיים שנשלטים בידי עבריינים וברגע שיקום פה קאזינו חוקי (לא, זה ביריחו זה של פלסטינאים), העבריינים ידרשו פרוטקשן ויתערבו ופחות כסף יגיע לקופת המדינה. בנוסף לכך, זה ייצור לנו עוד אתי אלוניות וכל מיני מפגרים שימכרו את התחת שלהם תמורת החובות. הלוואי רק את שלהם, של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי. עוד מקום שבו האזרחים הטיפשים יוכלו לבזבז את הכסף שלהם.

כאחד שמכיר אנשים עם בעיות הימורים, אני לא רואה איך הקזינו הזה יהיה טוב למישהו(חוץ מהמדינה כמובן).

זה יגרום לאנשים שלא מהמרים כתוצאה ממחסור באמצעי הימור חוקיים, להמר בצורה חוקית ובכך להפסיד את כספם ולדפוק לעצמם ולמשפחתם את החיים.

מה הקשר, זה לא לוטו! זה אנשים משחקים נגד אנשים.

זה יגלגל מיליונים על גבי מיליארדים סוף סוף פותחים קזינו ושיפתחו כמה בתי קזינו שיהיה אפשר לשחק שם הכל : פוקר סנוקר קזינו ומה שבא בחול בא פה :cool2:

יאללה בהצלחה.

אני חיכיתי לזה עכשיו גם הדור הצעיר יהנה. תמיד חלמתי להיות JOKER .

תמיד אהבתי ודימיינתי את הקלאסיקה של שנות ה80 את השנים הקלאסיות את המכוניות הקלאסיות את התיסרוקות הקלאסיות את הפשע הקלאסי של פעם..

אחחחח איזה חלום להיות ככה עם חליפה שחורה יוקרה וסיגר ואתה מלך לזה קוראים JOKER או בשפה לא מכובדת איש מאפיה.

צירפתי תמונה למטה של האני בעתיד. ;D

העתיד בישראל הולך להיות יפה מתמיד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, זה לא לוטו! זה אנשים משחקים נגד אנשים.

אנשים משחקים נגד "הבית", שלו סיכויים הרבה הרבה יותר טובים, ולכן במספר הימורים עצום הוא תמיד מרוויח. בדיוק כמו מפעל הפיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איך דואגים שזה יהיה קזינו לתיירים בחופשה, ולא קזינו חוקי לישראלים.

לפתוח קזינו זה קל מאוד ודי מפתה. כל שר תיירות חדש מכריז שזה החלום שלו - בטח, זה יכניס הרבה כסף, יעסיק הרבה עובדים, ומאוד פופוליסטי.

השאלה היא איך עושים את זה נכון, איך דואגים שמשפחות לא יקרסו ומה עושים עם אנשים עם בעיית הימורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BMW5 ו DimaX

חיים בסרט, צאו מהסרט שאתם חיים בו ותבינו שחיים האמיתיים לא הכל מתנהל כמו בסרטים שאתם רואים בקופסה הגדולה בסלון שדופקת לכם תחיים ואת המוח :\

שנות השמונים המגניבות. המכוניות הקלאסיות? מה אתם דפוקים?!

דור צעיר יהנה?! לזה אתה קורה הנאה? שאתה דופק את החיים שלך בשביל עוד 100 ש"ח להמר עליהם? שאתה גונב או אפילו רוצח?

אפילו אם כן למה אתה חושב שלאנשים מתחמת לגיל 18 יאשרו להישתתף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אולי להגיד שאפשר לקנות ז'יטונים רק בכפולות של 1,000 דולר. ככה אנשים קשיי יום, אחרי שיגמרו את ה-1,000 הראשונים, ידעו שרף הכניסה שוב הוא 1,000 דולר, ולא יגידו לעצמם שהם מהמרים רק בעוד 100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפתוח קזינו זה קל מאוד ודי מפתה. כל שר תיירות חדש מכריז שזה החלום שלו - בטח, זה יכניס הרבה כסף, יעסיק הרבה עובדים, ומאוד פופוליסטי.

השאלה היא איך עושים את זה נכון, איך דואגים שמשפחות לא יקרסו ומה עושים עם אנשים עם בעיית הימורים.

אם אתה דורש הצגת דרכון ונותן גישה למאגרי המידע של נתב"ג והנמלים זה יבטיח שרוב האנשים בהחלט לא יהיו ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם חוץ מBMW5 מטומטמים. פולטים שטויות..

דריה, הדרדרת. גרמניה דפקה לך ת'ראש.. מאז שחזרת את מדברת שטויות.

לא, אני דפוקה על הראש ואתה גאון הדור. בסדר. היית אי פעם בתוך קזינו? או בכל מקום חוץ מהאקוואריום של העיירה שלך? זה לא מקום סימפטי. אנשים נכנסים לחובות שהם לא יכולים להחזיר, מוכרים איברים ואת התחת וגונבים כדי לממן את ההתמכרות שלהם. הכרת פעם אנשים עם בעיות הימורים שאתה מדבר? קזינו לתיירים בחופשה? בסדר, אני רוצה לראות שאנשים הגונים, ולא עבריינים, ינהלו את העסק. אפילו את מחזור הבקבוקים לקחו על עצמם עבריינים (אלא שהם מקבלים את כספי הפקדון ולא אנחנו). ולידיעתך, בגרמניה הייתי עוד כשאתה היית רואה "הופ" ואמא ניגבה לך את התחת. זאת היתה הפעם ה-5 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם חוץ מBMW5 מטומטמים. פולטים שטויות..

דריה, הדרדרת. גרמניה דפקה לך ת'ראש.. מאז שחזרת את מדברת שטויות.

ההודעה של BMW5 הייתה אחת ההודעות המטופשות שקראתי באתר הזה אי פעם, ואם אתה תומך בדעתו, אז אין לי שומדבר להגיד חוץ מזה שגם הדעה שלך מטופשת וילדותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...