שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר התיירות החדש תומך בפתיחת קזינו :)

bmw5

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבא שלי מרוויח 30 40 אלף בחודש! יומית שלו זה מעל 1200 שקל . יש לנו עסק.

זה רק דוגמא למה שאני יכול לקבל כשאני יהיה עצמאי כשאני יגדל וימשיך בעבודה הזאת.

אני עובד אם אבא שלי ואבא שלי משלם לי את ה160 שאת כל כך מנג'סת לי על זה.

ואתם תיראו שיהיה לי BMW אבא שלי כבר דיבר איתי על זה ואמר לי שהוא יוסיף לי כמה שצריך בשביל ליקנות את הרכב וגם יעשה ביטוח עליו . עכשיו הבנתם? :P

אז עדיף שתיסגרי את הפה שלך דריושקה. כי אני יכול ליצחוק עליך כמה שאני רוצה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוחק? עליי? למה? כי אתה ילד שמנת עם IQ של ציפור שמנופף בכסף של אבא שלו? :lol:

תכלעס, אתה כמו פאריס הילטון, רק עם פחות כסף ולא מקבל סקס. לא ברור מי משניכם יותר כונפה, אבל מה שברור זה שלא היא ולא אתה לא תיכנסו לעסק של אבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גדלתי על כפית זהב ואני לא מיתלהב כמוך!

את ה-160 שקל שאתה "פותח בשבילם את התחת", אני מקבלת בשביל העיניים היפות שלי.

רק לדברים גדולים אני מבקש שיעזור לי והוא אמר שיעזור לי בהכל.

אני עובד ומרוויח ביושר כסף לא כמוך שמקבלת על העינים היפות שלך, ואני מאמין שאת יפייפה.

אם את רוצה אני יכול לקחת אותך סיבוב . וגם להזמין אותך לגלידה ;D

ואני גם חתיך וגם קווקזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסוגלת להזמין את עצמי לקונייאק, לקחת אותך לסיבוב בגינה ולהזמין לך בייביסיטר שתיקח אותך הביתה כי מאוחר ואתה צרייך ללגום את השוקו וללכת לישון.

מה זה דברים גדולים? הגשר בשיניים שלך? על הסתימות שלך הוא עדיין משלם, אני בטוחה. מה זה דברים גדולים? טיול שנתי? אני טסה לחו"ל כל שנה מהכסף שלי, על החבר שלי אני משלמת בבארים ומסעדות (עכשיו תגיד אם אני פראיירית או פמניסטית - אם כי רק את ההגדרה של האחד אתה יודע חלקית) בעוד שאתה חושב שאתה יכול לקנות את כל העולם עם גלידה וסיפורי אלף לילה בלילה על ב.מ.וו. ואם לא דיי בכך, אתה טוען שאיני מרוויחה את כספי ביושר. אני ברמנית, לא זונה ולא מגדת עתידות בפינה של בוגרשוב. אתה עושה שליחויות בשביל אבאלה', לא קורע את התחת. תודה שאתה מקבל דמי כיס תמורת משהו שלאבא שלך לא היה כוח לעשות וגמרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין! יש לנו עארס אלגנט בפורום! :lol: :lol: :lol: :lol:

bmw5, במקום לנופף בעובדה שאבא שלך יכניס אותך לעסק שלו, אתה צריך להתבייש בזה שאתה לא מסוגל להשיג משהו בעצמך.

האם אני רואה פה עוד אחד שעתידו כעתיד הגולם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחחחחחחח עד כמה שאתם כאלה :s07:

שיהיה לכם יום נעים תיצאו קצת בחוץ יש יום יפה .

בכל זאת אני מכבד אותכם. ואני לא ידרדר למצב המילולי שלכם.

ביי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, נראה שליקפוץ מעל הפופיק זה נורא קשה והוא התעייף.

כבר לא מכבדים עבודה קשה בימינו. כל אחד חיי את הישראבלוף שלו, רוצה לרכב לכולם על הגב, להרוויח הרבה, מהר ובקלות ומסרב להבין שבצורה חוקית זה פשוט לא קורה ובקזינו/לוטו לא זוכים. יש יותר סבירות שיכה בך ברק מאשר שתזכה בקזינו, אלא אם כן אתה יודע לשחק בלאק-ג'אק וגם אז הנצחון אינו מובטח ואיזה קזינו רוצה שלקוחותיו ינצחו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי, לא אמרתי שיש לי זין בכלל.

אבל הייתי רוצה בכל זאת. :-\

אני אני אני אני

=>מצביע יפה <=

:lol:

אני לא מבין מה הקטע, אם יהיה פיקוח של רשות להימורים על בתי קזינו מה הבעייה ? כמו שמאפרינרים (לפחות לפי מה שאני יודע) לא השתלטו על מפעל הפיס ככה אפשר למנוע מהם לשים יד על עסקי הקזינו, עם חקיקה נכונה הדבר הזה יכניס מליונים מתיירות ומיסוי.

למה בתורכיה וארה"ב אפשר ופה לא ? בולשיט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...