התלבטות בקניית קונסולה מחו"ל - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית קונסולה מחו"ל

Sheetrit

Recommended Posts

yuval1101 אתה מדבר על ה360 והPS2 כאילו הם היחידים בשוק אבל בפועל כרגע מוכרת

יותר כל חודש מהמתחרים וביפן עברה כבר תמכירות של ה360

ובעניין המשחקים גם לWII מתחילים להגיע משחקים טובים ובקרוב גם משחקים מקוונים בלי תשלום על המולטיפליר

אני חושב שצריך לעשות הפרדה בין מכשיר זול הרבה יותר חלש אבל חדשני

ל2 המכשירים הסופר חזקים שממשיכים במסורת

כל אחד והעדפות שלו

ולדעתי מי שקונה צריך להכיר תמיתחרים ולקחת בחשבון תעלויות ותצרכים

ובכלל לחבר 360 לטלוויזית 20 אינטס זה לפספס נקודה מסוימת

זה כמו שאני ב2000 קניתי מחשב אם כונן וצפיתי בסרטים על מסך 17 אינטס ואם פשוטים של מחשב :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כל הכיף בקונסולות הגרפיות זה לרבוץ על הספה ולשחק על מסך גדול ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, למה אתה כותב PS2 ולא 3???

שנית, אני לא מדבר פה על הקונסולה המצליחה ביותר, אלא על הקונסולה שנראית לי העדיפה ביותר. אני מראה לך סיבות שבגללן אני מעדיף את ה-360 שנוגעות לי, אולי לא לאחרים, אבל לי כן.

ובעניין המשחקים גם לWII מתחילים להגיע משחקים טובים ובקרוב גם משחקים מקוונים בלי תשלום על המולטיפליר

בעניין המשחקים, גם אם יגיעו ל- משחקים טובים, עדין כולם יעבדו על הטכנולוגיה של השלט, וכפי שהסברתי מקודם בעריכה, חוץ ממשחקי יריות FPS ואולי עוד כמה משחקים בודדים, השלט לא נראה לי הכי מהנה, צריכים לעבוד עליו עוד, אולי בדור הבא של זה יהיה טוב יותר. מה שכן אני לא אומר שהמשחקים בעתיד לא יכולים להפיע אותי, אבל עדין, שיחקתי בספורט, זה הראה לי את היכולות של השלט, ולא הכי התרשמתי.

זה שהמכשר זול ואולי יותר משתלם, לא ומר שצריך לקנות אותו. וגם זה שהוא זול יותר לא הופך אותו למשתלם, כי החומרה החזקה מאוד של ה-360 לא זולה בכלל, בשביל להגיע לאותה עוצמה במחשב, אני מאמין שתצטרך לשלם הרבה יותר! וגם אם יש לך רף כספי מסוים לקניה של קונסולה/PC שאתה לא מוכן לעקוף אותו, לא אומר שאתה תשאף להכי משתלם, אם יש משהו פחות משתלם, אך יותר חזק ועדין ברף שלך, רוב הסיכויים שתקנה אותו. תחשוב על זה בתחום המחשב, אתה לא תבחר מפרט לפי החלקים הכי משתלמים שיש ( משווה ל- ), אתה תעדיף להוסיף כסף בשביל להשיג משהו שהוא טוב יותר כמובן כל עוד זה נכנס לתקציב שלך ( משווה ל-360 ), ואתה יודע שיש הבדל ענק בין הקונסלות מבחינה גרפית. ומה לעשות, גם אם אתה זונת גרפיקה או לא, להרבה אנשים אחרי שהם שיחקו לא מעט במשחקים עם גרפיקה חזקה הרבה יותר משל ( למשל לי יש 7800GT, ושחקתי בלא מעט משחקים עם גרפיקה חזקה מאוד ), אתה כבר לא יכול לשחק במשחקים עם גרפיקה חלשה כלכך כמו של ה-Wii, זה פשוט מבאס והורס. למשל יש את ה-PS2 שלו יש מלא משחקים מדהימים והוא ממש זול בחו"ל, אולם אני לא אקנה אותו למרות שזה לא ימנע ממני לקנות משהו אחר, בגלל שאני לא מסוגל לשחק עם גרפיקה כזאת חלשה, אולי רק בכמה משחקים בודדים מדי פעם.

זה באמת פספוס לשחק על קטנה, אבל זה פספוס באותה מידה לשחק ב-Wii על קטנה, אני לא רואה שום הבדל, גם ב-Wii אתה תשחק על ספה ( חוץ ממשחקי בודדים שתעדיף לעמוד ). ומה לעשות, הקפיצה במחיר מ-20 אינץ' ל-24 ומעלה היא פשוט ענקית, ולא יודע אם אני אשקיע כלכך הרבה כסף על מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בספורט, זה הראה לי את היכולות של השלט, ולא הכי התרשמתי

WII ספורט לא מראה תאיכות האמיתית לא של הWII ולא של השלט

הגרפיקה שלו מאוד פשטנית והשימוש בשלט תוכנן להיות ידידותי למישתמש

קראתי הרבה חומר על השלט ומהבחינה של היכולות הוא יכול להיות הרבה יותר אינטרקטיבי מWII ספורט

זה באמת פספוס לשחק על טלויזיה קטנה, אבל זה פספוס באותה מידה לשחק ב- על קטנה

האבדל שהWII תוכנן לטלוויזיות רגילות מראש ככה שמספיק CRT 25 אינטס

אתה לא תפסיד הרבה בCRT שאתה תחבר תWII בניגוד לPS3\360 שהCRT יסרס תרזולוציה (אני מדבר על טלוויזיות CRT פשוטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הרזולוציה, אז עדין יראו יפה על 1680X1050, אולי פחות מ-HD, אבל יראו יפה, עובדה שמסתפקים במסכים כאלה במשחקי מחשב.

אבל שוב, אני מודה שזה פספוס, אבל המחירים ל-HD יותר מדי יקרים.

בקשר לגודל, זה שטויות שאתה אומר שזה הותאם למסכים קטנים, כמו שזה כיף לשחק על מסך גדול ב-360, בדיוק באותה צורה זה יהיה כיף לשחק ב-, ואולי ב- מסך גדול חשוב יותר בכדי שהתנועה על המסך תיהיה יותר דומה לתנועה שאתה עושה ולא תיהיה תנועה קטנה, ואז תהנה יותר מהשלט. אתה לא שומר על אוביקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני יפשט

1-לא ראיתי LCD איכותית בפחות מ32

ואני לא מדבר על HD לא אמרתי שחייב HD גם LCD איכותית תספיק

לאומת זות CRT פשוטות יש בהרבה גדלים כולל 25 ומבחינתי לכל הקונסולות היום כולל הדור הקודם

מומלץ 25 ומעלה

2-אתה צריך ליקרוא יותר על השלט ולראות סרטונים כדי להבין תיכולות האמיתיות

זלדה וWII זה דוגמה גרוע

כי בזלדה הכניסו תשליטה למשחק שתוכנן במקור לקוביה ובWII סירסו תשליטה כדי להתאים למשפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-20 אינץ' שאני מתכנן, אני לא מתכוון לקנות טלויזיה, אלה מסך מחשב, כך שזה יוצא זול יותר, וה- 2007wtp לדוגמא, הוא מסך איכותי ביותר!

וואו לאן זרמתם עם הנושא שלי

עכשיו לעניין,אני מחכה שמישהו שעובד עם צרובים ב360 יזרוק קצת מהידע שלו בבקשה

ואני בטוח שיש כמה כאלה בפורום

שאל את sikin ואולי גם את teatime

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...