התלבטות בקניית קונסולה מחו"ל - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית קונסולה מחו"ל

Sheetrit

Recommended Posts

ככה,דוד שלי שעובד באחת הספינות של צים נמצא הרבה מאד במזרח\מערב\צפון אמריקה וכו'

חשבתי לבקש ממנו שיביא לי איזה קונסולה אבל ההתלבטות שלי גדולה ולא,אני לא רוצה לדעת מה עדיף לי מבחינת ביצועים כי על האקסבוקס והסוני קראתי הרבה(הWII לא כל כך באה בחשבון) פשוט הקטע שאני רוצה קונסולה שלא יהיה בעיה לצרוב(גיבויים תקראו לזה חח) משחקים מהמחשב ולסוני הרי יש את הבלו ריי שזה בעייתי מאד,בקשר לאקסבוקס לא כלכך הבנתי איך זה הולך במיוחד שחובה שתיהיה אפשרות של צ'פ כי בעיה רק מקוריים במיוחד עם המחירים שעכשיו יש למשחקים וגם כדי לראות וכו'

וקשה תעזרו! תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יתן לך תשובה מוחלטת לגבי שאלת מליון הדולר: xbox360 או ps3. כי לכל אחד יש את ההעדפה שלו ואת הטעם שלו לגבי מה כדאי.

אתה פשוט צריך לקרוא הרבה על הקונסולות ולברר מידע לגבי:

1. איזה סגנון משחקים אתה מעדיף לשחק ואילו משחקים יש לקונסולות להציע לך.

2. הפריצות שקיימות בשוק לקונסולות.

לגבי היכולות הפיזיות, פחות או יותר שתי הקונסולות הנ"ל יכולות להגיע לאותם הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי בתחילת ההודעה הכוונה בהתלבטות הסצפיפית הזאת היא מבחינת פריצות למשחקים וכאלה ולא לביצועים ופרטיקה

עכשיו להגיד לי ללכת לקרוא על זה (ותאמין לי זה משו שאני יעשה בלי שומקשר לפוסט הזה) קצת מצחיק,הרי למה קיים הפורום?

שפכו קצת מידע מי שיודע בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע הצריבה לXBOX זה עם צורב DVD רגיל ורוב המשחקים זה דיסקים של DVD9

קיצר אם אתה בכלל חושב על לקנות בארץ כאן יש להם עם קורא צרובים

http://www.moniline.co.il/product.asp?productid=632&catcode=56&AdCat=29&parentid=29

לא ממש חיפשתי עוד חנויות שמוכרות את זה עם ציפים זו גירסת הפרימיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפריצה, אני לא יודע מה עם ה-PS3, אבל לפי מה ש-kisin אמר לי, רק צריך לפתוח את ה-360, להוציא את הכונן ולחבר למחשב אז להריץ עדכון של FIRMWARE וזהו, אתה יכול לשחק במשחקים מגובים, אבל רק מדיסקים, לא מהדיסק הקשיח.

הבעיה היא שללא מעט אנשים, פתאום נדפק ה-360 ולא עובד, ואם לא יהיה לך ביטוח ( שישלל לך אם תפתח את ה-360 ) אז אני לא יודע מה אתה תוכל לעשות ( אני שואל על זה עכשיו בפורום ).

ל-260 יש בעית התחממות ורעש ( שנובעת מההתחממות של המעבדים כי אז מאווררי המעבד עובדים חזק יותר ). לכן אני מחכה לגרסה עם המעבדים של ה-65nm שאמורים לפתור את בעית הרעש ואולי את כל בעית ההתחממות, שיכול להיות שתפתור את התופעה שה-360 פתאום נהרס ( כמו מקודם, אני מברר על זה יותר מידע בפורום ). אבל לא ידוע מתי הגירסה הזאת תגיע, פה בפורום לפני כ-5 חודשים הודיעו שזה נדחה לאמצע 2007, אבל teatime אמר לי שזה נדחה לסוף 2007, אבל זה לא בטוח.

ככה שאם אין לך סבלנות, לקנות 360 זה יהיה סיכון :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפריצה, אני לא יודע מה עם ה-PS3, אבל לפי מה ש-kisin אמר לי, רק צריך לפתוח את ה-360, להוציא את הכונן ולחבר למחשב אז להריץ עדכון של FIRMWARE וזהו, אתה יכול לשחק במשחקים מגובים, אבל רק מדיסקים, לא מהדיסק הקשיח.

הבעיה היא שללא מעט אנשים, פתאום נדפק ה-360 ולא עובד, ואם לא יהיה לך ביטוח ( שישלל לך אם תפתח את ה-360 ) אז אני לא יודע מה אתה תוכל לעשות ( אני שואל על זה עכשיו בפורום ).

ל-260 יש בעית התחממות ורעש ( שנובעת מההתחממות של המעבדים כי אז מאווררי המעבד עובדים חזק יותר ). לכן אני מחכה לגרסה עם המעבדים של ה-65nm שאמורים לפתור את בעית הרעש ואולי את כל בעית ההתחממות, שיכול להיות שתפתור את התופעה שה-360 פתאום נהרס ( כמו מקודם, אני מברר על זה יותר מידע בפורום ). אבל לא ידוע מתי הגירסה הזאת תגיע, פה בפורום לפני כ-5 חודשים הודיעו שזה נדחה לאמצע 2007, אבל teatime אמר לי שזה נדחה לסוף 2007, אבל זה לא בטוח.

ככה שאם אין לך סבלנות, לקנות 360 זה יהיה סיכון :-X

לא זה לא לחוץ לי ,רגע עכשיו ראיתי שיש פה בארץ החלפה ב200 שקל של כונן קורא מגובים...

וכל מידע שמגיע אליך תשפוך פה בבקשה אחי!! ותודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הWII יש לה ציפים ואפשר להריץ לה גיבויים ככה שאם זה הבעיה שלך בקונסולה היא לא קיימת

בעניין ביצועים גרפים+ציפ אז ה360 הכי טוב כרגע

כל עוד אתה לא נופל על אחד אם בעיית יתחממות

אבל לא משנה מה תיקנה PS3 או 360 תידאג לחבר לטלוויזה איכותית

כי ברגילה התמונה הרבה פחות טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הWII יש לה ציפים ואפשר להריץ לה גיבויים ככה שאם זה הבעיה שלך בקונסולה היא לא קיימת

בעניין ביצועים גרפים+ציפ אז ה360 הכי טוב כרגע

כל עוד אתה לא נופל על אחד אם בעיית יתחממות

אבל לא משנה מה תיקנה PS3 או 360 תידאג לחבר לטלוויזה איכותית

כי ברגילה התמונה הרבה פחות טובה

אמממ הWII נראית לי חלשה מדי אבל מגניבה איפשהו(ולא אני לא בנאדם של גראפיקה רק)

וטלוויזית HDTV אין לי כרגע,אבל תיהיה גם איך שתבוא הקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההחלפה לכונן קורא מגובים ב-200 שקל זה סתם יקר!!! ראית מה צריך לעשות בשביל שזה יקראה מגובים, כמעט כלום! זה נראה לך שווה 200 שקל???

זה כלכך פשוט, לא יכול להיות פשוט מזה! אבל אם אתה ממש מפחד, אז תבקש ממישהוא שאתה מכיר שיש לו קצת ניסיון בחיבור ופירוק מחשב...

ואיפה רית את זה ב-200 שקל???

הסיבה היחידה שאני רואה לשילום על עשיית התהליך הזה היא אם אותה חנות היא החנות שקניתה ממנה את הקונסולה והיא תשאיר לך את האחריות שלה.

ומישהו יודע אם חנויות רגילות בארץ שמוכרות את ה-xbox360 יכולות לגלות שפתחת את הקונסולה וכך לבטל את האחריות שלהם?

בקשר ל-, אני מיע לך לראות איך זה אצל חבר. אני שיחקתי בה אצל חבר ? ( אומנם רק ב- וממש טיפה ב-ZELDA ) ולא התלהבתי בכלל :P חמוד, אבל ללא ספק ה-360 עדיף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההחלפה לכונן קורא מגובים ב-200 שקל זה סתם יקר!!! ראית מה צריך לעשות בשביל שזה יקראה מגובים, כמעט כלום! זה נראה לך שווה 200 שקל???

זה כלכך פשוט, לא יכול להיות פשוט מזה! אבל אם אתה ממש מפחד, אז תבקש ממישהוא שאתה מכיר שיש לו קצת ניסיון בחיבור ופירוק מחשב...

ואיפה רית את זה ב-200 שקל???

הסיבה היחידה שאני רואה לשילום על עשיית התהליך הזה היא אם אותה חנות היא החנות שקניתה ממנה את הקונסולה והיא תשאיר לך את האחריות שלה.

ומישהו יודע אם חנויות רגילות בארץ שמוכרות את ה-xbox360 יכולות לגלות שפתחת את הקונסולה וכך לבטל את האחריות שלהם?

בקשר ל-, אני מיע לך לראות איך זה אצל חבר. אני שיחקתי בה אצל חבר ? ( אומנם רק ב- וממש טיפה ב-ZELDA ) ולא התלהבתי בכלל :P חמוד, אבל ללא ספק ה-360 עדיף!!!

זהו שזה מאתיים שקל פלוס האחריות של החנות עצמה על המכשיר אחרי הפיכתו לקורא צרובים

אם אתה אומר שזה כזה פשוט אז זה אופציה,פשוט אני באמת לא מבין בזה אז לא ידעתי אם כדאי או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאם אתה מבקש מהם לעשות לך את זה על שלא מהחנות שלהם, אז הם יתנו לך אחריות, אני מניח שזה ישאיר לך את האחריות במקרה וקניתה אצלהם בלבד. תברר את זה ( למרות שהסיכויים נמוכים, אבל אם כן אז זה יהיה מושלם! ).

ושוב, באיזה חנות ראית את זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאם אתה מבקש מהם לעשות לך את זה על שלא מהחנות שלהם, אז הם יתנו לך אחריות, אני מניח שזה ישאיר לך את האחריות במקרה וקניתה אצלהם בלבד. תברר את זה ( למרות שהסיכויים נמוכים, אבל אם כן אז זה יהיה מושלם! ).

ושוב, באיזה חנות ראית את זה???

כן אני גם כמעט בטוח שזה רק בקנייה מהם, אני יברר אני פשוט לא זוכר את הכתובת של החנות (חנות מקוונת גם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ הWII נראית לי חלשה מדי אבל מגניבה איפשהו(ולא אני לא בנאדם של גראפיקה רק)

וטלוויזית HDTV אין לי כרגע,אבל תיהיה גם איך שתבוא הקונסולה

הWII חלשה משמעותית מה360\PS2 אבל השליטה בה חדשנית

וזה מוסיף המון לחלק מהמשחקים

בעניין הטלוויזיה לא חובה HD

LCD איכותי יספיק בלי זה אני ממליץ

קשר ל-, אני מיע לך לראות איך זה אצל חבר. אני שיחקתי בה אצל חבר ? ( אומנם רק ב- וממש טיפה ב-ZELDA ) ולא התלהבתי בכלל Tongue חמוד, אבל ללא ספק ה-360 עדיף!!!

זלדה TP זה בסך הכל פורט מהקוביה

ולא משחק שנוצר במיוחד לWII

WII זה משחק מישפחתי שאתה מקבל חינם בארצות הברית וקונה בזול ביפן

צריך לחכות עד לטילים הכבדים גם ל360 לקח שנה עד שGOW יצא

והWII רק כמה חודשים בודדים בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל אם אין לך HD, אבל כמו שקרירין אמר גם LCD איכותי יספק את הסחורה, אפשר לקנות מסך 20 אינץ' עם רזולוציה של 1680X1050 בכ-2200 שינצל כמו שצריך את הקונסולות האלה.

וה-HD זו לא הסיבה היחידה לקנות 360 או PS3 וגם לא העיקרית לפי דעתי! יש להם המון משחקים מצוינים שלא יעזור כלום, הם לא יגיעו, לפחות לא בשנה שהם יצאו ל-. דבר נוסף, זה יחזיק אותך כמה שנים טובות בלי צורך לשדרג כלום! ויחסית למחשב לגיימינג, זה יוצא הרבה, אבל הרבה יותר זול! וגם יחזיק ליותר זמן ( בהתחשב בעובדה שתמיד מפתחים את הטכנולוגיה, ובשביל שמשחקים יעבדו אצלך כמו שצריך צריך לשדרג לפחות כל שנתיים וזה מבאס! ).

זאת לפחות הסיבה שאני מתכוון לקנות 360 איך שמגיעים המעבדים הקטנים.

וקרירין, ה- ספורט, עד כמה שזה עלוב, זה עדין מראה את היכולות של ה-, ואני עדין לא הכי התרשמתי, למרות שאולי ב-FPS זה יהיה כיף יותר ( אני מדבר על רובים, לא חרבות ) אבל עדין אני לא אקנה קונסולה רק בשביל קטגוריה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...