למישהו פה יש ATI RADEON� 8500 ?והאם הוא באמת שווה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו פה יש ATI RADEON� 8500 ?והאם הוא באמת שווה?

USR

Recommended Posts

תגיד לי יש לך סרטן בגזע המח או משהו, אתה כל כמה ימים בא עם אותה שאלה. תבין:

אין בארץ כרטיס מסך מקוריים של ATI, אלא רק כאלה שמיוצרים ע"י חברות סיניות דפוקות. לכן, לא שווה לקנות את ה8500 שנמכר בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי יש לך סרטן בגזע המח או משהו, אתה כל כמה ימים בא עם אותה שאלה. תבין:

אין בארץ כרטיס מסך מקוריים של ATI, אלא רק כאלה שמיוצרים ע"י חברות סיניות דפוקות. לכן, לא שווה לקנות את ה8500 שנמכר בארץ!

LOL !!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אולי תרחם עליו ותן לו את התשובה שהוא כל כך רוצה ? אחרי הכל הוא משתמש מתחיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה ליקנות גם בגלל הסיבה שאים לא הרבה יקנו ATI תלך בדרכה של 3DFX ו יהפכו למונופול כמו !!!

דן

:hat:

אבל אז מתלהבים כמוך יוכלו לדעת בודאות "מי המלך".

והנה לך הוכחה שבשוק החופשי אין "מלך" יש רק תאגידים מגעילים שרוצים לצבור כסף ולהפוך למונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה ליקנות גם בגלל הסיבה שאים לא הרבה יקנו ATI תלך בדרכה של 3DFX ו יהפכו למונופול כמו !!!

דן

I DON'T THINK SO

ATI זו מגה-קורפורציה שאת הכסף הגדול שלה לא ממש עושה בשוק הפרטי (ויש לה כסף. הרבה כסף).

דן

אבל אז מתלהבים כמוך יוכלו לדעת בודאות "מי המלך".

והנה לך הוכחה שבשוק החופשי אין "מלך" יש רק תאגידים מגעילים שרוצים לצבור כסף ולהפוך למונופול.

שתוק כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כואב לך?

כנראה מאוד כואב לך, כי אני הורס את אחד מהיסודות שעליהם ישראלים בעלי הבנה ממוצעת במחשבים נסמכים עליהם: מי המלך ומי מנצח בבנצ'מארקים, אבל צר לי לומר לך לי אף אחד לא אמר לשתוק. פוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן

nvidia עד לאחרונה חלשו על 60% משוק מאיצי הגרפים בעולם, בישראל מונופל מוגדר תאגיד שמחזיק מעל 50% מהשוק, לכן לפחות על פי ההגדרות הישראליות מזמן מונופול.

ענין נוסף, הקונה המצוי רוכש את המוצר הטוב ביותר לצרכיו מבלי להתחשב האם בכך הוא תורם /לא תורם להפיכת היצרן למונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כואב לך?

כנראה מאוד כואב לך, כי אני הורס את אחד מהיסודות שעליהם ישראלים בעלי הבנה ממוצעת במחשבים נסמכים עליהם: מי המלך ומי מנצח בבנצ'מארקים, אבל צר לי לומר לך לי אף אחד לא אמר לשתוק. פוץ.

מה כואב לי?

עזבתי את הפורום לכמה שבועות, <צונזר>.

כמה שאתה עוזר, כל הודעה שנייה שלך היא תגובה ילדותית וקטנונית לפרטים לא רלוונטיים/לא ממש משנים למישהו. <- חבל מאוד שאתה בין מספר אנשים מצומצם מאוד, אם לא לבד בעניין הזה.

עריכה של athlon: וכמו שאמרתי לך, אל תעצבן מודרייטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כואב לך?

מה כואב לי?

עזבתי את הפורום לכמה שבועות, וכשאני חוזר אני מוצא אותו מלא בהודעות זבל שלך.

כמה שאתה עוזר, כל הודעה שנייה שלך היא תגובה ילדותית וקטנונית לפרטים לא רלוונטיים/לא ממש משנים למישהו.

תלמד כלל ברור: לא יפה לעצבן מודרייטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

athlon זה באמת לא היה במקום, לא כאן ולא בשום מקום... זה פשוט נבזה לאיים ולהשתמש בכח שלך למטרה כ"כ טיפשית, כאשר קיבלת את הכח הזה למטרה אחרת לגמרי.

לדעתי מגיעה לו התנצלות ואתה ידוע את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...