עומד לפני קניית עכבר mx 518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לפני קניית עכבר mx 518

edbd

Recommended Posts

אוקיי שלום לכולם

הייתי בחנות והחזקתי את ה G5 ולא יודע למה אבל ה518 היה לי יותר נוח.

אני כנראה אקנה את העכבר ב200 ש"ח (חדש כמובן).

מישהו פה יכול להמליץ לי על העכבר ולהגיד לי מה החסרונות שלו מניסיון?

והאם הוא מדויק בשביל משחקים? (CS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי את העכבר הנ"ל ותאמין לי שלא תתאכזב... בעיקרון כמו שפירטו מעלי יש עוד כמה אפשרויות טובות אבל בסופו של דבר זה מה נוח לך ולא מה עולה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות ממש לא יודע אם יש לו

יכול להיות שלאחרים יש יתרונות קלים עליו למשל המשקולות ב-G5 ורגישות הגבוהה יותר ב G5 ודומיו

סך הכל זה עניין של נוחות ברובו ואם הוא היה לך נוח יותר לך עליו בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה G5 יותר מתקדם ממנו.

שיחליט אם הוא רוצה עכבר לפני שנה שנתיים לא זוכר בדיוק.

או עכבר עדכני ומתקדם הכל תלוי בו זה בסך הכל הפרש של 50 -100 שקל.

עכברים כמו MX518 צריכים להעלם מהשוק, זה כבר לא רלוונטי כשיש יותר טובים ומתקדמים מימנו.

אני לא יודע למה השוק שלהם כל כך קשה וגם של המקלדות ובכלל של ציוד הקפי אין לזה שוק בארץ ביגלל זה לא יורדים המחירים אולי כל חודש יורדים 2 עד 10 שקל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו עכשיו בדקתי ו250 ש"ח בשביל הG5 זה מחיר פיצוץץ.. בואנה לא יודע אם שמתם לב אבל כמעט חודש אני עוקב אחרי כמה עכברים ואני זוכר שהמחיר של הG5 היה 300 ש"ח שבדקתי בפעם הראשונה.. הלוואי שימשיך לרדת

יש מצב אני אליו עליו אבל לפני זה אני צריך לעשות לו עוד בדיקה, מחר אני אלך לאופיס דיפו ושוב אבדוק

ומי שאמר לי על הOCZ ראיתי אותו האמת הוא נראה חמוד אבל הוא יותר יקר מהG5.. ולא נראה לי שהוא יותר טוב, לא?

תודה לכל מי שהגיב!!! אחלה קהילה אתם תאמינו לי עונים מהר, תמשיכו ככה (:

ויש מצב אתם מביאים לי שם של פאד טוב? למה אני לא משתמש כרגע בפאד. ואני לא רוצה להרוס את העכבר החדש שאני אקנה, חובה פאד ולפי מה שראיתי זה גם יותר נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו עכשיו בדקתי ו250 ש"ח בשביל הG5 זה מחיר פיצוץץ.. בואנה לא יודע אם שמתם לב אבל כמעט חודש אני עוקב אחרי כמה עכברים ואני זוכר שהמחיר של הG5 היה 300 ש"ח שבדקתי בפעם הראשונה.. הלוואי שימשיך לרדת

יש מצב אני אליו עליו אבל לפני זה אני צריך לעשות לו עוד בדיקה, מחר אני אלך לאופיס דיפו ושוב אבדוק

ומי שאמר לי על הOCZ ראיתי אותו האמת הוא נראה חמוד אבל הוא יותר יקר מהG5.. ולא נראה לי שהוא יותר טוב, לא?

תודה לכל מי שהגיב!!! אחלה קהילה אתם תאמינו לי עונים מהר, תמשיכו ככה (:

ויש מצב אתם מביאים לי שם של פאד טוב? למה אני לא משתמש כרגע בפאד. ואני לא רוצה להרוס את העכבר החדש שאני אקנה, חובה פאד ולפי מה שראיתי זה גם יותר נוח...

אמרתי לך שזה מחיר פיצוץ.. ;D

ויש להם גם את ה G5 ב250 שקל שזה מחיר פיצוץ..

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה קניתי עכבר!

לא לו'גיטק בסוף חח

לכתי לאופיס דיפו החזקתי את הG5 ולא הייתי מרוצה ממנו לגמרי.

בסוף הוציאו לי את העכבר הזה - True Laser Mouse X30 של חברת Acrox (לייזר)

והוא היה במבצע - 150 ש"ח כולל פאד. והפאד נורא נוח!

אמנם באינטרנט המחיר של העכבר הוא 105 ש"ח ופאד נגיד 30 שקל זה זה 135 אז שילמתי 15 שקל יותר. חנות קרובה לבית שאני סומך עליהם!!!

והעכבר פצצה!! נורא נוח מתאים לימניים בייחוד מתחבר בUSB כמובן, 1600 DPI זה מה ששמתי לב וזה מספיק.

עכשיו חיברתי את העכבר והוא נורא מהיר!!!

קיבלתי דיסק נורא קטן אבל אני חושב שהדיסק הוא למחשבים הוא לא יכול להיכנס אצלי בכונן.

אז מישהו יודע איך אני משנה? (זה dpi לא? המהירות? נראה לי זה על 1600 זה נורא מהיר)

ובכללי מישהו מכיר את העכבר?

ויש שנתיים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אין כזה דבר דיסק לניידים זה פשוט דיסק עם פחות שטח(בטח 200 מגה), שים אותו באמצע של הכונן והוא יעבוד יופי.

מעבר לזה עדיף תמיד להוריד דרייברים מהאינטרנט...

כן מצאתי בכונן כזה עיגול כנן שמתאים בדיוק לדיסק פעם ראשונה שאני משתמש בדיסקקים האלו.

אבל הדיסק לא עולה לי בכלל... =\

בכל מקרה אני מחפש דרייברים באתר שלהם ולא מוצא יש מצב מישהו אומר לי מה להוריד מפה?-

http://www.acrox.com.tw/driverdownload.asp

זה השם של העכבר - True Laser Mouse X30 וראיתם שם משהו לגבי לוחות אמ אז הלוח שלי הוא אם זה חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה קניתי עכבר!

לא לו'גיטק בסוף חח

לכתי לאופיס דיפו החזקתי את הG5 ולא הייתי מרוצה ממנו לגמרי.

בסוף הוציאו לי את העכבר הזה - True Laser Mouse X30 של חברת Acrox (לייזר)

והוא היה במבצע - 150 ש"ח כולל פאד. והפאד נורא נוח!

אמנם באינטרנט המחיר של העכבר הוא 105 ש"ח ופאד נגיד 30 שקל זה זה 135 אז שילמתי 15 שקל יותר. חנות קרובה לבית שאני סומך עליהם!!!

והעכבר פצצה!! נורא נוח מתאים לימניים בייחוד מתחבר בUSB כמובן, 1600 DPI זה מה ששמתי לב וזה מספיק.

עכשיו חיברתי את העכבר והוא נורא מהיר!!!

קיבלתי דיסק נורא קטן אבל אני חושב שהדיסק הוא למחשבים הוא לא יכול להיכנס אצלי בכונן.

אז מישהו יודע איך אני משנה? (זה dpi לא? המהירות? נראה לי זה על 1600 זה נורא מהיר)

ובכללי מישהו מכיר את העכבר?

ויש שנתיים אחריות.

הצלחתי לפתוח את הדיסק ונכנסתי לSetup והתקנתי

בקיצור עשה לי רר למחשב באתי נכנסתי ואני רואה שזה רק של הקיצורים של העכבר

אז הורדתי מהאתר שלהם את הדרייבר של (ניחוש) והתקנתי וזה שלושת הדבראים שהתקנתי כולל הדרייבר מהדיסק:

932192

איך אני משנה פה את ה DPI?? או שאני צריך להוריד משהו אחר?

ותגידו אני יכול במקום הקיצורים של הוורד אקסל וכל זה לבחור מה שאני רוצה? זה נורא יעזור לי

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...