סקר-שמירת כשרות בפסח.... - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-שמירת כשרות בפסח....

מוחמד היהודי

האם תשמרו כשרות בפסח?  

429 הצבעות

1. 1. האם תשמרו כשרות בפסח?

• כן,ברור..
    • לא,אני אוכל הכל בפסח..

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ושוב, אתה חוזר על עצמך. ושוב, לא הצלחת לסתור אותי. חזור וקרא את כל מה שנתת לי לקרוא כשחשבת שחידשת לי משהו. אני אחזור שוב על הטענה שלי, הפעם לאט לאט ובאותיות גדולות, כדי שתבין:

מדינת לא מתחייבת להעניק את החירות של חופש מדת על בסיס משפטי וחוקתי, ולכן גם לא חייבת בכך. חירות זו לא מובטחת. מדינת מעולם לא ציינה שאזרחיה זכאים לחופש מדת, ובכך שומרת לעצמה את היכולת לא לציית לעקרון הזה.

יש לך קצת catching up to do לגבי דיני חוק ומשפט. אם ה"זכות" שלנו לחופש מדת היתה באמת תקפה ומחייבת את מדינת , היינו רואים עתירות לבג"ץ כל יום בערך בנושא כפייה דתית, מצדם של אזרחים ש"זכות" זו שלהם נפגעה. אבל העתירות שאכן מובאות בנושא מדי פעם, עוסקות בדינים משפטיים עמוקים ומורכבים בהרבה מאשר פגיעה בחופש מדת בלבד.

אתה מוזמן לעתור לבג"ץ בעצמך ולדרוש פיצויים על כל הפעמים בהם לא הוענקה לך הזכות של חופש מדת. נראה איזו תגובה תקבל..

אין טעם לפנות אליו כי הוא מושחת(לא כספית אלא פגום למתקשים).הוא בחיים לא יפגע בשום "צביון יהודי" כי מה לעשות הוא מורכב מקשישים יהודים ברובו שרועים את עצמם כשליחים מוזרים.

אני הוכחתי כבר שהזכות הזו נתנת.זה שאתה לא יודע לקורא ולעבד את מה שאתה קורא זו בעיה שלך.ואם אין לך משהו חכם לענות להודעה הזו פשוט אל תענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ON TO TOPIC

לא שומר אבל רוצה, בעיות רפואיות מונעות ממני. אכילת מצה = סבל של שבוע בשבילי

לא רק לך נהיה חתכים מהמצא :-\ -לכל אחד זה קורה

כמו שאומרים פיתה טריא זה טעים ופיתה יבשה זה חמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לפנות אליו כי הוא מושחת(לא כספית אלא פגום למתקשים).הוא בחיים לא יפגע בשום "צביון יהודי" כי מה לעשות הוא מורכב מקשישים יהודים ברובו שרועים את עצמם כשליחים מוזרים.

אני הוכחתי כבר שהזכות הזו נתנת.זה שאתה לא יודע לקורא ולעבד את מה שאתה קורא זו בעיה שלך.ואם אין לך משהו חכם לענות להודעה הזו פשוט אל תענה.

לא הוכחת כלום, ובאמת אין טעם להמשיך עם הדיון הזה. אתה רשאי להמשיך להתחבא מאחורי עקרון שלא מעוגן בחוק באופן מעשי במדינת (כל היבט שלו נתון להכרעת בית המשפט - כל מקרה לגופו) , לתת לינקים מויקיפדיה לערכים שאני יודע בעל-פה כבר שנים ולומר "הנה תקרא" בלי להביא טיעונים של ממש, ולזעוק מרה על ה"זכויות" שלך עד מחר. אני סיימתי, חג שמח.

classified וserpentmage...

אני מכריז עליכם בזאת... הזוג שהתוכח הכי הרבה עמודים, מזזל טוב! :yelclap:

יותר מדי זמן פנוי בפסח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...