Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

אני לא יודע אם זה רק אני, אבל המשחק מקרטע לי לגמרי

שיחקתי פעמיים, שלוש, באונליין, וזה או שנתקע כל 3 שניות ואיטי רצח, או סתם נתקע כל 3 שניות.

פעם ראשונה שאני נתקל במצב כזה במשחקי , ב WOW זה די חלק אצלי..

יש שרתים רק בארה"ב ? או שהבעיה רק אצלי ? איך המשחק רץ אונליין אצלכם ?

אני על 1.5/0.5 בברק, כבלים ללא חייגן, לצרכי ההשוואה.

ו-אגב, אני לא בטוח שיש באמת אופציה לשמור ולהעלות REPLYS (וחבל אם אין)

עריכה : טוב, יש, פירטתי על זה בפוסט בהמשך הדף הזה - נא לקרוא...

אבל אפשר לעשות BROADCAST למשחק בדיליי של 10 דקות, ולתת לאחרים לצפות בו (רק מי שיש לו את המשחק יכול לצפות כמובן)

בקיצור, מי שהולך לשחק מכאן, שייתן לינק לשידור של המשחק , עם הסבר על מי (מהפורום) משחק נגד מי... נוכל לפרסם פרשנויות על גבי הפורום...

(אם זה לא ברור איך עושים את זה - שידור ולינק וצפייה בשידור, תשאלו ואני אסביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לאיזשהי חנות באזור המרכז במלאי?

את שלי השגתי מפריק בהרצליה והיו לו עותקים אחרונים של גירסת Kane.

ממש מדהים לכמה חנויות התקשרתי שאין להן את המשחק (כולל BUG בכמה סניפים).

* המוכר בפריק סיפר לי שבשבועיים הקרובים תגיע הגירסה הרגילה אבל כוללת חוברת בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הת'רד הזה די מת, מה קורה אתכם אנשים ?

מישהו ער עכשיו ורוצה לשחק ? דרך האונליין של המשחק עצמו או דרך האמאצ'י, לא משנה לי איך.

אני פה עד איזה 4 בבוקר לפחות, תשלחו לי פרטית (רק מי שמעודכן ל 1.04, אחרת תעדכנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אנשים, אני אהיה החלוץ

שיחקתי לפני כחצי שעה, מול ראול, 2 משחקונים (ניצחתי בראשון , הוא ניצח בשני...)

ה - Replays מצורפים להודעה, למי שרוצה לראות

אני מקווה שכולכם תזכרו בסוף כל משחק רשת עם מישהו (לאו דווקא מישהו מכאן), לשמור ולהעלות את ה Replay

אין דבר כזה לא להעלות Replay בגלל פדיחה שהפסדתם, או בגלל ש"אתם לא יודעים לשחק עדיין"

- לומדים מכל משחק, וכולנו רוצים ללמוד ולראות משחקים של אחרים.

הוראות :

בסוף כל משחק multilayer, יש אפשרות לעשות Save Replay - פשוט תנו לזה שם ותשמרו.

הקבצים השמורים נמצאים ב

My Documents\Command & Conquer 3 Tiberium Wars\Replays

נשאר להעלות אותם לכאן, דרך האפשרות של צירוף קבצים להודעה, מכווצים ב ZIP או RAR.

כמובן שאם יש לכם אפשרות, עדיף להעלות לשרת חיצוני כלשהו, ולתת קישור להורדת הקובץ כאן.

כדי לראות Replay שמישהו אחר העלה, כמובן שמורידים את הקובץ שלו

את קובץ, או קבצי ה replay , מעבירים (אחרי פתיחה של הכיווץ) לתיקיה המתאימה (שרשמתי קודם)

מריצים את המשחק, וניגשים בממשק ל multilayer - replays, וטוענים את הקובץ, וצופים במשחק.

(לחילופין, דאבל קליק על הקובץ יפתח את המשחק, יטען ויציג את ה Replay, - הרבה יותר קצר)

אפשר לצפות ב Replay כשחקן נייטרלי שרואה את כל המפה

או מנקודת מבט של כל שחקן בנפרד (כאשר אפשר לראות את זה ממש מנקודת המבט שלו, או לשוטט באופן חופשי)

בכל אופן, זה די מסביר את עצמו לדעתי, אז אין הרבה מה לפרט כאן.

זהו פחות או יותר.

עכשיו, תעלו אתם, לאו דווקא משחקים ששיחקתם נגד מישהו מכאן

אבל בהחלט משחקים שאתם שיחקתם, אם יש לכם הערות על המשחק, לרשום אותן וכו'.

אני מקווה אולי בהמשך לארגן איזה מדריכונצ'יק לשימוש ב http://hamachi.cc/ על מנת לשחק ב LAN מדומה על גבי האינטרנט

(רק אם תהיה דרישה, מי שמעוניין - שלחו לי הודעות , אם יהיו מספיק אנשים שרוצים הסבר קצר, אז אני אכתוב אותו)

מנסיון עד עכשיו, החיבור הרבה יותר מהיר ויציב בהאמצ'י, מאשר דרך אפשרות ה ONLINE הבנויה במשחק.

יאללה, אחרי 4 דפים אני מקווה שהת'רד הזה סוף סוף יתחיל...

מאחל לכולנו משחקים מהנים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מתבייש לומר. לפני שעה היתה הפעה הראשונה ששיחקתי אונליין במשחק אסטרטגיה :-[ ובכלל, משחק האונליין היחיד ששיחקתי אי-פעם* זה היה HL2:Deathmatch וגם זה היה לפני חודש....

*אלא אם מחשיבים את flyff :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אין מה להתבייש בזה, שנים לא שיחקתי אונליין בעצמי... (חוץ מ WOW, אבל זה לא נחשב)

אגב, בהמשך לכל מה שאמרתי, אם למישהו יצא כבר / יודע איך, להוסיף פרשנות (מה שנקרא the commentary system)

ל-Replay שמור, אני אשמח אם יחלוק את המידע הזה איתנו (איך בדיוק להוסיף פרשנות, איזה כלים צריך וכו')

(אפשר להוסיף פרשנות ל replay - הקלטת קול ממש, עם אפשרות גם לצייר על גבי ה replay)

זה כמובן יגדיל קצת את הקבצים של אלה שיבחרו להעלות אותם עם פרשנות , אבל זה בהחלט יכול להיות נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...