Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

יש למישהו טיפים למשימה הראשונה בקרואטיה עם הGDI?

המשחק הזה של להעביר את החשמל בין הביניינים בזמן שאני מנסה להגיע לMCV ולהחזיר אותו משגע אותי.

עריכה:

הנה הדרך לשחק עם החייזרים:

Scrin Campaign

in order to unlock the Scrin campaign, you have to first beat both the Nod and GDI campaigns, then return to the main menu and hit the Campaign button.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש למישהו טיפים למשימה הראשונה בקרואטיה עם הGDI?

המשחק הזה של להעביר את החשמל בין הביניינים בזמן שאני מנסה להגיע לMCV ולהחזיר אותו משגע אותי.

עריכה:

הנה הדרך לשחק עם החייזרים:

גם אני שם .. משימה קשה לאללה גם על easy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי כמה טיפים בשבילך-

-אל תסתמך לרגע על ההגנות הבנויות של הבסיס כי הם נהרסים (הבניינם) בקלות!

-תבנה לך קבוצת תמיכה: אני מציע 3 טנקים ו3 APC ובתוך כל APC שים ROCKET SOLDIER עכשיו כל פעם שמתקיפים אותך מכיוון מסוים, בגלל חוסר בחשמל אתה צריך לעשות קצר כל פעם בצד אחר-את זה אני מניח שהבנת...

-את הקבוצת תמיכה הזו תשים מחוץ לבסיס בחלק הצפוני (למעלה) רוב ההתקפות או כולן אפילו של טנקים וBUGGEY בים מלמעלה ומצד ימין שלך (מערב)

שים לב אפילו למבני ההגנה שלך, תותחים למעלה ובימין ומגדלי שמירה למטה ובשמאל

את הקבוצת תמיכה שבנית תריץ כל פעם מימין ללמעלה וחזרה לפי הצורך של ההקפות!

-אחרי כמה דקות מגיע ה MCV עם התגבורת, תבנה עוד קבוצת תמיכה דומה ותשאיר אותם בבסיס(תשתמש בהם בדיוק כמו בקבוצה הקודמת

אם הכל ילך קשורה הקבוצה הראשונה אמורה להיות כבר בדרגת ELITE (כוכב) רובם לפחות ואז אתה צריך לשלוח אותם לחסל את הבניינים עם החיילים בדרך של ה MCV ( הם יעשו את העבודה סמוך עליי!)

אחרי שהבאת את ה MCV לבסיס כבר אתה מסודר וזה רק עניין של זמן עד הממוטות!! :yelclap:

TIP-הבניין שבונה לך טנקים (WAR FACTORY) מתקן גם רכבים פגועים אם אתה שם אותם קרוב אליו,

לכן את הקבוצת תמיכה אתה תצטרך לתקן מידי פעם ופשוט תשים אותם לידו

TIP2-גיוון-אם אתה רוצה, תוסיף עוד APC אחד או שניים ושים בתוכם חיילים שיורים רימונים, זה יעזור לך מאד נגד GARRISONED BUILDINGS (בניינים שיש בתוכם חיילים) וזה יקל עליך מאד לפנות את הדרך ל MCV הממשמש ובא :cool2:

בהצלחה קומנדר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, הקמפייין זה בדיוק ליומיים הראשונים, אני לא רואה שום בעיה עם לסיים את זה מהר מאוד.

מה שכיף זה הסקירמיש, ובעיקר משחקי הרשת

זו הסיבה שקניתי אותו, לשחק ברשת... בין אם זה ב LAN עם חברים, ובין אם זה באינטרנט עם כל העולם בשרתים הרשמיים עם RANK

אגב, ב RA1 , בתקופה של הדייאלאפ (לפני האינטרנט המהיר)

היו טורנירים חודשיים באינטרנט, עם RANK (קראו לזה ladder system)

באתר הרשמי של westwood בזמנו.

ובאחד מהחודשים הגעתי למקום רביעי בעולם :silly: עם מאזן נצחונות/הפסדים מרשים ביותר..

(אם הייתי מגיע למקום שלישי הייתי זוכה בכרטיס וודו 2 או 3, לא זוכר כבר..)

אבל המשחק כ"כ השתנה מאז, ואני כבר זקן, הפעם אני לא מצפה לעתיד מזהיר שכזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח, אני בעבודה והשליח כבר הביא את זה אלי הביתה (היה שווים את זה, ה 40 ש"ח על משלוח אקספרס, מאתמול להיום..)

יש לי בדיוק עוד שעה להעביר כאן ולחזור הביתה, ולקרוע את העטיפות, אני מרגיש כמו ילד קטן...

(אגב, שאלה למי שקנה : חייבים את ה CD בפנים בשביל לשחק ?

או שאפשר להתקין ולשחק בלי ה CD אח"כ ? אני שונא משחקים שמחייבים CD בפנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגידו לי שאתם קונים את הדבר הזה :silly::screwy:. כבר אפשר להוריד את המשחק מהאינטרנט, אפילו את הגרסה המורחבת לאוספנים. אל תדאגו, המנהלים של יכלו לקנות לעצמם מטוס חדש גם בלי הכסף שלכם. אם אתם כבר חייבים להיפרד מ250 שקלים אז לכו ותרמו, למשל לצער . עדיף שהכסף ילך לקניית אוכל עבור חתול רעב מאשר לאשתו הצפונבונית של מנהל אמריקאי שמן. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגידו לי שאתם קונים את הדבר הזה :silly::screwy:. כבר אפשר להוריד את המשחק מהאינטרנט, אפילו את הגרסה המורחבת לאוספנים. אל תדאגו, המנהלים של יכלו לקנות לעצמם מטוס חדש גם בלי הכסף שלכם. אם אתם כבר חייבים להיפרד מ250 שקלים אז לכו ותרמו, למשל לצער . עדיף שהכסף ילך לקניית אוכל עבור חתול רעב מאשר לאשתו הצפונבונית של מנהל אמריקאי שמן. :cool2:

עם כל הכבוד שהמשחק ממש שווה את זה אז קונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***מבקש לא לצחוק***

אני תקוע במשימה השניה באירופה, זאת שאתה מתחיל עם קצת חיילים ואז אתה צריך לעבור את הגשר שנוד פוצצו ולכבוש כזה מקום כדי לקבל תגבורת, אני פשוט לא מצליח לעבור :(((((

שמתי את המהנדסים ב MVP (או משה שזה לא יהיה) ואז הכל מלא NOD ואני לא מצליח להשאיר את המהנדס מספיק זמן בחיים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**למה לצחוק?? לא כולם חרשו על הדמו של המשחק ומכירים את כל היכולות שלו, זה בסדר גמור לא להיות תותח על ההתחלה, בהמשך תשתפר :jump:

אני מניח שאתה מדבר על APC- ANTI PERSSONAL CARRIER

ואם תתן תמונה של תחילת המשימה אז נוכל לעזור לך, כי אני אישית לא בטוח על איזו משימה אתה מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...