צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת

IG

Recommended Posts

הבנתי..

בקיצור, אפשר פשוט לשים אותן בווליום שמיעה רגיל למשך כמה שעות וזהו..

כלומר, הBurn In מתרחש בכל מקרה (אם בכלל), פשוט התהליך הזה מזרז אותו במקום שהוא יתמשך כמה ימים\שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הו נורא קלות... שוקלות פחות מהפלאפון שלי (משקילה עם הידיים...)

הקשת (בשבילי) נוגעת בראש אחרי שמתחתי אותה לגמרי (לא לוחצת- פשוט טיפה מציק...)

אני שומע איתן מהמחשב שלי כרגע...

תמונה אין לי אפשרות לתת... התוכנה של הפלאפון (שאיתה צריך להעביר את התמונות למחשב) החליטה שוב להוציא עלי את הבאגים שלה :bash:

אני לא יכול להעביר את התמונה למחשב ואין לי את הדיסק התקנה עכשו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על התגובה המאוחרת, רק חזרתי הביתה לא מזמן :)

תתחדש ותהנה. המודים זה מאוד פשוט, תוכל לראות לינק בחתימה שלי עם כמה בסיסיות ביותר. אם תרצה עזרה, אתה מוזמן לקפוץ אליי בהזדמנות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמודים שלך הבנתי שזה לא ממש מסובך ;)

ופשוט ממש אין לי זמן לזה עכשו... רק יש לי שאלה קטנה שיכול להיות שפיספסתי את התשובה עליה בת'ראדים של המודים שלך, או שפשוט לא כתבת את הפרטים:

מאיפה קנית את הכבלים\ איפה אפשר להשיג אותם בארץ, איזה סוג הם (או איזה סוגים יש...), ומה טווח המחירים שלהם?

עקרונית אני לא יודע מה רע בכבל המקורי של האוזניות :nixweiss:

חוץ מזה שהוא ארוך מידי בשבילי, ודק (גמיש) מידי (מעצבן קצת כשהוא מסתבך :P), הוא נראה לי בסדר גמור... הפלאג מנחושת (או זהב), החיבורים טובים... מה יתן לי להחליף את הכבל הזה (חוץ מהתאמה אישית של אורך\ רוחב...)?

ו... שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה סוגים של כבלים, הכל תלוי בשימוש. במקרה הזה הייתי משתמש בכבל נחושת עם כסף 4 גידים כמו שעשיתי אצל שי ובעוד זוג כזה. זה מאוד נוח ונשמע טוב יותר. עכשיו הבאתי מהצבא חוט שיפצור שלדעתי יכול להיות אחלה ציפוי לכבל שכזה במקום הפלסטיק של הטפלקס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה סוגים של כבלים, הכל תלוי בשימוש. במקרה הזה הייתי משתמש בכבל נחושת עם כסף 4 גידים כמו שעשיתי אצל שי ובעוד זוג כזה. זה מאוד נוח ונשמע טוב יותר. עכשיו הבאתי מהצבא חוט שיפצור שלדעתי יכול להיות אחלה ציפוי לכבל שכזה במקום הפלסטיק של הטפלקס.

Anatoli.

חוט שיפצור? ::)

השימוש שלי זה בעיקר מוסיקה (רוק וקלאסית... צריך פירוט כמה שיותר מדוייק מבחינת תדרים- שה"רזולוציה" בתדרים תהייה גבוהה יותר- ומבחינת הפרדה בין צלילים- שצלילים בקצב גבוהה, נגיד טרמולו של תופים שישמע נפרד ולא מרוח...)

ואיפה אני משיג אל הכבל\ באיזה עובי? ואין לזה שם מסויים (אני מניח שיש כמה סוגים של כבלי נחושת- כסף...)

ואותו הדבר לגבי חומר לחם (בדיל או מה שזה לא יהייה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה הסיכוך לא ממש רלוונטי. בכל מקרה, חוט בעובי 24AWG יתאים, אפשר לרכוש באיביי במחיר טוב מאוד. אם אתה עושה הזמנה דבר איתי, אני צריך גם להזמין עוד קצת. יש לי איזה 50 מטר, אבל דוקא 24 נדמה לי שנגמר לי, יש לי עבה יותר ודק יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם כבר מדברים על האוזניות האלה, לפני חודש וחצי בערך קניתי גם אני את ה-K81DJ והורדתי להם את הספוגים..

ובאמת חשבתי על החלפת הכבל לאוזניות האלה (הוא ארוך מדי) וגם שמעתי שכבלים אחרים גורמים לאוזניות להשמע הרבה יותר טוב.

ראיתי את העבודה שעשית ב-Head-Fi וזה נראה ממש טוב, מאיפה משיגים כבל כזה ואיך עושים את העבודה בצורה נקייה בלי לפגוע באוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החיווט עצמו אפשר לקנות באיביי כמו שאמרתי. ייצא לך גג 100 שקל ויישאר לך עוד כמות זהה לזאת שהשתמשת בה לפחות.

מבחינת עבודה, זה דורש ניסיון וכלים נכונים. לשמחתי אני כבר עשיתי הרבה פרוייקטים (ולא תמיד הכל הולך חלק, סמוך עליי. במקרה של ה-K81 זה פשוט, אבל ב-340 למשל זה הרבה יותר מסובך).

IG, מתי שתרצה, דבר איתי, אם יהיה זמן פנוי (צה"ל קצת לוחץ) אני אשמח לעזור לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...