צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת

IG

Recommended Posts

חשבת אולי לנסות KOSS PORTA PRO?

הם חצי פתוחות חצי סגורות מפני שאנשים בסביבתך לא יוכלו לשמוע בבירור את מה שאתה שומע, וחצי מהרעשים מסביבך מנוטרלים.

הם נוחות מאד(מאד) ומתקפלות גם כן.

אם תחפש בHEADPHONES.COM תראה בביקורת שהדבר הראשון באוזניות הוא "באס", זה לא באס בהגזמות ומיותר אלא בדיוק במקום הנכון, ונותן לך להרגיש את המנגינה כמו שצריך.

אני שומע היפ הופ, אבל לעומת זאת יש לי חבר(בפורום- שאם הוא רואה את ההודעה הזאת, אני עדיין חייב לו מכות) ששומע בהם מטאל והוא מרוצה מכול רגע.

ד"א, אני לא מבין איך אפשר להשוות בין זה לPX100... הPX100 הרבה פחות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקוס מעולות לדעתי,אבל :silly: ,יש מה להשוות בנהם לבן px - 100 ,הסנהיזר נראות יותר טוב וסולידיות (לטעמי) ,והם ממש טובות יחסית למחיר שלהם(המחיר שלהם בארץ אפילו לא מופקע)

לגבי איזה יותר טובות,אני חושב שזה ממש לא ברור,יותר ענין של טעם אישי,לקוס יש יותר באס פאנצי,והמ 100 יותר בעל צליל חם רגוע(כיאה לסנהיזר)

אם אתה שומע גאז ,אני חושב השpx 100 הרבה יותר טובות בזאנרים רגועים.

אבל זה לא לענין לפי דעתי,מכיון שברגע שאתה יוצא מהבית אם פתוחות(אני יכול להעיד שהמ-100 פתוחות ביותר) כל האיכות יורדת לטימיון,כי כל הרעש מסביב הורס ,במיוחד באוטובוסים.

אני מסכים שבדר"כ כדאי להמנע מאוזניות שהאותיות dj כתובות בו,יש להם קטע כזה להראות נוצץ ,ומאגניב,ולא בהכרח איכותיות ,או מאוזנות

(אכן לאוזניות dj יש נטייה לבאס מנופח)

אבל,ה-81dj/518dj קצת הפרו את הכלל הזה ,בזה שהם מספקות פתרון מצוין למתנייד שרוצה שקט,ולא במחיר גדול.

ואם הבאס מפריע לך,ויש מצב שזה יקרה חח,בלו טק מוד,מוד ב5 שקל,שכל אחד יכול לעשות,והוא כמובן הפיך בקלות ,כך שאפשר תמיד להחזיר למקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אני רוצה מחר ללכת ולעשות את הקנייה :jump:

אני מעדיף לקנות מחנות בבאר שבע... יש את באג שכאמור מחזיקים AKG במחירים יחסית סבירים- ואני לא מכיר חנויות אחרות...

אם אפשר, תעשו לי סיכום של 3~4 שכדאי לשמוע (ואם ממש כדאי, אני מוכן לקפוץ לת"א- לחנות שנמצאת לא רחוק מאחת מתחנות הרכבת כדי לשמוע את האוזניות...)

כאמור: עדיפות לסגורות (אבל אם יש חצי סגורות או פתוחות ממש משתלמות מבחינת איכות- אני מוכן לשקול), הייעוד זה בעיקר רוק, אין צורך בבאס מוגזם, והעיקר הפירוט :)

עד 420 ש"ח (כולל נסיעות ;)... ת"א ב"ש, הלוך ושוב זה איזה 50 ש"ח...)

תודה רבה רבה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוס מעולות לדעתי,אבל :silly: ,יש מה להשוות בנהם לבן px - 100 ,הסנהיזר נראות יותר טוב וסולידיות (לטעמי) ,והם ממש טובות יחסית למחיר שלהם(המחיר שלהם בארץ אפילו לא מופקע)

לגבי איזה יותר טובות,אני חושב שזה ממש לא ברור,יותר ענין של טעם אישי,לקוס יש יותר באס פאנצי,והמ 100 יותר בעל צליל חם רגוע(כיאה לסנהיזר)

אם אתה שומע גאז ,אני חושב השpx 100 הרבה יותר טובות בזאנרים רגועים.

אבל זה לא לענין לפי דעתי,מכיון שברגע שאתה יוצא מהבית אם פתוחות(אני יכול להעיד שהמ-100 פתוחות ביותר) כל האיכות יורדת לטימיון,כי כל הרעש מסביב הורס ,במיוחד באוטובוסים.

אני מסכים שבדר"כ כדאי להמנע מאוזניות שהאותיות dj כתובות בו,יש להם קטע כזה להראות נוצץ ,ומאגניב,ולא בהכרח איכותיות ,או מאוזנות

(אכן לאוזניות dj יש נטייה לבאס מנופח)

אבל,ה-81dj/518dj קצת הפרו את הכלל הזה ,בזה שהם מספקות פתרון מצוין למתנייד שרוצה שקט,ולא במחיר גדול.

ואם הבאס מפריע לך,ויש מצב שזה יקרה חח,בלו טק מוד,מוד ב5 שקל,שכל אחד יכול לעשות,והוא כמובן הפיך בקלות ,כך שאפשר תמיד להחזיר למקור.

סליחה שאני נדחף לתרד אבל למה הבלו טק עוזר? יש לי KSC 75 ולא אכפת לי מאיזה מודינדקטן לאוזניות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבלו טק מדביקים בחלק האחורי של האוזנייה (מבפנים), או מסביב לדרייבר (יותר נכון- מאחורייו בצמוד... גם מבפנים), והוא בולע צלילים שמוחזרים לקופסא של האוזנייה ומונע אקו- שתורם בעיקר לחיזוק הצלילים הנמוכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלו טאק ,זה החומר הכחול כמו פלסטלינה שמדביקים איתו פוסטרים,אפשר למצוא בקרביץ, דיפו וכאלה חנויות.

בדרך משתמשים בבלו טאק או צמר גפן בכדי לנסות למנוע כל מיני הדים בתוך האוזניה.

אבל זה מועיל רק באוזניות סגורות(ובמידה פחותה בסגורים למחצה) לא יועיל לדעתי לksc 75 :-( ,אבל יש כל כך הרבה מודים ל75 שכדאי לך לעשות איזה חיפוש בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ממה שהבנתי באג לא עובדים היום (לא עונים לטלפון) אז כנראה אני אדחה את הקנייה להמשך השבוע.

זה משאיר לי זמן לחכות לתגובות על-

אני מעדיף לקנות מחנות בבאר שבע... יש את באג שכאמור מחזיקים AKG במחירים יחסית סבירים- ואני לא מכיר חנויות אחרות...

אם אפשר, תעשו לי סיכום של 3~4 שכדאי לשמוע (ואם ממש כדאי, אני מוכן לקפוץ לת"א- לחנות שנמצאת לא רחוק מאחת מתחנות הרכבת כדי לשמוע את האוזניות...)

כאמור: עדיפות לסגורות (אבל אם יש חצי סגורות או פתוחות ממש משתלמות מבחינת איכות- אני מוכן לשקול), הייעוד זה בעיקר רוק, אין צורך בבאס מוגזם, והעיקר הפירוט :)

עד 420 ש"ח (כולל נסיעות ;)... ת"א ב"ש, הלוך ושוב זה איזה 50 ש"ח...)

תודה רבה רבה לעוזרים :)

[br]פורסם בתאריך: 08 אפריל 2007, 11:04:31
דיברתי עכשו עם באג, והבחור טוען שאין אפשרות לשמוע את ה518 לפני הקניה :(

אי לכך ובהתאם לזאת, אני מבקש אישור סופי להתאמת האוזניות לבקשה שלי.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אם אפשר, תעשו לי סיכום של 3~4 אוזניות שכדאי לשמוע (ואם ממש כדאי, אני מוכן לקפוץ לת"א- לחנות שנמצאת לא רחוק מאחת מתחנות הרכבת כדי לשמוע את האוזניות...)

כאמור: עדיפות לסגורות (אבל אם יש חצי סגורות או פתוחות ממש משתלמות מבחינת איכות- אני מוכן לשקול)

אם תחליט ללכת לבדוק מס' אוזניות אל תשלול את ה- Sennheiser HD212 Pro לפני שאתה שומע אותם. למיטב זכרוני עד לא מזמן הם נמכרו ב-315 ש"ח.

פה תוכל לקרוא חוות דעת של משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה-518, הן כנראה הסגורות הניידות הכי טובות שיש בתקציב הזה ובין הטובות בכלל...

תקרא את ההדיון הרשמי ב-Head-Fi (תחפש K81), יש שם איזה 80 עמ' גדושים במידע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...