צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות- בקשה מיוחדת

IG

Recommended Posts

אהלן.

אני בודק אפשרות לקנות חדשות דנדשות, עם אופצייה לכאלה שהפסיקו לייצר לפני 20 שנה.

הדרישות:

- לא אין עיר

- כאלה שיתנו מקסימום ביצועים עם כרטיס קול פשוט וקבצי MP3 (מי שמתכוון להמליץ לי על אוזניות במחיר מופלץ שדורשות מגבר במחיר עוד יותר מופלץ וכאלה שבולעות בלי מלח- שפשוט לא יגיב)

- מחיר יקבע בהתאם למצאי... אם אפשר, אני רוצה לפחות 3~4 דגמים וקישורים למקומות שאפשר לקנות בהם את האוזניות.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

-איך אתה רוצה חדשות דנדשות (כלומר מהשקית) וגם כאלו שהפסיקו לייצר לפני 20 שנה..? זה לא ממש מסתדר.

- מה הבעייה לכתוב IEM? :P

- אתה לא יכול לא לפרט טווח מחירים כי צריך לדעת כמה אתה מכון להשקיע.

- לא פירטת מספיק בדיוק אתה רוצה מהאוזניות... פתוחות/סגורות, ניידות/לבית וכו'...

2 ממש משתלמות שאני יכול להמליץ לך בשלף(שאתה בטח מכיר): AT-A900 מ-AudioCubes.com. סגורות עם מאוד טוב ומאוזן, שכולם אומרים שלא ממש צריכות מקור והגברה איכותיים כדי להישמע מעולה. וHD595 שהן פתוחות, עם מאוד מאוזן ומפורט, גם לא דורשות הרבה מבחינת הגברה וטובות להכל... זה לא בעייה למצוא אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא רוצה בהכרח חדשות... הכוונה הייתה חדשות או ישנות :P...

2. כי אני די נוב בקטע של ואין לי מושג מה זה IEM

3. אני עוד לא סגור על התקציב, אבל אני לא חושב שאוזניות למקור ברמה של יעלו יותר מ300~ 400 ש"ח...

4. מה הכוונה פתוחות או סגורות? אני אשמח לאוזניות ניידות אבל אם יש משהו טוב\ זול \ משתלם במיוחד שלא מי יודע מה אז גם טוב

ו... תודה, אני אבדוק אותם מאוחר יותר...

אשמח לקישורים לאוזניות האלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות ב2000 שקל ישמעו בדרך כלל יותר טוב ,מאוזניות ב300 שקל תמיד בלי קשר למקור.(לפי דעתי )

ig באמת שהייתי רוצה לעזור לך אבל מכיון ,שאין לך תקציב מוגדר,שימוש מוגדר,או שום דרך לכוון אותנו לרצונות שלך מהאוזניות קצת קשה.

טוב בה נניח שהתקציב הוא 400 >

אוזניות פתוחות ,ולא כל כך ניידות

סנהיזר 497 -אחלה מאוזנות ונותנות יופי של תמורה לאגרה-לא ביצור אבל ניתן לקנות מאיביי 50- 80 דולר כולל משלוח.

אלסנדרו ms1 -שיפור של גראדו 125 ,בדרך כלל אלה מוזכרות בהייד פיי כה- ב100 דולר כולל משלוח-http://www.alessandro-products.com/headphones.html

זהירות עלול לקחת כמה שבועות עד שהאוזניות מגיעות.

akg 81dj - מומלצות למי שרוצה להתנייד ורוצה אטימת רעשים ,ולא חובב iem ,עולות 390 ש"ח באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה כמה שיותר מפורטות- לא חייב שיהייה טווח תדרים גדול (שיתערבבו וימרחו בקטעים עמוסים); באס מדוייק ואיכותי- לא חייב חזק במיוחד, אבל שישמע באס.

אני שונא מעומעם

תקציב- נגיד עד 400 ש"ח.

מקור- כרטיס קול OB ונגן (עוד אין אותו, אבל אני מתכנן על אחד ברמה של הIPOD או הנגנים של סאן דיסק ושות'... לא הקקה ב50 ש"ח...)

ואני יודע שאוזניות ב2000 ש"ח ישמעו טוב יותר, אבל הם לא יצדיקו את ההפרש של ה1700 ש"ח.

ואני די נוב בקטע של , אז אם יש שאלות שאני צריך לענות עליהן כדי לעזור לך לעזור לי- אל תתבייש לשאול :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז קודם ,כמה חשוב לך שהאוזניות יהיו סגורות (כלומר שהגב של האוזניה סגור וע"י כך חלק מהרעשים החיצונים לא מפריעים)

איזה מוסיקה אתה בדרך כלל שומע?

אם אתה מתכוון להתנייד עם האוזניות,האם יפריע לך שהאוזניות גדולות,מגושמות(עלול לא להתאים לסטייל שלך)

ולגבי האם יקרות מצדיקות את המחיר,זה ברור שככל שאתה משלם יותר אתה מקבל פחות תמורה לשקל ככה זה בכל תחום בחיים.

מימה שאתה מספר כרגע נראה לי שהאלסנדרו הכי יתאימו לך,על תן לנו עוד פידבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע בעיקר רוק (דיפ פרפל, לד זאפלין, ביטלז...) וקלאסי.

לא איכפת לי אם האוזניות סגורות או לא, אבל רצוי שיחסמו לפחות חלק מהרעש החיצוני- אני רוצה אותם גם בשביל ניידות (נסיעות, טיולים...)

שלא יהיו גדולות מידי (האלסנדרו נראות בגודל סביר)... משהו שיהייה אפשר ללכת איתו מבלי שהם יקרעו לי את האוזניים עם כל צעד...

ואני לא חושב זה מדוייק ש"ככל שאתה משלם יותר אתה מקבל פחות תמורה לשקל"... נגיד, אם אתה קונה מערכת (מגבר+ אוזניות+ מה שצריך) ב2000 או 3000 ש"ח, האיכות תהייה שווה את התוספת אם המקור שלך זה נגיד או אפילו CD באיכות טובה... אבל כשהמקור שלך זה מצ'וקמק אז אני באמת לא חושב שתשמע הבדל גדול בין של 400~500 ש"ח לאוזניות של 3000 ש"ח... ובכלל, נראה לי שהאוזניות של ה3000 ש"ח ישמעו פחות טוב בגלל שהן בטח ידרשו מגבר נורמאלי כדי לאזן את הצליל ולהגביר אותו כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאור העובדה שאתה חובב רוק קלאסי ,משפחת גראדו ואלסנדרו נראה לי יתאים לך,ממליץ לך יותר אלסנדרו מכיון שהגבוהים שלהם לא כאלה חורקים(לאוזנים שלי כמובן)

מה שכן גראדו ואלסנדרו פתוחות לחלוטין ,ואתה שומע כל מה שמתרחש בחוץ,ומי שמסביבך שומע את המוסיקה שלך.

אם זה מפריע לך,518dj לא רעות בכלל לרוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה רוק ומוסיקה קלאסית (ויולדי, בטהובן, מוצרט...) :)

והמקור יהייה יותר נגן מאשר כרטיס קול- ביחס של בערך 1:10... בבית אני מעדיף לשמוע מרמקולים כשאפשר... נגנים יסחבו את ה- 518dj או שמומלץ להוסיף להם איזה מגבר נוסף?

אם כן אז איזה (אני מעדיף בלי מגבר, אז אם יש עוד איזה שאתה יכול להמליץ עליהן גם יהייה טוב ;))

ושוב תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חובה מגבר,למרות שלא מזיק ;)

518 יתפקדו טוב מאוד גם בקלאסי וגם ברוק,קח בחשבון אבל שאין אוזניה באמת יכולה לעשות את שני סוגי המוסיקה הנ"ל מאוד מאוד טוב(בגלל שהם מאוד שונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אני יודע :-\

השימוש שלהם יהייה יותר לרוק (קלאסי אני מעדיף לשמוע מCD's מקוריים ;))... וברמה הזו אני לא חושב שההבדלים יהיו משמעותיים, לא?[br]פורסם בתאריך: 25 מרץ 2007, 22:20:32

אפשר לינק ל518dj?

אני לא מוצא אותם בשום מקום :P

ויש במיקרה מישהו ישראלי בhead- fi, שמוכר איזה נחמדות במצב טוב, ב~400 ש"ח? (נרשמתי לשם אתמול אבל אני לא מכיר את האנשים... בינתיים קורא קצת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאריך: 25 מרץ 2007, 22:20:32

אפשר לינק ל518dj?

אני לא מוצא אותם בשום מקום :P

http://www.akg.com/site/products/powerslave,id,908,pid,908,nodeid,2,_language,EN.html

וראיתי אותן פיזית בבאג, ב-399.

שי, בטוח שאלה וה-K81 זה אותו דגם בדיוק, חוץ מהצבע? אין במקרה איזה קטן כמו שAKG עשו עם ה26P (עם הבאס אם אתה יודע למה אני מתכוון)?

אלה דווקא נראות יותר טוב...שחור זה תמיד סקסי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...