"חצי מערביי ישראל מצדיקים חטיפת החיילים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חצי מערביי ישראל מצדיקים חטיפת החיילים"

lmlm

Recommended Posts

49.7% מערביי מצדיקים את חטיפת החיילים אהוד גולדווסר ואלדד רגב על-ידי חיזבאללה - כך עולה מנתוני מחקר חדש שיוצג בכנס חיפה הראשון לאחריות חברתית שייפתח מחר (יום ב') באוניברסיטת חיפה. עוד עולה מהמחקר שערך דיקן הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת חיפה, פרופ' סמי סמוחה, כי כ-90% מהציבור הערבי רואים בהפצצות צה"ל בלבנון במהלך המלחמה האחרונה כפשעי מלחמה.

מקור:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3378066,00.html

זה מסביר עליהם הכל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעוניין לקרוא את התגובה של אלה שכל הזמן כתבו שערביי הם לא אוייבים שלנו ולא מעוניינים בפגיעה במדינה...

בדיוק כמו שאני (ואתם) לא סומכים על אנשי אקדמיה מהשמאל הקיצוני

אין סיבה להסתמך על "מחקר" של סמי סמוחה (או שהכלל תופס רק כשזה נוח לכם?)

בסה"כ מדובר בגירסה האקדמית של ליברמן

סקר יכול להיות מכוון מטרה, הכול תלוי איך שואלים את השאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי ממני תומך בלהפציץ אותם בנשק גרעיני, החצי השני תומך בלהגלות אותם לאיראן קודם.

הטחול יצתרך להכריע בסופו של דבר, זה לא הולך ככה סתם תיקו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאני (ואתם) לא סומכים על אנשי אקדמיה מהשמאל הקיצוני

אין סיבה להסתמך על "מחקר" של סמי סמוחה (או שהכלל תופס רק כשזה נוח לכם?)

בסה"כ מדובר בגירסה האקדמית של ליברמן

סקר יכול להיות מכוון מטרה, הכול תלוי איך שואלים את השאלות

אני לא מכיר את הפרופסור הזה, אבל אני באמת לא מאמין שראש פקולטה ייטה תוצאות של סקר בצורה כזו...

אגב, חצי מהם מצדיקים, והחצי השני פשוט לא מתנגד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי ממני תומך בלהפציץ אותם בנשק גרעיני, החצי השני תומך בלהגלות אותם לאיראן קודם.

הטחול יצתרך להכריע בסופו של דבר, זה לא הולך ככה סתם תיקו...

:lol:

האמת, זה נשמע לי סביר ביותר. העניין הוא כזה, 18% מהם היו חצופים דיים להודות שהם היו בעד החיזבאלה. 30 האחוזים הנותרים מתוך העויינים פשוט לא רצו להודות בזה. אבל כששואלים את השאלה אחרת, בצורה שאינה "מאשימה", האמת מתגלה :-\

OMRIJ, מתי תבין שגם אם 75% מהערבים הישראליים רוצים בהשמדת המדינה (שזה טיפשי מצידם, כי בסה"כ יהיה להם יותר רע במדינה ערבית, אבל הסתה זאת הסתה) עדיין ה-25% ייראו המון למי שמחפש את התקווה בנרות? העניין הוא, שאין לנו בעיה עם ערביי . יש לנו בעיה עם ה-X אחוזים האלה (באמת שאין לי מושג מה המספר המדוייק, אבל אני משוכנע בוודאות שזה מעל 20%). ומה אנחנו אמורים לעשות בקשר לזה? האמת, חוץ מרעיונות שגוררים הזדמנות לצווחות נלהבות וחצי מרוצות של "גזענות" מכל השמאל הקיצוני, אני לא יכול לחשוב על רעיונות פרקטיים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אנחנו אמורים לעשות בקשר לזה? האמת, חוץ מרעיונות שגוררים הזדמנות לצווחות נלהבות וחצי מרוצות של "גזענות" מכל השמאל הקיצוני, אני לא יכול לחשוב על רעיונות פרקטיים :-\

צריך להתחיל בכך שיתייחסו לערביי בתור אזרחים מן השורה ולא אזרחים סוג ד'

זה תורם הרבה להרגשת המרמור שלהם.

דרך אגב יש כאלו בשמאל הרדיקלי שגם מצדיקים את חטיפת החיילים, לא רק ערבים

בטענה שפעולה נגד מטרות צבאיות היא לגיטימית.

אני לא מאלו שחושבים ככה (אני גם לא רואה את עצמי רדיקלי אבל זה כבר לדיון אחר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהם יפסיקו להצדיק יחס של אזרחים סוג חרא, אז נדבר על זה...

לעולים חדשים שהגיעו לפה לפני 15 שנה התייחסו לא יותר טוב, ותוך 7~10 שנים הם השתלבו יפה מאוד. הערבים רק חושבים על דרככים להרוג אותו כבר איזה 120 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולים חדשים שהגיעו לפה לפני 15 שנה התייחסו לא יותר טוב, ותוך 7~10 שנים הם השתלבו יפה מאוד.

מצטער, אבל זה ממש BS

עולים נהנו מתקציבי החינוך של היהודים, לא של המגזר

עולים שוכנו במקום בו יש מים זורמים (ולא ביוב ברחובות), חשמל, כבישים

יש כפרים ערביים בישראל של המאה ה21 שנראים ומתוקצבים כמו ערים במדינת עולם שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...