מהי הדרך הטובה ביותר להעברת הסרטים מהדיסק הקשיח למערכת הביתית? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי הדרך הטובה ביותר להעברת הסרטים מהדיסק הקשיח למערכת הביתית?

bariko

Recommended Posts

לא יודע. לי זה נראה יותר טרחני לעבור על כל כתובית, להפוך אותה, ולהתאים את השם (ה-383 דורש את זה)

ושוב, הכי מעצבן זה שיושבים לראות סרט, ופתאום מגלים שהקול והכתובית בכלל לא באותו כיוון. כשמצמידים את הכתובית לסרט, אין מצב שזה יקרה (אלא אם כן, מראש גרסת הכתובית לא מתאימה לגרסת הסרט)

גם זמן העבודה של התוכנה, זה לא כזה ביג פרובלם. אפשר לתת לתוכנה לרוץ בזמן שלא נמצאים ליד המחשב (ממילא מישהו הסביר כאן, שעדיף בכלל לא לגעת במחשב בזמן שהתוכנה עובדת)

אני חשבתי על כיוונים קצת יותר יצירתיים, שייעשו את התהליך הרבה יותר פשוט.

קראתי למשל על רעיון לקנות עם כניסת וכונן קשיח חיצוני. בצורה כזו נחסכת גם עבודת הצריבה. רק השאלה איך המכשיר מסתדר עם הכתוביות.

מעניין אם מישהו כאן עובד בשיטה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את התוכנה שציינת-התוכנה שהמלצתי קלה ואיטואיטיבית-ללא סיבוכים-רק תדאג ששם הסרט והתרגום היה אותו הדבר ובאותו התיקיה-וזהו

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זמן העבודה של התוכנה, זה לא כזה ביג פרובלם. אפשר לתת לתוכנה לרוץ בזמן שלא נמצאים ליד המחשב (ממילא מישהו הסביר כאן, שעדיף בכלל לא לגעת במחשב בזמן שהתוכנה עובדת)

כשמצמידים את הכתוביות לסרט אתה ממילא מסדר אותם בהתאם לסרט וגם בשיטה שלי אתה יכול פשוט לסדר את הזמנים של הכתוביות עצמם.

לא יודע מה איתך אבל מבחינתי זה פשוט בלתי נסבל לא לגעת במחשב כשאני צריך אותו מיידית.

ותחשוב על מקרה שאתה רוצה לראות סרט עכשיו..מה תחכה שעתיים עד שזה ידביק את הכתוביות או שפשוט תצרוב את זה איך שזה יקח איזה רבע שעה והכל מוכן.

אבל אם אתה רוצה ככה אז שיהיה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

le011

אתה יודע מה? יכול להיות שזוהי באמת הבעיה עם FLICK .השמות של הפרקים ושל הכתוביות הם דומים, אבל לא חושב שלגמרי זהים. AVI RECOMP עושה את העבודה ,בלי צורך להקפיד על כך, אבל יתכן שה-FLICK יותר "מפונק"...

אלי,

אני נותן לתוכנה לרוץ בזמן שאני בכלל לא נמצא בבית, כך שממילא אני לא יכול לגעת במחשב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...