Americans are [NOT] stupid - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Americans are [NOT] stupid

J0HNiE

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני כבר 5 דקות נשפך מצחוק!

אגב, זה לא רק אמריקאים, בכל מקום יש כאלה טיפשים, ומשום מה יש לי הרגשה שביחס לאוכלוסיה יש הרבה יותר פה בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרבה טוענים וחושבים שאמריקאים מפגרים. אישית אני ממש לא חושב ככה אני פשוט חושב שהם חיים בבועה שלהם ולא חסרים כאלו גם במקומות אחרים בעולם. אם תשאלו בארה"ב אנשים לגבי מה קורה בתוך ארה"ב הם ידעו יפה מאוד הרבה פעמים והרי ארה"ב זה בדיוק כמו אירופה שם הם יודעים על מדינות קרובות להם אבל אם תשאלו אותם על יותר מזה הם כבר לא ממש ידעו.

ומשהו שחבר (אמריקאי) אמר לי פעם "כולם טוענים שאנחנו מפגרים אבל בסופו של דבר כולם רוצים להגר דווקא לארה"ב ולא למדינות אחרות. ככה שאנחנו כנראה עושים משהו נכון"

אתם אולי לא מסכימים שכולם רוצים לעבור לשם אבל בהחלט הכי הרבה רוצים לעבור דווקא לארה"ב אז בהחלט כנראה שהם עושים משהו נכון למרות כל ה"פיגור" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח אני מכיר את החבר'ה האלה..

הם עושים את זה בערך לכל קונסולה חדשה שיוצאת.

חחחחחחחח אותי זה מצחיק :lol: :lol:

לא זה אחרים, זה לא smashmyXYZ.

אלה סתם קנו את זה והרסו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... לעבור לארה"ב אני לא רוצה, אבל להגיד שהם "טיפשים" זה ממש לא נכון...

אם אותו התוצר של עצמי כמו שהוא הופק בארץ היה מופק בארה"ב, וואלה לא היה אכפת לי מישראל או איפה צרפת נמצאת וכאלה... יש דברים יותר חשובים לדאוג להם. כמובן שקצת ידע כללי עוד לא הזיק לאף אחד, אבל אם אין לך אותו זה לא מעיד על זה שאתה טיפש..

אבל בסופו של דבר אמריקאים כן טיפשים, אז אין לי ממש פואנטה פה...

וואו, לא הגבתי פה מלא זמן... כול כמה חודשים אני נכנס משעמום כדי לנסות ולהזכר בססמא אבל זה אף פעם לא עבד(חוץ מהיום).

נחמד להפסיק עם המריחואנה. אני אשכרה נעשה גאה בעצמי שאני מצליח לזכור דברים וזה...

יום בןזונה!

Texas Faggott - Rock The Beat Now

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=pfRUMmTs0ZA&mode=related&search=

מסתבר שזה נהיה יותר גרוע מיום ליום. מה כן, אנחנו לא רחוקים מזה. איזה סקר שנערך לא מזמן אומר שמרבית התלמידים אינם יודעים את ההמנון שלהם בע"פ ולא יודעים מי זה בן-גוריון או יצחק רבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה ציפתה מאומה שכול מה שמענין אותם, זה בייסבול\פוטבול, מסיבות, וכיף קיצר, אין להם צרות על הראש, הם חיים טוב.

לכל אלה שטוענים שאין להם צרות על הראש והם חיים חיים טובים בלי דאגות, איפה אתם חיים אפשר להבין, מה אתם חושבים שאמריקה זה ארץ הנפלאות של אליסה.

תיהיו מציותיים בבקשה, גם בארה"ב יש בעיות וצרות כמו פה.

לאיש שציטתי: איזה בדיוק צרות יש לך על הראש שקשורות למדינה אפשר לחשוב שאתה מחזיק את המדינה על הכתפיים שלך.

בקיצור מי שמחפש את הזבל בישראל ימצא אבל אותו דבר בארה"ב, שם יש צרות פה יש צרות. קפיש?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... לעבור לארה"ב אני לא רוצה, אבל להגיד שהם "טיפשים" זה ממש לא נכון...

אם אותו התוצר של עצמי כמו שהוא הופק בארץ היה מופק בארה"ב, וואלה לא היה אכפת לי מישראל או איפה צרפת נמצאת וכאלה... יש דברים יותר חשובים לדאוג להם. כמובן שקצת ידע כללי עוד לא הזיק לאף אחד, אבל אם אין לך אותו זה לא מעיד על זה שאתה טיפש..

אבל בסופו של דבר אמריקאים כן טיפשים, אז אין לי ממש פואנטה פה...

וואו, לא הגבתי פה מלא זמן... כול כמה חודשים אני נכנס משעמום כדי לנסות ולהזכר בססמא אבל זה אף פעם לא עבד(חוץ מהיום).

נחמד להפסיק עם המריחואנה. אני אשכרה נעשה גאה בעצמי שאני מצליח לזכור דברים וזה...

יום בןזונה!

Texas Faggott - Rock The Beat Now

במחנים אקדמיים יוצא שדווקא האמרקאים כמה עשרות מקומות לפני ומדינות רבות אחרות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גלגל עיניים חמוד

רק שאני לא ממש מוצא איפה אמרתי שהישראלים חכמים :P

ואגב,

המחנות האלה לא מעידות על "חוכמה", שכן חוכמה הוא מושג שמשתנה לפי נקודת המבט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה טוענים וחושבים שאמריקאים מפגרים. אישית אני ממש לא חושב ככה אני פשוט חושב שהם חיים בבועה שלהם ולא חסרים כאלו גם במקומות אחרים בעולם. אם תשאלו בארה"ב אנשים לגבי מה קורה בתוך ארה"ב הם ידעו יפה מאוד הרבה פעמים והרי ארה"ב זה בדיוק כמו אירופה שם הם יודעים על מדינות קרובות להם אבל אם תשאלו אותם על יותר מזה הם כבר לא ממש ידעו.

ומשהו שחבר (אמריקאי) אמר לי פעם "כולם טוענים שאנחנו מפגרים אבל בסופו של דבר כולם רוצים להגר דווקא לארה"ב ולא למדינות אחרות. ככה שאנחנו כנראה עושים משהו נכון"

אתם אולי לא מסכימים שכולם רוצים לעבור לשם אבל בהחלט הכי הרבה רוצים לעבור דווקא לארה"ב אז בהחלט כנראה שהם עושים משהו נכון למרות כל ה"פיגור" שלהם.

אני אגיד לך למה למה הם רוצים לעבור לארה"ב. בשניה שאדם עם אינטילגנציה טיפה מעל הממוצע, ועם טיפה כישורים חברתיים ושפה, בא לארצות הברית, אוטומטית, הוא יותר "מוצלח" משאר הסביבה שלידו. לאנשים ממוצעים האפקט דומה- אמנם הם לא יותר, אבל הם לא מרגישים פחות.

מה שכן, עד כמה שאנחנו אוהבים לרדת על האמריקאים, לצערי הרב, במדינה שלנו המצב לא בהרבה יותר טוב, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!

כמעט נפלתי מהכיסא!

Q: Who was the first men to walk on the moon?

A: Well I gotta tell you some people dont believe that happend

they believe it was REINCARNATED in Arizona somewhere

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי את זה לא פעמים ולא פעמים.

האמריקאם מטומטמים.

מי שמכיר את Jay Leno והתוכנית שלו The tonight show, הם לפעמים היו יוצאים לרחובות לשואלים אנשים שאלות לא קשות בכלל,

כמו מי הוא המושל של מדינת קליפורניה (והתוכנית מצולמת בקליפורניה, לוס אנג'לס) ואנשים לא ידעו.

תשמעו אני לא טוען שכל אמריקאי הוא אידיוט מושלם.

תשאלו אותם שאלות בסיסיות של ארה"ב ו90% שגם אותם הם לא ידעו.

אני מדבר בכלליות לגבי אמריקאים.

http://www.youtube.com/watch?v=pfRUMmTs0ZA&mode=related&search=

מסתבר שזה נהיה יותר גרוע מיום ליום. מה כן, אנחנו לא רחוקים מזה. איזה סקר שנערך לא מזמן אומר שמרבית התלמידים אינם יודעים את ההמנון שלהם בע"פ ולא יודעים מי זה בן-גוריון או יצחק רבין.

הנה הביאו בסרטון הזה קטעים מjay leno...

חוץ מזה בסרטון הזה הם הראו שם public schools שכולם יודעים שזה חרא של דבר.

5,000 ילד בבית ספר, גלאי מתכות, איכות לימוד גרועה מאוד.

אני שגם הייתי בpublic school אבל זה יותר דומה ל private school.

עם 1,200 ילד, רמת לימוד גבוהה ועוד..

בנוסף הביאו בסרטון נושאים בינלאומים וכבר דיברנו על זה..

פה זה עיניין של המדינה שלך, אפילו המחוז שאתה גר בו.

ולא מעט מהם לא יודעים הרבה.

אבל הסרטון הזה נכון וזאת באמת האשמה של הממשל האמריקאי.

בנוסף, לגבי העיניין של School of choice, גם זאת בעיה של הממשל האמריקאי. ברגע שיתחילו לטפל בpublic schools זה יסתדר לטובה, הרי אם תתחיל לפתוח את בתי הספר לכל אחד מה יהיה שונה בית ספר כזה (כמו שאני לדמתי בו) וpublic school?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה רצינית מאוד עם כל הקטע של ה public schools בארה"ב ובמיוחד בקליפורניה וטקסס ששם יותר מ50 אחוז מהתלמידים במערכת הם מהגרים לא חוקיים שברובם בקושי בקושי יודעים אנגלית מה שמקשה מאוד על המערכת ובמיוחד בקטע של התקציבים. תחשבו שיותר מחצי מהתלמידים במערכת החינוך הם תלמידים שההורים שלהם לא משלמים מסים, זה אומר חסרון שלא יאומן בכלל בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי את זה לא פעמים ולא פעמים.

האמריקאם מטומטמים.

מי שמכיר את Jay Leno והתוכנית שלו The tonight show, הם לפעמים היו יוצאים לרחובות לשואלים אנשים שאלות לא קשות בכלל,

כמו מי הוא המושל של מדינת קליפורניה (והתוכנית מצולמת בקליפורניה, לוס אנג'לס) ואנשים לא ידעו.

תשמעו אני לא טוען שכל אמריקאי הוא אידיוט מושלם.

תשאלו אותם שאלות בסיסיות של ארה"ב ו90% שגם אותם הם לא ידעו.

אני מדבר בכלליות לגבי אמריקאים.

הנה הביאו בסרטון הזה קטעים מjay leno...

חוץ מזה בסרטון הזה הם הראו שם public schools שכולם יודעים שזה חרא של דבר.

5,000 ילד בבית ספר, גלאי מתכות, איכות לימוד גרועה מאוד.

אני שגם הייתי בpublic school אבל זה יותר דומה ל private school.

עם 1,200 ילד, רמת לימוד גבוהה ועוד..

בנוסף הביאו בסרטון נושאים בינלאומים וכבר דיברנו על זה..

פה זה עיניין של המדינה שלך, אפילו המחוז שאתה גר בו.

ולא מעט מהם לא יודעים הרבה.

אבל הסרטון הזה נכון וזאת באמת האשמה של הממשל האמריקאי.

בנוסף, לגבי העיניין של School of choice, גם זאת בעיה של הממשל האמריקאי. ברגע שיתחילו לטפל בpublic schools זה יסתדר לטובה, הרי אם תתחיל לפתוח את בתי הספר לכל אחד מה יהיה שונה בית ספר כזה (כמו שאני לדמתי בו) וpublic school?

תבין את רוב האמרקנים לא מעניינת פוליטיקה.אי ידיעת פוליטיקה לא עושה אותך מטומטם.

אפשר לשחק את זה בשני הכיוונים.אני יכול לצחוק על 99% מהמדינה הזו שהם לא יודעית פיזיקה גרעינית וכולם מטומטים.אז בכלל ש99% לא יודעים פיזיקה גרעינית זה הופך אותך למטומטמים?

אותו דבר איתכם.בגלל שאתה רואים 80 שעות בשבוע חדשות ומודעים לכל השיט שקורה אתה חושבים שמי שלא דבוק לחדשות כמוכם טיפש.

לזה שמעליך קודם תבין מה הוא כתב ואז תחזור אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כמה צלעות יש למשולש?

מי האדם הראשון שהלך על הירח?

Star Wars מבוסס על סיפור אמיתי?

איפה הייתה חומת ברלין?

קודם תראה בבקשה את הסרטון ואז תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...