Americans are [NOT] stupid - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Americans are [NOT] stupid

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

(קרדיט לTaimors) ;)

סרטון על האמריקאי הממצוע..

ולא חסר גם לי סיפורים ממתי שהייתי בארה"ב...

אז יפה שאלת אנשים דברים שהם לא קשורים אליהם ולא מעניינים אותם ומצפה מהם לתשובה נכונה ואז כל מי שענה לא נכון אתה מכניס לסרטון אחד.

אי אי אי עזבת בטיפשותך את ארה"ב ועכשיו אתה מקנא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שאלו רק טקסנים ובלונדיניות לא פלא שהתוצאות היו כל כך גרועות...

וזה כמובן רק אלה שענו לא נכון אני פשוט שאלה רק 10 אחוז מנהשאלים...

כן אבל עדיין זה מצחיק לאללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יפה שאלת אנשים דברים שהם לא קשורים אליהם ולא מעניינים אותם ומצפה מהם לתשובה נכונה ואז כל מי שענה לא נכון אתה מכניס לסרטון אחד.

אי אי אי עזבת בטיפשותך את ארה"ב ועכשיו אתה מקנא ;D

בוא אני אספר לך מה ילדים בגילי שלומדים בבתי ספר בעצם יודעים, וזאת לאחר שיעור היטוריה כוללת(כלומר כל העולם!!)

ילדים שאלו אותי,

so where are you from?

Israel

oh nice, so do you speak israeli?

----------------------------------

היו כאלה שאמרו לי

oh so do you speak jewish?

-------------------------------

היה ילד שאל אותי בזמן שיעור היסטוריה,

so where are you from?

Israel

oh is it in Amsterdam ?

no

oh but you were in Amsterdam?

------------------------------

עזוב השאלות ששאלו שם בסרטון זה יותר גלובלי וקשור להווה, אני מדבר איתך על דברים בסיסים.

שהם לא יודעים.

אני בכלל! לא טוען שכל האמריקאים ככה, אבל חצי אולי פחות מהם באמת לא יודעים כלום!

אני לא טיפש בך שעזבתי את ארה"ב, זה מקום נחמד ורמת חיים גבוהה אבל אני מעדיף להתגייס ולבנות את העתיד שלי פה בארץ.

אתה יכול להגיד שכל מושחטים, זונות, חרמנים זה לא משנה כי אני לא פה בשבילהם, אני פה בשביל עצמי ורק בשביל עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטוריה?מקצוע מעניין.רק מה הקשר בין היטוריה לגאוגראפיה לא הבנתי.

מה אתה מצפה?אתה חושב שמישהו באמת שם על שם?לא רק כשצריך לקראת הבחירות אז מראים תמיכה במדינה דמוקרטית קטנה שנלחמת למען החופש שלה.

לאף אחד לא אכפת איפה זה ואיזו שפה מדברים שם.גם אתה לא יודע איפה זה תרגסטאן ובאיזו שפה מדברים שם.

לאלו ששאלו אותך אם אתה יודע את השפה אז יכלו לחשוב שהייתה שם כמה זמן והגעת לארה"ב אז התעניינו לדעת אם אתה יודע את השפה.כן אולי לא ידעת אבל יש אנשים ששוהים אפילו כמה שנים בישראל בלי לדעת את השפה.

אני לא טיפש בך שעזבתי את ארה"ב, זה מקום נחמד ורמת חיים גבוהה אבל אני מעדיף להתגייס ולבנות את העתיד שלי פה בארץ.

אתה יכול להגיד שכל מושחטים, זונות, חרמנים זה לא משנה כי אני לא פה בשבילהם, אני פה בשביל עצמי ורק בשביל עצמי.

אתה רק מוכיח את הטענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שאלו רק טקסנים ובלונדיניות לא פלא שהתוצאות היו כל כך גרועות...

וזה כמובן רק אלה שענו לא נכון אני פשוט שאלה רק 10 אחוז מנהשאלים...

10% או לא 10 זה לא משנה... עד כמה טיפש אפשר להיות?!?!?! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטוריה?מקצוע מעניין.רק מה הקשר בין היטוריה לגאוגראפיה לא הבנתי.

מה אתה מצפה?אתה חושב שמישהו באמת שם על שם?לא רק כשצריך לקראת הבחירות אז מראים תמיכה במדינה דמוקרטית קטנה שנלחמת למען החופש שלה.

לאף אחד לא אכפת איפה זה ואיזו שפה מדברים שם.גם אתה לא יודע איפה זה תרגסטאן ובאיזו שפה מדברים שם.

לאלו ששאלו אותך אם אתה יודע את השפה אז יכלו לחשוב שהייתה שם כמה זמן והגעת לארה"ב אז התעניינו לדעת אם אתה יודע את השפה.כן אולי לא ידעת אבל יש אנשים ששוהים אפילו כמה שמנים בישראל בלי לדעת את השפה.אתה רק מוכיח את הטענה.

כמובן שלא אכפת להם, זה גם לא צריך להיות מעניין אותם.

אנ זוכר המורה שלי להיסטוריה היה נותן דפים של מפת ארה"ב ומבקש לכתוב את השמות של מהדינות.

אף אחד בכיתה לא הצליח למלא את כל הדף הזה נכון.

הוא גם היה מספר על הכיתת הגאוגרפיה שלו בשיעור ולא הייתי מאמין למה ששמעתי.

בוא נגיד אני יכול לצפות מאזרח בבלגיה\סרביה לדעת יותר על ארה"ב ועל העולם מהאמריקאי הממוצע.

ואיזו טענה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא אכפת להם, זה גם לא צריך להיות מעניין אותם.

אנ זוכר המורה שלי להיסטוריה היה נותן דפים של מפת ארה"ב ומבקש לכתוב את השמות של מהדינות.

אף אחד בכיתה לא הצליח למלא את כל הדף הזה נכון.

הוא גם היה מספר על הכיתת הגאוגרפיה שלו בשיעור ולא הייתי מאמין למה ששמעתי.

בוא נגיד אני יכול לצפות מאזרח בבלגיה\סרביה לדעת יותר על ארה"ב ועל העולם מהאמריקאי הממוצע.

ואיזו טענה בדיוק?

אז לא אכפת להם וזה לא מעניין אותם ואתה מצפה שהם ידעו דברים על זה?בשביל שיראל לדעת שמישהו לא יודע איזו דת,שפה יש בישראל או מקומה זה אולי מוזר אבל בשביל אדם אחר לדוגמא בארה"ב זה דבר טיבעי לגמרי.

הרבה מאוד בארה"ב בכלל לא רואים חדשות כי זה לא מעניין אותם ולא קשור אליהם.לא כמו הישראלי הממוצע שרואה איזה 50 שעות חדשות בשבוע.

אתה מצפה ממישהו לזכור 50 שמות של מדינות ומקומם?

יש כאלו שמצליחים הם פשוט לא בכיתה שלך.אני יכול להתערב איתך שגם אף אחד בכיתה ממוצעת ישראלית לא יוכל לכתוב 50 שמות של ערים בישראל ומקומם.

אתה יכול לצפות זאת לא אומרת שהוא ידע יותר.אפשר בקלות להכין סרטון כזה בכל מדינה.בכל מקום יש אנשים שלא יודעים דברים.

הטענה שבטיפשותך עזבת את ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אולי לא ידעת אבל יש אנשים ששוהים אפילו כמה שמנים בישראל בלי לדעת את השפה.

כמה שזה נכון... יש לי ילדה בכיתה, 12 שנה בארץ... באמצע שהמורה להיסטוריה מכתיבה משהו הייתה את המילה הערצה...

אז היא שואלת, מה זה המילה הזאת?

אני אומר לה: את יודעת מה זה מעריץ?

היא: כן

אני: :s07:

עוד מקרה...

המדריך... (אני לומד בטכני) אחוז העדרות שלי גדול? *מדריך מתעלם*

פעם שניה: המדריך.... אחוז העדרות שלי גדולה?

מדריך: אחוז גדולה זלדה(שם בדיוני), אחוז גדול... *צוחק*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...