Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME

Sting

Recommended Posts

בשביל זה יש סבון וגינאלי!

או לשון של מישהו... :-X

אני לא מבין איך מישהי מהחברות שלה או מישהו שמכיר אותה לא עלה על זה וטיפל בזה.

לא קראתי את הת'רד לעומקו עד היום, אבל זה מדאיג אותי כי הכרתי מישהי כזו והטיפוסים האלה הם פשוט עלה נידף ברוח, מישהו צריך להשגיח עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו... כשאני חושב על זה, היא הייתה צריכה לעשות מישהו בערך כל יום מגיל 14... עם כזה stealth היא צריכה לעבוד בCIA :P

ולשון בד"כ תהייה יותר מלוכלכת מהוולוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... כשאני חושב על זה, היא הייתה צריכה לעשות מישהו בערך כל יום מגיל 14... עם כזה stealth היא צריכה לעבוד בCIA :P

ולשון בד"כ תהייה יותר מלוכלכת מהוולוה...

אמממממממ לא נורא!

ואוו לא עשיתי את החישוב! ואללה נכון.

תחשוב על זה

יומני היק שלום,

הום קמתי בבוקר חזרתי מהבית ספר והבית היה ריק ונורא שעמם אז התקשרתי לכמה חבר'ה ועשיתי אורגיה עם 17 איש, עכשיו שוב משעמם לי נראה לי שאני אעשה עוד אחת.

תכלס בוא נסחף את הת'רד טיפה הצידה, כל אלו שאומרים ואוו למה פה אין כאלה, מישהו באמת היה נוגע בלייזר באחת כמוה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לראות את ההמשך של זה. היה משהו דומה בריקי לייק (לא היה שומדבר מעניין יותר בטלויזיה אחרי שעות בית הספר...). אחת שרלילה גם עשתה על ימין ועל שמאל ורצתה להכנס להריון אז נתנו לה לבלות יום בחברת נערה בת 17 שנכנסה להריון, נשרה מבי"ס וגילתה שיש לה איידס. נסיון הוא המורה הכי טוב, אך דמי הלימוד יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...