Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME

Sting

Recommended Posts

אם כל הסיפור הוא שהיא רוצה תינוק כל מחיר, למה לצריך 300 פעם בשביל זה ???!!?!?1

אם אחרי 300 משגלים היא לא נכנסת להריון (בהנחה שיש לה מחזור) אז כנראה שגם עוד 300 לא יעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

300 פעם ולא נכנסה להריון?

Gee, I guess it wasn't meant to be

תודה לאל, לא חסר שרלוע כמותה שמתרבות כמו שפנים. אמא שלה נראית כסובלת מפגור שכלי קל... את הילדה הזאת לא הייתי מזיינת עם זין של מישהו אחר (גם אם היתה חוקית). צרייך להעביר חוק, לתפוס את כל הפוסטמות הללו ולשים להן התקן תוך רחמי בכוח או פשוט לתפור להן את החור. זה vector למחלות מין.

היתה בתכנית דומה, ג'ראלדו או ספרינגר או לא זוכרת מה, איזו בחורה שחורה עם 3 ילדים, שהביאה לתכנית איזה 15 גברים בטענה שהם האבא של התינוק/ות שלה וכל פעם התבררה הבדיקה כשלילית וכל פעם היא עשתה סצינה ובכתה וברחה. איך היא עוד לא התפוצצה מרוב בושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קטע חזק!

בהתחלה ה"שוק" שכל הקהל נכנס אליו, ואחרי זה איך שהילדה מתחילה לדבר....

פשוט נשפכתי :lol:

פשוט כל כך דורשת סטירה... או לפחות איזה ביטצ' סלאפ דו כיווני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 פעם ולא נכנסה להריון?

Gee, I guess it wasn't meant to be

תודה לאל, לא חסר שרלוע כמותה שמתרבות כמו שפנים. אמא שלה נראית כסובלת מפגור שכלי קל... את הילדה הזאת לא הייתי מזיינת עם זין של מישהו אחר (גם אם היתה חוקית). צרייך להעביר חוק, לתפוס את כל הפוסטמות הללו ולשים להן התקן תוך רחמי בכוח או פשוט לתפור להן את החור. זה vector למחלות מין.

היתה בתכנית דומה, ג'ראלדו או ספרינגר או לא זוכרת מה, איזו בחורה שחורה עם 3 ילדים, שהביאה לתכנית איזה 15 גברים בטענה שהם האבא של התינוק/ות שלה וכל פעם התבררה הבדיקה כשלילית וכל פעם היא עשתה סצינה ובכתה וברחה. איך היא עוד לא התפוצצה מרוב בושה?

ואחרי זה את שואלת אם התגעגנו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח אלוהים זה כזה טימטום אמריקאי ... כאילו נגיד היא הזדיינה עם 15 איש יאללה אולי איך שהוא סבבה אבל שהקטע הוא שבגיל 15 היא אובססיבית על תינוק זה כבר איזה בעיה פסיכולוגית עמוקהההההההההההההההההה

ומה היא חשה ניגרית!? כאילו כולה איזה כוסית אמריקאית מפגרת מה היא חשה לעצמה?!

והאמא "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בבקשה תגידי לי שזה לא נכון!" כאילו הבת שלך מזיינת את כל העולם ואז מנסה לחיות בסרט!? חכי אותה הבייתה ותנסרי אותה לשניים! (טוב זה טיפה חולני אבל יאללה נגיד)

אוייי אלוהים זה עם של אנשים שפשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש...

ואגב... הייתי עושה אותה אז דריה - שקט אני יודע שאת חושבת שיש לך מילה בנושא אבל לא אז די

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol אחד ההזויים אם היה לה אבא לא נראה לי שהיא בכלל הייתה יכולה להגיע לראיון.

בכל מקרה לא הבנתי למה צריך 300 פעם בשביל תינוק?לפחות הייתה לוקחת סכום סמלי של 20 שקל הייתה מגיעה ל6000 סכום לא רע .

רוב הסיכויים זה איזו בעיה נפשית עדיף שיקחו אותה מהר לפסיכאטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך זה שונה משאר התוכניות האלה בסגנון אופרה ואודטה... הכול שם מפוברק ולקהל משלמים כסף כדי לעשות פרצופים ולהזיל דמעה מתי שצריך. הבעיה האמיתית היא שאנשים פתיים פשוט מאמינים לזה ורוצים לראות עוד "אקשן" ובגלל זה מגיעים למצבים כאלה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תוכנית מפוברקת לגמרי, בגלל שפה בקיבות אנחנו מקבלים מידי פעם את התוכנית של ספרינגר ישבתי לראות כמה תוכנית וזה מפוברק לגמרי, היה קטע שאיזה בחור שמאוהב באיזה אחת והוא רוצה שהייתי תתלבש ותתהנג כמו אמא שלו, למה? כי אמא שלו היא "האישה האידיאלית", חכה וכו' וכו'..

עכשיו בתוכנית הביאו את אמא שלו ואת חבר'ה שלו והן שתיהן לבשו בול אותו בגדים.

זה פשוט היה מגעיל ודפוק.

ולא חסר עוד דוגמאות.

עכשיו, הילדה הזאת לא חייבת להזדיין 300 פעם להביא תינוק\ת, ועוד יותר מכעיס אותי זה שהוא לא מתביישת להגיד את זה בפני אמא שלה, ועוד לעשות את זה בחדר של אמא שלה ואז עוד להתעלם ממנה?

כמו שאומרים,

Have a little self respect.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...