Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME

Sting

Recommended Posts

היא שווה, ההיתי עושה אותה, אבל בטח יש לה צלחת פטרי של מחלות מין בחור, וגועל נפש, מי המפגר שמביא תבת שלו לטלווזיה ומספר שהיא בת 15 וכבר הספיקה להזדיין מעל ל300 פעם, ועוד ההיא מאחורה דופקת פוזות של שחקנית פורונו, והיא רוצה תינוק? מקווה שהיא גם לא תשיג תינוק, כי אז הפוסטמה הזאת תצטרך לגדל אותו, אני מקווה מאוד שזה מפוברק אם לא העולם הרבה יותר דפוק ממה שחשבתי.

חחח ותגידו המבטא שלה, מזכיר לי את הbitchs הכושיות בהארלם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואגב... הייתי עושה אותה אז דריה - שקט אני יודע שאת חושבת שיש לך מילה בנושא אבל לא אז די

היי, על טעם ועל ריח... כולה שלך! ושל כל שאר העולם...

אני לא אתווכח על אם זה מפוברק או לא, אבל תאמינו שגם אם כן, זה בכלל לא רחוק מלהיות המציאות העגומה בארה"ב שם גם ילדות בנות 15 מתגלגלות עם 3 ילדים ולא ברור ממי ואמא שלהן בטוחה שהן המלאכיות הקטנות ואת התינוקות הן מצאו בתוך כרוב בגינה. אני נגד הכאת ילדים, אבל את השרלילה הזאת לא נכנסת בהגדרה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם, למה הייתם רוצים בכלל "לעשות אותה", אני הייתי שומר מרחק ממנה.

:errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :puke: :puke:

היי, על טעם ועל ריח... כולה שלך! ושל כל שאר העולם...

אני לא אתווכח על אם זה מפוברק או לא, אבל תאמינו שגם אם כן, זה בכלל לא רחוק מלהיות המציאות העגומה בארה"ב שם גם ילדות בנות 15 מתגלגלות עם 3 ילדים ולא ברור ממי ואמא שלהן בטוחה שהן המלאכיות הקטנות ואת התינוקות הן מצאו בתוך כרוב בגינה. אני נגד הכאת ילדים, אבל את השרלילה הזאת לא נכנסת בהגדרה הזאת.

מזכיר לי שהייתי בארה"ב ללמוד שם, הייתה ילדה בת 16\15 שהייתה כבר בהריון.

שלא נדבר ששם בארה"ב(איפה שאני גרתי לפחות) יש גם שיעור של ללמוד איך לטפל בתינק\ת שלך, הייתי בא לבית ספר רואה ילדות מסתובבות עם תינוקות(בובות).

ואתה באמת צריך לטפל בו...

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין, היא מכוערת-נעל, ומסריחה, ומי בכלל היה רוצה להתרבות עם היצור הזה??? לפי דעתי צריך להשמיד את הדברים האלה מהעולם (וסליחה אם ההערה הבוטה, אנלא בקטע של נעלה או משהו, אבל הדבר הזה כבר מוגזם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

s07:

אני מכיר מישי בת 12 שנכנסה להריון (בארץ) זה לא רק בארצות הברית! (ההבדל היחיד הוא שלה היה שכל והיא הפילה אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :puke: :puke:

שלא נדבר ששם בארה"ב(איפה שאני גרתי לפחות) יש גם שיעור של ללמוד איך לטפל בתינק\ת שלך, הייתי בא לבית ספר רואה ילדות מסתובבות עם תינוקות(בובות).

ואתה באמת צריך לטפל בו...

:s07:

יש עוד שיעורים של עקרות בית וכד זה כדי ללמד נוער דברים מהותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישי בת 12 שנכנסה להריון (בארץ) זה לא רק בארצות הברית! (ההבדל היחיד הוא שלה היה שכל והיא הפילה אותו)

שכל? להפיל?

אני אישית נגד, יש דרוכות נוספות לטפל בזה.

כמעט בכל מדינה יש את הסיפורים האלה, בארה"ב זה ממש כמו "מכת מדינה".

יש עוד שיעורים של עקרות בית וכד זה כדי ללמד נוער דברים מהותיים.

הדוגמה שהבאתי פה, זה להראות לכם שבארה"ב זה הכרחי ללמוד בבית ספר, או רצוי ללמוד.

כי שם לא חסרות בנות כאלה, ממש כמו שאמרתי זה כמו "מכת מדינה".

אתה יכול גם להביא שיעור כזה לארץ אבל הקטע שאצלנו זה לא הכרחי, זה מיותר.

אני לא יודע מה איתכם אבל שאני הלכתי לבית ספר וראיתי את הבנות האלו עם התינוק\ת ביד היה עצוב לי לראות שזה מה שהם רוצים ללמוד ועוד בגיל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

היא נשמעת בדיוק כמו קארטמן מסואת פארק כשהוא התחפש לילדה והלך לתוכנית אירוח כזאתי !

והיא רוצה להיות בgirls go wild :yelclap:

בדיוק, זאת התוכנית של מורי פוביץ'

והיא מדברת בדיוק כמו קארטמן שם...חח...בגלל זה

אין לי ספק שזה מבויים, או שאולי הפרק הזה אפילו

מבוסס על התוכנית הזאת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב... הייתי עושה אותה אז דריה - שקט אני יודע שאת חושבת שיש לך מילה בנושא אבל לא אז די

אז אתה אחד הנואשים.

ולכולם יש מילה בנושא,מה זו ההשתקה הזו?

אני מסכים עם דריה ב100 אחוז,שרלילות כאלה מפיצות רק מחלות,ועדיף שתלך כבר לזונה תקבל פחות מחלות.

וקיבינימאט,איזה קול מעצבן!!!! להוריד לה לאטמה.

ועלק כוסית,חמודה,לא יותר מזה.

חוץ מזה קורה שילדות בגיל 15 נכנסות להריון,גם קונדומים נקרעים וגם לפעמים גלולות לא מונעות הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אחד הנואשים.

ולכולם יש מילה בנושא,מה זו ההשתקה הזו?

אני מסכים עם דריה ב100 אחוז,שרלילות כאלה מפיצות רק מחלות,ועדיף שתלך כבר לזונה תקבל פחות מחלות.

וקיבינימאט,איזה קול מעצבן!!!! להוריד לה לאטמה.

ועלק כוסית,חמודה,לא יותר מזה.

חוץ מזה קורה שילדות בגיל 15 נכנסות להריון,גם קונדומים נקרעים וגם לפעמים גלולות לא מונעות הכי טוב.

גלולות מונעות מצויין, הן אמצעי המניעה המועדף על כל הגיניקולוגים. הן מונעות ביוץ ובכך לא מאפשרות כלל כניסה להריון. מה שכן, הן לא מונעות מחלות מין ואם הפוסטמה שכחה לקחת גלולה במשך יומיים - זאת בעיה שלה. קונדום לא צרייך להקרע אלא אם לא השתמשת בו נכון, וזאת עיקר הבעיה. אנשים שלא טורחים לקרוא את עלון השימוש לצרכן ופשוט לא יודעים איך להשתמש בו. בעיה נוספת היא לקנות קונדום XXL כשיש לך צימוק במכנסיים או להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...