S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה,אני ממש צריך עזרה,ומקווה שמישהו כאן יוכל לעזור לי..

אני משחק בגירסא 1.0006(החדשה ביותר,כמדומני),ורציתי להתקין לעצמי מוד שמעלה את המשקל שהדמות יכולה לסחוב,ועוד מוד שמאפשר לתקן שריונות/שלא יהרסו בכלל...

מצאתי את המודים הפשוטים שרציתי בקלות,אך הבעיה היא שכשאני מכניס אותם(על פי הכתוב בקבצי הREADME שלהם),השמירות במשחק מפסיקות לפעול-זאת אומרת המשחק פועל עם המודים,אך ברגע ששמרת אחרי שהפעלת את המוד,ותרצה להיכנס לשמירה שוב-המשחק יצא בלי שום הודעה מוקדמת בזמן הSYNCHRONISING בטעינה..

שמתי לב שכל המודים שהורדתי הם לגירסאות 1.0003 או 1.0004 וכאלה..והתחלתי לחשוב שהם פשוט לא מתאימים לגירסא שלי..

בקיצור נמרץ,אם מישהו יוכל להסביר לי או לתת לי טיפ איך להפעיל את המודים בגירסא שלי,או לחילופין להביא לי לינק למודים שמותאמים לגירסא הזאת-אני אודה לו מאוד מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה,ברשותכם...

האם יש דרך לראות את החיים שלך במשחק,זתומרת כמספר,ולא כבר סתמי ותלוש? פשוט קשה לי להאמין לזה שארטיפקטים מוסיפים לי 600 אחוז ו400 אחוז לחיים כשאני לא רואה את זה באמת מול העיניים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ..זה נשמע הגיוני יותר...

באמת נראה לי מוזר שארטיפקט עלוב שאפשר למצוא בכל חור מוסיף לך HEALTH +400%,כמו שהם כתבו..

עכשיו אם מישהו יוכל אולי לעזורל י בעניין המודים,אני אודה לו מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנלא מאמין שאף אחד אשכרה לא משחק פה במשחק הזה כבר...משחק פושט מ-ד-ה-י-ם.

זה המשחק הראשון בתקופה האחרונה שבו הגעתי לאמצע(RED FOREST),ואני אשכרה לא רוצה להמשיך לשחק,בכדי לא לגמור את המשחק,שלא תיגמר לי חווית המשחק הזה..לא מהעולם הזה..

מי ששיחק במשחק כשהוא רק יצא ונפגע מהבאגים והפאצ'ים שהכריחו להתחיל מחדש-צריך לסלוח ולנסות שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משו במילים שלך.... אבל היום יצאו משחקים ששווים יותר מסטולקר (אהמ FALLOUT3..)

אותו אני אשמור לחודשים הקרים שעתידים לבוא..זתומרת בערך מעכשיו ועד..אלוהים יודע מתי,כבר שכחתי מתי הייתה הפעם האחרונה שבאמת ציפיתי והתלהבתי ממשחק שעוד לא יצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fallout 3 כבר יצא... ואת סטולקר נתתי לשכן. הוא נימאס כבר

אני יודע שפולאאוט יצא כבר..אבל אני אשחק בו(אם יצא לי) רק בחודשים הקרובים,שבהם לא צפוי לצאת שום משחק טוב רציני למחשב..

ולגבי סטוקר,אני עומד לסיים את המשחק המקורי,אך עם 2-3 TOTAL CONVERSION MODS מעניינים,במיוחד במיוחד OBLIVION LOST שמחזיר את המשחק להיות קרוב למה שאמרו שיהיה בהתחלה-יש לי הרגשה שזה יהיה אחד מהמשחקים היחידים שאני אשחק בהם יותר מפעם אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טווווווווווווווווווווב...

בשעה טובה ומוצלחת חזר המחשב מ-IQPC, עם כמה חלקים חדשים. סרקתי כל פינה מרגע שנכנסתי לכור ועד ה-Wish Granter עצמו, מלבד לגעת בו כמובן. אני פשוט לא יודע איפה הדלת הסודית שאני אמור למצוא, למרות שיש לי בתיק גם את המסמכים שסטרלוק כתב וגם את המקודד ההוא שנראה כמו מחשבון. מישהו יכול לרמוז לי איפה אני אמור לחפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי ששיחק במשחק פשוט חייב,חייב(!!) לשחק במוד OBLIVION LOST..

מוד פשוט מדהים שבא להראות את הפוטנציאל האמיתי הטמון במשחק(שיפור נשקים ושריונות..יצירת ארטיפקטים..כלי רכב),ועל הדרך הופך אותו להרבה,הרבה יותר מהנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...