S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אפשר הסבר על איזורי הקרינה

אני כבר לא יכול לשחק ככה, בכל מקום שאני הולך יש קרינה ואין לי מספיק מזרקים כאלה...

ממש כל דקה המד קרינה שלי עולה , ולפעמים גם אומרים ללכת לאיזה מקום והכל באמצע קרינה ואין לי מושג איך לעבור ...

איך אני יכול להמנע מהקרינה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארטיפקטים.

יש לי סט של Urichin, Crystal, ושלושה FireBall. שני הראשונים מורידים ממך 30 קרינה, ושלושת האחרים 20 כל אחד, ככה אני יכול להכנס לאיזורים מלאים בקרינה, בלי שהיא תפריע לי יותר מדי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

איפה אני מוצא את ה stash ?

ירדתי למטה ומה עכשיו ? במשימה כתוב לי

find the stash

עריכה:

מצאתי אותו,

רק איך אני יכול לקחת יותר דברים ? עכשיו המקס שאני יכול ללכת זה 50 ק"ג

קניתי מהברמן חליפה אחרת באיזה 30,000 אבל גם היא רק עד 50 ק"ג

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי הרגע את המשחק.

זה היה כיף :cool2:

תגידו, זה נכון שלמשחק יש יותר מסוף אחד? אצלי הוא אמר "I want to be rich", ואני תוהה אם אולי זה היה מסתיים אחרת איכשהו..

הסוף של המשחק נשמע לי כמו ביקורת חברתית - אל תנסו להיות עשירים בכוח, החיים יתמוטטו עליכם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי. כעיקרון, מה שראיתי זה שהמפעל התחיל להתפרק, נופל אום ליד הרגל של השחקן, הוא מרים אותה וחושב שזה מטבע זהב, אבל מה שקורה באמת זה שהכור נופל עליו. בסוף רואים אותו מחזיק את האום, אבל חוץ מהיד שלו והאום לא רואים שום דבר ממנו, כי הוא מכוסה בבטון.

איך אפשר להגיע לסוף אחר? נשמע מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להגיע לסוף האמיתי לפני המסע לכור אתה צריך ללכת לפגוש את הרופא (את הדרך תמצא לבד אני לא אהרוס לך את החוויה) ואז אחרי שאתה עושה את מה שהרופא אומר לך אתה בא לכור ומחפש דלת סתרים... אגב במהלך החיפושים מצאטי סטאש עם אקזוסקילט כזה כמו שיש לסטולקרים הלוחמים של הצדים הקיצוניים (הזה שדומה לרובוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EXOSKELETON? אותו גם אני מצאתי, על צלב כזה שנמצא באמצע Anomalies. איתו מצאתי גם ארטיפקט שהאפקט היחיד שלו זה להוסיף 5 לחסינות לקליעים. ללא ספק ה-Stash הכי טוב במשחק. חליפה שימושית מאוד, חסינה לכדורים בצורה מדהימה.

הנה החלק שיבאס אותך, בשביל להגיע לסוף האמיתי אתה צריך לקחת משהו מ-Pripyat שיפתח לך את הדלת...

אני מניח שאני יכול לעשות את המשחק עוד פעם. סיימתי אותו עם שני Crystal ו-Urichin אחד (שלושתם מורידים 30 קרינה כל אחד, רק שהקריסטלים עושים את זה במחיר של פחות 18 ל-Endurance וה-Urichin עושה את זה במחיר של נטיה גבוהה ב-100 אחוז לדמם, מה שמצטמצם על ידי ה-Mica, שמוריד אותה ב-400 אחוז), אחרי שה-EXOSKELETON המשודרג ההוא נהרס שמרתי ממשימה קודמת חליפה מתקדמת של DUTY שעשתה את העבודה עד ל-Wish granter למרות כל הקנאים בדרך.

בשביל להגיע לסוף האמיתי לפני המסע לכור אתה צריך ללכת לפגוש את הרופא (את הדרך תמצא לבד אני לא אהרוס לך את החוויה) ואז אחרי שאתה עושה את מה שהרופא אומר לך אתה בא לכור ומחפש דלת סתרים... אגב במהלך החיפושים מצאטי סטאש עם אקזוסקילט כזה כמו שיש לסטולקרים הלוחמים של הצדים הקיצוניים (הזה שדומה לרובוט)

קודם כל - העברית שלך השתפרה :xyxthumbs:

בחיזיון השני או השלישי, זה שמגיע כשאתה מכבה את ה-Brain scorcher, אתה רואה באמת רופא שמכיר גם את Strelok. אני מניח שאתה מדבר עליו? ישנה משימה שלא עשיתי לפני המסע לכור, להפגש עם בחור בשם Guide שאמור לדעת לקחת אותך לכל מקום שתרצה ב-Zone. פגשתי אותו במשחק קודם (הגעתי לכור בלי ארטיפקטים מחסלי קרינה, ונצליתי שם), אבל הפגישה איתו לא הועילה לי.

שמרתי וצילמתי לפני שסיימתי את המשחק, אם מישהו מעוניין. אני מניח שאני אעשה את המשחק שוב, והפעם אחפש טוב יותר במקומות שבהם הייתי, אולי גם אעשה יותר Side Quests.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...