S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

התחלתי לשחק אתמול במשחק...הוא ממש נחמד,אבל לפחות בהתחלה הוא דיי קשה(ואגב...גם ממש כבד :-[)...ומה שמעצבן זה שהם לא טרחו לדבב את הטקסטים וזה ממש מעצבן כי אין לי כח לקרוא את כל מה שהם אומרים ובגלל זה אני לא מבין מי נגד מי ועם מי אני ומה אני בכלל עושה...אני סתם הולך לאן שמסומן לי וזה הורס חלק מהכיף...ולמשל הבנדיטים והאנשי כל הזמן תוקפים אותי ושמעתי שיש 7 סופים...אז יש מצב להצטרף אליהם באיזו דרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם לא הזניחו... התוכניות שלהם היו עצומות!

הרבה יותר מכל משחק FPS באותו זמן המשחק שיצא הוא לא אותו משחק שתוכנן אבל זה מה שהם הצליחו לעשות אחרי 7 שנים

בפועל חלק אוהבים תמשחק וחלק שונאים תמשחק

ולרוב הגימרים המשחק מאוד כבד כרגע

ככה שאתה לא יכול להגיד שהמשחק מוצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל חלק אוהבים תמשחק וחלק שונאים תמשחק

ולרוב הגימרים המשחק מאוד כבד כרגע

ככה שאתה לא יכול להגיד שהמשחק מוצלח

כן אבל אתה בא ומשמיץ את המפתחים (הגאונים) בלי שום סיבה טובה (אם זה היה תלוי בהם הם היו משאירים את המשחק בפיתוח עוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אילו שמתלוננים שהמשחק משעמם וגרוע

וכל אילו שאומרים שהשקיעו יותר מידי בגרפיקה ולא בתוכן

תדפדפו ב40 העמודים הראשונים בפורום ואתם תיראו שרק דיברתם על הגרפיקה... ובלה בלה בלה...

ותאכלס אף אחד לא דיבר כמה המשחק יהיה מעניין...

ולכן כל המשחקים היום הם סתם עוד משחקים ולא משחקים בעלי תוכן עשיר

שאתה ממש רוצה לסיים, ולא לסיים כדי להגיד "סיימתי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע מה הקטע שלכם, אני נהנה מכל רגע במשחק הזה!

והמפרט שלי:

3800 OC 2400MHZ+ X2

K8NF

EVGA 6800GS OC 510MHZ 1100MHZ

GEIL 2GB RAM

משחק ב- 1280X1024 הגדרות הכי גבוהות ללא . קיבלתי 45-58FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib יש לך מעבד חזק ו2 גיגה

ביחד אם כרטיס לא רע זה לא פלא שאתה יכול לשחק בהגדרות נורמליות

תיבדוק מפרטים של אחרים דוגמתי :'( :'( :'(

ותבין שבמפרטים דרג בינוני-נמוך צריך להוריד מאוד תהגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שהמשחק חוזר על עצמו....מי שאמר שגם בחיים האמיתיים הכל חוזר על עצמו..אני לא מדבר על זה שאתה רואה את אותם שכנים,חברים,לקוחות וכו'..אני מדבר על זה שבמשחק אשכרה כמו בכל משחק שיצא עד עכשיו יש סך הכול 3-4 סוגי דמויות שונות...שפשוט לקחו אותם והכפילו אותם ושמו אותם במקומות שונים...גם שימו לב שהקולות ממש חוזרים על עצמם..במציאות לא אומרים את אותו משפט קבוע 9999 פעם נכון? :P וגם הקולות של הרקע וכל החרא הזה הכל חוזר על עצמו וזה מרגיש קצת טפשי ומבאס..כי ככה זה בכל משחק עד עכשיו....אבל מצד שני זה באמת ממש קשה לעשות משחק שכל דמות בו שונה,וכל דמות אומרת דברים אחרים..אבל בכל זאת הגיע הזמן שישקיעו יותר בראליזם שלא קשור בגרפיקה,אלא בסביבה ובדמויות...

אגב המשחק פועל סבבה לגמרי על המפרט שבצד שנחשב מחשב עגלה רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לעשות עולם שכל פעם נותן משהו חדש ושום דבר לא חוזר על עצמו מגיע בסוף לעובדה שכל מה שיש למשחק זה מה שאתה נותן לו

התוכנה לא יכולה לייצר משהו בעצמה (למשל דיאלוגים יהיו רק מה שהוקלט והוכנס למשחק ואז בסוף הכל יחזור על עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,אבל נגיד במקום באמת להשקיע בגרפיקה יותר מדיי,אז שישקיעו ביותר משפטים,דמויות,גיוון של הסביבה...לא אותם סוגי אוכל,אבנים יקרות תחמושת וכל הבולשיט הזה....ואני מאמין שבעתיד התוכנה גם תוכל לייצר משפטים ואפילו דמויות חדשות בעצמה (מה הבעייה לעשות נגיד מאגרים כאלה של חלקי גוף שכל פעם באופן רנדומאלי התוכנה משלבת את החלקים בצורה שונה,וככה נוצרות דמויות שונות כל פעם?,וגם לגבי משפטים והכול זה יכול לתפוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו מה שאתם מדברים יותר נפוץ במשחקים יפנים

אם תיקחו את FF האחרון לדוגמה תיראו שיש הרבה סוגי אויבים\מקומות\קסמים\נשקים\גרפיקה וכו

ואותו דבר בסדרות כמו זלדה\מאריו\סוניק וכו

זה אחת הסיבות שאני מת על חברות פיתוח יפניות

הם בדרך כלל נותנות הרבה גיוון במשחקים למרות שאני כרגע מאוכזב מיאקוזה של סגה

שם אין מספיק גיוון

בכל מיקרה תיסתכלו פה על תמונות של FF ותיראו כמה סביבות משחק יש -

http://images.google.com/images?hl=en&q=Final+Fantasy+XII&btnG=Search+Images&gbv=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...