S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

איך מגיעים לdark valley? אני במשימה שצריך לגנוב את המפתח של המעבדה x18 ממנהיג הבנדיטס..ואני צריך להגיע לבסיס בדארק ואלי,איך מגיעים? פשוט יצאתי מהפאב אל הgarbige וכשאני הולך לכיוון הדארק ואללי משם אז יש קרינה גבוהה מדיי שאי אפשר לעבור...הייתי צריך להישאר איפה שהפאב נמצא ומשמה ללכת לכיוון הדארק ואלי? כי נראה לי שסתם חזרתי אחורה לgarbidge ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שניסיתי..

בולשיט. פלסטר (לא MEDKIT) תמיד עוצר דימום. אולי אתה לא יודע מה אתה עושה.. פרסם תמונה של הבעיה ונראה מה קורה אצלך..

* השכפץ הכי טוב שנתקלתי במשחק הוא שכפץ שמקבלים ממנהיג הDUTY כאשר מסיימים עבורו משימה של לגנוב מה FREEDOM את המקלע רימונים הזה שנקרא בולדוג-6 .. השכפץ כולל בתוכו הגנה מכל הדברים פחות או יותר כמו השכפץ של ה DUTY הרגיל רק שיש לו גם קסדה מיוחדת שמעלה לו את העמידות בכויות כימיות ונגד קרינה ב +90% !! .. אפשר להסתובב חופשי איתו במקומות עם קרינה..

* לגבי הברגים, אתם יודעים שאפשר להשתמש בהם כדי להתחמק מהחשמל הזה?? גיליתי שאם עומדים ליד מקום מחושמל כזה עם ברקים וזורקים עליו בורג אז הבורג פורק את המתח שיש שם לשניה מה שמשאיר מרווח מספיק כדי לרוץ שם ולעבור בלי להפגע.. לכל מי שרוצה לעבור ככה מקומות מסויימים ויש לא מאט - זה יכול לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיות אחרי הבאר במחנה של הדיוטי

נכנסתי לאיזה מחסן לקחת מטמון שהיה שם ועכשיו כולם רודפים אחרי

יש כריזה שמודיעה שיש פולש ועכשיו כולם אחרי

איך יוצאים מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה.. טעיתי. תשים לב שלפעמים זה באדום (לא טוב לך) ולפעמים זה בירוק (טוב)..

כל דבר בא על חשבון משהו אחר , אז תשים לב שהתכונה של האבן עוזרת לך בכלל.. יש כאלו שלא עוזרות..

לגבי MOLE, אחרי שתשחק הרבה במשחק ותשיג נשקים נורמאלים וחליפת מגן טובה תגלה שלחסל 20-30 חיילים זה לא כזה קשה.. בתחילת המשחק המשימה הזאת נראתה לי בלתי אפשרית.. אבל אחרי כמה זמן זה כבר הגיע למצבים שהייתי מחסל גדודים שלמים בכיף בלי שיהרגו אותי בכלל..

טיפ חשוב = תמצא נשק מדויק, כמו ה M16 המקוצר (לא זוכר את השם במשחק..) או ה S14 ותעביר אותם למצב בודדת (כפתורים 0 ו 9) תכוון לאויבים לראש ותירה. פגיעת ראש מורידה כל אחד ביריה אחת.. ככה שלא צריך לרוקן מחסניות שלמות לעבר הגוף שלו.. פשוט צריך לכוון טוב..

לגבי המחשב שלי, הלוואי והייתי יכול לשדרג מעבד.. יש לי תושבת 939 ולכל מקום שהתקשרתי אמרו לי שאזלו להם המעבדים לסוקט הזה ואי אפשר יותר לקנות אותם.. יש לכולם רק ב AM2..

ומאחר של יש יותר חסרונות מיתרונות מול אני עובר ל .. אחרי E6300 ו 2GB המשחק אמור לרוץ טוב..

אנחנו באותה בעיה (איזה באסה עם המעבד אה?), ועוד לך יש כרטיס מסך פי 2 או 3 משלי.

גם אני חושב שאני אקנה מחשב חדש בפסח (רק לוח אם, מעבד, , ואולי עוד נוסף. שאר הדברים שיש לי מספיקים)

לאיזה חנויות התקשרת?

ודי חבל לי להחליף מחשב ("מחשב", כולה כמה חלקים), הייתי צריך מזמן להחליף לאיזה כפול ליבה(אחד מסדרת ה-X2 4XXX, או X2 5000).

ד"א, לכל בנאדם שני היום יש 6300 (אייבורי מוכרים אותם כמו מטורפים), אפילו לבת דודה שלי (שכולה גולשת באינטרנט ומשחקת במשחקי פלאש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו באותה בעיה (איזה באסה עם המעבד אה?), ועוד לך יש כרטיס מסך פי 2 או 3 משלי.

גם אני חושב שאני אקנה מחשב חדש בפסח (רק לוח אם, מעבד, , ואולי עוד נוסף. שאר הדברים שיש לי מספיקים)

לאיזה חנויות התקשרת?

ודי חבל לי להחליף מחשב ("מחשב", כולה כמה חלקים), הייתי צריך מזמן להחליף לאיזה כפול ליבה(אחד מסדרת ה-X2 4XXX, או X2 5000).

ד"א, לכל בנאדם שני היום יש 6300 (אייבורי מוכרים אותם כמו מטורפים), אפילו לבת דודה שלי (שכולה גולשת באינטרנט ומשחקת במשחקי פלאש).

התקשרתי ל KSP , אייבורי ונעה. כולם אמרו לי שאזל המלאי מה 939 ואי אפשר להזמין כי הספיקו כבר את הייצור שלהם..

כשאמרתי מחשב חדש ברור שהתכוונתי ללוח, מעבד וזכרון בלבד..חח.. אין טעם להחליף את שאר הדברים כרגע..

הבעיה כאן שזה עדיין יוצא לפחות 3000 ש"ח .. לא חשוב כמה ניסיתי לקצץ.. וזה לפני מארז חדש ו BIG-TYP שאני רוצה לקנות על הדרך..

ונכון שזה מעצבן הקטע הזה שאמרת ! :pissed: אני רואה שכנים שלי קונים מחשבים לבנות שלהם שאני מזיל ריר ומה שהם עושים איתו זה מדפיסים מסמכים וגולשים באינטרנט..(עם E6300 ן2X1GB זכרון!!) איזה חוצפה זה !! ומה הם תמיד אומרים ? - "אני יודע.. קניתי שיהיה לה מחשב טוב שלא יעשה לה בעיות וזה.." .. כאילו מה קשור ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. פלסטר (לא MEDKIT) תמיד עוצר דימום. אולי אתה לא יודע מה אתה עושה.. פרסם תמונה של הבעיה ונראה מה קורה אצלך..

* השכפץ הכי טוב שנתקלתי במשחק הוא שכפץ שמקבלים ממנהיג הDUTY כאשר מסיימים עבורו משימה של לגנוב מה FREEDOM את המקלע רימונים הזה שנקרא בולדוג-6 .. השכפץ כולל בתוכו הגנה מכל הדברים פחות או יותר כמו השכפץ של ה DUTY הרגיל רק שיש לו גם קסדה מיוחדת שמעלה לו את העמידות בכויות כימיות ונגד קרינה ב +90% !! .. אפשר להסתובב חופשי איתו במקומות עם קרינה..

* לגבי הברגים, אתם יודעים שאפשר להשתמש בהם כדי להתחמק מהחשמל הזה?? גיליתי שאם עומדים ליד מקום מחושמל כזה עם ברקים וזורקים עליו בורג אז הבורג פורק את המתח שיש שם לשניה מה שמשאיר מרווח מספיק כדי לרוץ שם ולעבור בלי להפגע.. לכל מי שרוצה לעבור ככה מקומות מסויימים ויש לא מאט - זה יכול לעזור.

עכשיו זה כבר לא מופיע פתאום, כנראה באג לא יודע.

אתם יודעים גם למה אני לא יכול לעשות פרינטסקריין(לא מצליח לא דרך הכפתור ולא דרך F12...).

עוד משהו החליפה האדומה הזאת של DUTY יותר טובה מזו שאתה מקבל בלוקרים שם נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מגיעים לdark valley? אני במשימה שצריך לגנוב את המפתח של המעבדה x18 ממנהיג הבנדיטס..ואני צריך להגיע לבסיס בדארק ואלי,איך מגיעים? פשוט יצאתי מהפאב אל הgarbige וכשאני הולך לכיוון הדארק ואללי משם אז יש קרינה גבוהה מדיי שאי אפשר לעבור...הייתי צריך להישאר איפה שהפאב נמצא ומשמה ללכת לכיוון הדארק ואלי? כי נראה לי שסתם חזרתי אחורה לgarbidge ???

מישהו יכול לעזור לי עם זה בבקשה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JustMe:

גם הייתי תקוע בקטע הזה ולא ידעתי מה לעשות,אם לעבור באיזור עם הקרינה המסיבית ליד הביצה הזאת.כתבתי על זה פה בת'ראד אם הייתה מחפש אחורה..כדי לחסוך לך חיפושים אתה פשוט רץ בספרינט(הייתי שם את כל האבנים שמשפרות סטמניה לקטע הזה) ובאמצע הריצה מתכונן ללחיצה על I ואז מזריק את הדבר הזה שהוא נגד רדיואקטיביות..אל תדאג גם אני פחדתי חח.

עריכה:

עכשיו אני "תקוע":

עזרתי למנהיג של הדיוטי שמתאספים בחווה,הורדתי את כל הצלפים בבסיס של הפרידום כולל את כל שאר החיילים שלהם(בוא נגיד שנכנסתי עם 14 רימונים ו1200 כדורים 25 תחבושות ו5 מדקיטס..יצאתי מרוקן-התחולל שם אונס בקיצור)חזרתי לקבל את הפרס שלי מהמנהיג רק הוא די מת ..על המפה מסומן לי לחזור ואני שם באותו מקום ואין שם אפחד חוץ מאיזה יליה אחד שמנגן על גיטרה..לא המנהיג.מה לעשות לוותר על לבדוק תגופה שלו חח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JustMe:

גם הייתי תקוע בקטע הזה ולא ידעתי מה לעשות,אם לעבור באיזור עם הקרינה המסיבית ליד הביצה הזאת.כתבתי על זה פה בת'ראד אם הייתה מחפש אחורה..כדי לחסוך לך חיפושים אתה פשוט רץ בספרינט(הייתי שם את כל האבנים שמשפרות סטמניה לקטע הזה) ובאמצע הריצה מתכונן ללחיצה על I ואז מזריק את הדבר הזה שהוא נגד רדיואקטיביות..אל תדאג גם אני פחדתי חח.

עריכה:

עכשיו אני "תקוע":

עזרתי למנהיג של הדיוטי שמתאספים בחווה,הורדתי את כל הצלפים בבסיס של הפרידום כולל את כל שאר החיילים שלהם(בוא נגיד שנכנסתי עם 14 רימונים ו1200 כדורים 25 תחבושות ו5 מדקיטס..יצאתי מרוקן-התחולל שם אונס בקיצור)חזרתי לקבל את הפרס שלי מהמנהיג רק הוא די מת ..על המפה מסומן לי לחזור ואני שם באותו מקום ואין שם אפחד חוץ מאיזה יליה אחד שמנגן על גיטרה..לא המנהיג.מה לעשות לוותר על לבדוק תגופה שלו חח?

אתה אמור לדבר עם המנהיג אבל המנהיג מת אז אתה לא יכול לסיים את המשימה..

זה מסוג הבאגים שקצת הרסו את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה איך אני עובר את הקטע שלפני המעבדה של ה X 16 הפרופסור שולח אותי עם העוזר שלו להשיג איזה משהו אבל הוא תמיד מת אחרי שניה

אז פעם אחת החלטתי להמשיך הגעתי עד למעבדה למטה שיש את המשימה עם ה ארבע דקות ושם אני מת כי צריך איזה חליפה מיוחדת או משהו כזה ...בקיצר עזרה דחוף לא יכול לישון!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שאני מגונן על איזה פרופסור.

עכשיו אני מצליח להדוף ולהרוג את כל הבאנדיטים

עד שרשום לי במפה ללכת ולדבר עם הפרופסור.

(המשימה -"תוביל את הפרופסור לכיוון היציאה")

אני ניגש אליו ואני לא יכול לדבר איתו ,הוא פשוט עומד ואומר לי שיש לו חליפה טובה ושרק אני ייזהר.

אז אני עובר מתחת לגשר מלא באש,הוא עובר אחריי,בינתיים ניגשים לקראתי באנדיטים צולעים,אני הורג אותם

אבל הפרופסור לא זז,ואני לא מצליח לסיים את המשימה איתו.

איך שאני ממשיך ישר ומזניח את הפרופסור המשימה נכשלת.

מישהו יודע מה עושים שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כמה פעמים,לא עובד.

כנראה עוד באג במשחק.

אולי אני ידפוק לו איזו יריה לרגל שיתעורר? :lol:

עדכון:

פיתרון הבאג הזה הוא כדלקמן-צריך לחכות לפרופסור שיעבור את הגשר המחושמל

ושיראה את האוייבים מתקרבים ושיתחיל להתגונן עם הנשק ה"מפלצתי" שלו.

רק במצב כזה,הורגים את האויבים הצולעים ואפשר לסגור איתו את המשימה.

קדימה למעבדה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...