קניתי 7600 gt של palit איך אני יכל לדעת אם זה גרסת הסוניק? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 7600 gt של palit איך אני יכל לדעת אם זה גרסת הסוניק?

natan805

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שהתקנתי את הדרייבר לכרטיס מסך התאסף לי כל מיני אפשרויות אז יש שם אפשרות performance שזה אפשרות לאוברקלוק מסומנת שם הנקודה על 3d clock

רואים שם שני שעונים שאפשר להריץ אותם באוברקלוק.השעון הימני ששמו clock setting נמצא בברירת מחדל על 560mhz .

והשעון השמאלי ששמו memory clock setting נמצא בברירת מחדל {ללא הכוונה}על 700 mhz לא נגעתי בכלום אז כנראה שזה המהירות שלו המקורית האם זה הסוניק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אכלתי אותה .אני ילך להחליף

חוצפה!! >:(

תשמע,יש פה כמה שלבים שכדאי שתפעל על פיהם, :

1.אם כתוב לך בחשבונית את המילה SONIC או סוניק,אז אין לך מה לדאוג,גש לחנות ותבקש שיחליפו לך +פיצוי בגין עוגמת נפש.

לא צויין בחשבונית הדגם? עבור לסעיף 2

2.גש לחנות ותבקש בניחותא שהרו"ח של אביך ביקש שיצויין הדגם המלא של הכרטיס והם "שכחו" לציין את המילה סוניק.

אם הוסיפו,קפל החשבונית,שים בכיס,הוצא הכרטיס מהתיק ותראה להם שקיבלת דגם נחותמשהובטח.יעשו פרצוף ?עבור לסעיף 3

3.תהפוך שולחן (לא כזה שיש עליו מחשב... ;) ) תודיע להם שאתה הולך לתבוע אותם,תעשה להם פדיחות ליד לקוחות,הם ידאגו לך לכרטיס טוב יותר כפיצוי.

עצוב אבל ככה זה עובד במדינתינו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי קטן שיהיה בדיוק כמו הסוניק זאת אומרת 575 mhz 550 mhz וזה מאד עזר אז אם ככה הסוניק יתן לי יתרון גדול .רק רציתי לשאול הסוניק יותר טוב לאוברקלוק מאשר הרגיל?זאת אומרת אם אני מעלה בסוניק ל 600mhz 600 mhz ואת הרגיל {600mhz 600mhz {600 1600

מי יתחמם יותר הסוניק או הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...