פנטיום 4 עוד לא נקבר. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 עוד לא נקבר.

Ac-Boy

Recommended Posts

אני יודע שבדרך כלל מציגים את כקטנה וחלשה מול , אבל היא לא קטנה בכלל, ואף פעם לא היתה.

והיא גם לא כל כך חדשה, היא נוסדה שנה לאחר (בשנת 1969).

ולמי שלא זוכר, היתה קבוצת אנשים לא קטנה בישראל שהתלהבה מהK5 בזמנו. ::)

אוקי זה חדש לי P: טוב לדעת..

אבל מאז ומעולם היא היית בשוק המעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רכשו מוצרים שIntel פיתחו, ומכרו כשלהם.

אם הם היו חכמים, הם היו מתחילים לפתח שבבים עוד אז (כמו Intel), וכיום הם היו לפחות בגודל של .

אינטל מכרה למתחרים שלה מוצרים? או שלא הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל מכרה למתחרים שלה מוצרים? או שלא הבנתי נכון?

כש IBM שכרו את אינטל בשביל לייצר את המעבד הראשי של ה PC הראשון הם דרשו שתהיה עוד חברה מלבד אינטל שתייצר את השבבים בשביל שאם יקרה משהו לאינטל יהיה להם מקור אחר בשביל השבבים.

אינטל פנו ל ומכרו להם רשיון לייצר תואמי 8086, אז זה המשיך עד לימי ה 80386 או ה 80486 ואז אינטל הבינו שהם כבר לא צריכים את ההסכם הזה עם IBM וביטלו את הרשיון של .

בית משפט קבע של עדיין יש זכות לייצר תואמי והשאר היסטוריה...

(אני יודע שהתיאור הזה לא מדוייק לחלוטין אבל זה מספיק קרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה בשביל הפאן בוייז של שהK8 יהיה שווה משהו :P

אם אתה אומר את זה סימן שאתה לא יודע איך להחזיק מזלג... או שטעית ורצית להגיד K9 או K10 או שאתה באמת לא יודע עד כמה הK8 היה "כישלון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל בתחילת דרכה דווקא התחילה כיצרנית זיכרונות... וכמו שהמצב נראה היום אם AMD? לא יכניסו משהו מעניין לשוק במחיר הגיוני אני לא צופה להם הצלחה גדולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הגיע הזמן שAMD יתנו תשובה לסדרת הקונרו והקוואד, בינתיים קוטפת פירותיה וממשיכה לקטוף..

שים לב שכל מפרט מ3,500 ש"ח ומעלה נבנה מבוסס קונרו בפורום מפרטים, אין לזה תחרות..

עד שAMD תצא עם סדרת מעבדים חדשה כבר אחוז לא קטן מהציבור יהיה בבעלות .. :nixweiss:

בדיוק מה שקורה עם נאוידיה וATI, נאוידיה קוטפת את הפירות וממשיכה לעשות להם עונת קטיף קטנה כאשר הם מוסיפים גם לשוק הביניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תמהרו להספיד את או אתה ATI אומנם באיחור אבל בסופו של דבר הם יוציאו את השבבים החדשים כולי תקווה שהם ישרדו ויתעלו הרבה מעל הC2D והגיפורס8 למיניהם אחרת אם לא תהיה תחרות בשוק כולנו יודעים מה יהיה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...