עודכן-פלייסטיישן 3 בישראל - השבוע - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן-פלייסטיישן 3 בישראל - השבוע

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היתרון היחיד של ה PS3 היא נגן ה והחיבור שלה ל . השילוב הזה מאפשר לראות סרטים ב HD ומוריד את הצורך במשחקים עם יותר מדיסק אחד . ל 360 יש גם פיתרון לבעיה בצורת כונן חיצוני שעולה 200$ . ה 360 + קונן עולים כ600$ שזה המחיר בדיוק של הps3 בארה"ב. הבעיה של היא בעיקר האיחור שלהם וגם שכרגע המחיר שלהם לקונסולה לא מצדיקה את התועלת. המפתחים בכלל אומרים לסוני שהם לא פראירים להוציא משחקים שאף אחד לא יקנה כי יש להם 360 בבית ולא PS3 .

סוני בבעיה וכל העולם יודע את זה. השנה בכלל לא שווה לאף אחד לקנות את הקונסולה של . אין משחקים, ואין ג'וק כי בישראל הרי לא אוהבים לקנות משחקים בחנויות והפיראטיות בPS2 חוגגת.

אבל בסוף כולם יקנו PS3 כי אין להם ברירה - היחידים פה בגלל שנינטנדו ומיקרוסופט לא רוצים להתקרב לשוק בארץ זה פשוט לא משתלם כי לא קונים פה מספיק משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנינטנדו לצערי אין כרגע סיבה טובה לנסות ליכנס לארץ ואני לא חושב שתיהיה להם סיבה בעתיד הקרוב

כרגע נינטנדו מוכרת את כל הWII והDS שהיא מצליחה ליצר ובנוסף מוכרת כמויות עצומות של משחקים

בעניין הם מנסים ליכנס להרבה אזורים כולל ברזיל והודו

אבל בלי הצלחה גדולה אני מניח שהם מנסים להכין תשווקים האלה לעתיד

ואולי הם ינסו את אותו הדבר במזרח התיכון -יש להם מספיק כסף לבזבז

בעניין סוני -היתרון שלהם שהם יכולים להכניס תPS3 גם לחנויות מוצרי חשמל גם לחנויות השכרת ווידיאו

וגם לחנויות משחקים

והם בישראל אם הPS עוד מתקופת הPS1

לצערי בארץ לא תיהיה תחרות כניראה כל עוד לא תיכנס לשוק והPS3 תיהיה הקונסולה היחידה בארץ

חוץ מיקהל קטן שיקנה WII\360

אבל ההצלחה של הPS3 בארץ תיהיה יותר מאוחר שהמחירים ירדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, כשייצאו משחקים טובים ל PS3 כמו : MGS-4 , KILLZONE , GTA-4 , RESIDENT EVIL 5 ועוד.. המכירות אמורות לעלות משמעותית..

אני די בטוח שביום שייצא MGS-4 התמונה לגבי מכירות ה PS3 תשתנה לטובה מפני שעשרות אלפי מעריצים מושבעים (בעיקר יפנים) ירוצו לקנות את המכשיר..

גם אני הבטחתי לעצמי שאם KILLZONE ייראה טוב כמו שטריילר ניסה להמחיש , אני אקנה גם מכשיר (בטוח אבל שלא בארץ..)

לפי רשמים של GAMESPOT מה GDC האחרון , בו מנכ"ל סוני הציג דמו של המשחק לשם הצגת יכולות טכניות של הקונסולה , המשחק לא יצא כל כך רחוק מהטריילר המדובר ב 2005.. ועדיין מדובר בדמו טכני (לשם הצגת יכולת עיבוד גרפיקה) ולא בדמו שאמור להציג משחק גמור..

את המשחק הגמור (או לפחות דמו שלו) מעריכים שנראה רק עוד מספר חודשים..

מקור - http://www.gamespot.com/ps3/action/killzone2/story.html?sid=6166930&om_act=convert&om_clk=exclusives&tag=exclusives;title;1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, כשייצאו משחקים טובים ל PS3 כמו : MGS-4 , KILLZONE , -4 , RESIDENT EVIL 5 ועוד.. המכירות אמורות לעלות משמעותית..

רק שלא יצא בזמן הקרוב, כי אז אני אדפוק את החיסכון ל-R600 ואקנה PS3 (אני חולה על המשחק הזה) :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמשחקים שאמרתה 2 יצאו גם ל360

ועל MGS4 יש שמועות שיפותח גם ל360

בעניין KILLZONE אין מידע רציני כבר הרבה זמן

חוץ מיזה גירסה של RE תיצא כניראה גם לWII ואולי גירסה של

ונינטנדו אמרה שהיא תנסה לקבל גם לWII ומשחק אחר של רוקסטר כבר בפיתוח

לKILLZONE תיהיה תחרות מול הלו 3 ב360

ופחות תחרות (סגנון קצת אחר וגרפיקה פחות טובה )אבל גם מול מטרויד הבא

ככה שסוני צריכה ליתאמץ יותר

VF5 לא יצא משחק חובה ואיבד בילעדיות וMotorStorm קיבל ציון טוב אבל לא מעולה(7.9)בגימספוט

אני חושב שב2008 תתחיל התחרות האמיתית כרגע זה החימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון -

במסיבת עיתונאים שנערכה היום בצהריים, חשפה חברת ישפאר, יבואנית סוני לישראל, את פרטי ההשקה

היום בצהריים הודיעה חברת ישפאר הנציגה של סוני בישראל, את פרטי ההשקה של קונסולת הפלייסטיישן 3 בישראל. גם כאן, כמו בשאר שטחי PAL (הכוללים 102 מדינות ברחבי אירופה, אפריקה ואסיה), תושק ה-PS3 ביום שישי הקרוב, ה-23 במרץ, רק בגרסתה היקרה והמורכבת יותר. החושקים בגרסה הזולה יותר ייאצלו לקוות שסוני תחליט להשיק גם אותה, אם כי הסיכויים לכך הם מעטים.

על פי תחזיות של סוני, כמיליון יחידות פלייסטיישן 3 תגענה לשטחי ההשקה בזמן ל-23 במרץ. ואמנם, רק כמה אלפי יחידות תמצאנה את דרכן לישראל, כשכולן כבר מוזמנות על ידי המשווקים. אין זה אומר שלא נוכל למצוא קונסולות על מדפי החנויות, אבל כשייגמר המלאי הראשוני ייאלצו הצרכנים לחכות כחודש-חודשיים עד למשלוח הבא.

פרסומת

ועכשיו לפרטים הרלוונטיים לישראל קונסולת הפלייסטיישן 3 תעלה בחנויות כ-4399 שקלים, כשהיא מגיעה עם בקר אלחוטי אחד, מתאמי חשמל ווידאו, כבל רשת, כבל USB וחוברת הוראות. בקר אלחוטי נוסף יעלה 369 שקלים ושלט רחוק לכונן ה-Blu Ray של הקונסולה 179 שקלים. באשר למשחקים, הם יעלו כ-400 שקלים לכותר.

בנוסף לכותרים אותם ניתן יהיה למצוא בחנויות, תושק במקביל להשקת הקונסולה החדישה גם מערכת מקוונת בשם Playstation Network, שתאפשר קניית משחקים מקוונים, הורדה של דמואים חדשים, צפיה בסרטונים ושימוש ביכולות המקוונות של המשחקים.

http://computers.walla.co.il/?w=/4006/1080001

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנבים. מה קשה להבין ? תמיד היו ותמיד יהיו..

תגידו, מישהו יכול להסביר לי שניה איך האינטרנט עובד בקונסולות ? הבנתי היום פתאום שאין לי בעצם מושג..

מחברים בעזרת כבל את הקונסולה לקו של ה ADSL או מה ?? איך הוא בכלל יוצר קשר עם הספק או מה בעצם קורה שם ??

וכמו כן , האם סוני ישראל (או בעברית - ישפאר) יפעילו גם כאן שירות רשת ? או שבגלל שזה זה לא משנה ואפשר גם להתחבר לשרתים בחו"ל ?

בקיצור, איך זה עובד ואיך זה יהיה בארץ ..? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...