עודכן-פלייסטיישן 3 בישראל - השבוע - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן-פלייסטיישן 3 בישראל - השבוע

stone cold

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3376281,00.html

קונסולת המשחקים החדשה של סוני מגיעה סוף סוף לישראל. היבואנית, ישפאר, תשיק את ה- 3 ביום ב' הבא בישראל במקביל לאירופה.

מהדורת הפרימיום תשווק כאן במחיר של כ-4,440 שקלים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעניין ה360 לפי זה

עורי-ארמה, שבמסגרת תפקידו אחראי גם על תחום ה- Xbox במיקרוסופט ישראל, שוהה בימים אלו בחו"ל, אך לשאלת כתבנו מסר ש"אין אמת מאחורי השמועות הללו".

גם לדברי ירון ישראלי, סמנכ"ל ניופאן, אין אמת בשמועה. "אנחנו היינו שמחים מאוד אם זה היה נכון", אומר ישראלי, "אבל אנחנו לא חתמנו עם מיקרוסופט על הסכם כזה".

"למעשה", הוסיף ישראלי, "ככל הידוע לי אין כרגע אישור סופי של מיקרוסופט העולמית לייבא את ה- Xbox 360 לארץ, והיא לא צפויה להגיע בחודשים הקרובים".

http://www.vgames.co.il/smile.Vgames.web/Site/news_article.aspx?NewsID=13299

קשה לי להאמין שהיא תגיעה בקרוב לארץ (רישמית)

אם בכלל

גם על הXBOX הראשון אמרו שיגיע לארץ ובסוף זה לא קרה

מיקרוסופט מעדיפה להשקיע מיליוני ומילירדי דולארים על יפן\הודו\ברזיל

וכו במחשבה שבעתיד יהיו לה רווחים גדולים מיזה (היא מקווה זה כמובן הימור)

בארץ גם במצב הטוב ביותר אין רווחים מספיק גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה אחת יש לי לידיעה הזאת , היא אולי נראית ילדותית, אבל זה בדיוק מה שיצא לי מהפה כשקראתי שישפאר צופה למכור 5000 יח' בשבוע :

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

שיחפשו את החברים שלהם, 4400 שקל .. כה.. תיכף אני רץ להחתים שני חברים על הלוואה והולך לקנות את המכשיר..

למהר כי המשלוח הבא יגיע רק באפריל ?? כן, אולי באפריל 2008.. אנשים ממש ירוצו לקנות את המחזיק ניירות הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה 5000 בהשקה בארץ זה דווק הגיוני

כי הPS עדיין נחשב למותג גדול בארץ והוא היחיד שיהיה בכל החנויות

בגלל הנציגות

ואל תישכח שיש גם עשירים ומכורים בארץ

המותג של הPS ספג מכה חזקה בארצות הברית ויפן בגלל ההשקה של הPS3 והPSP

שלא הצליחו כמו הקודמים (PS1\PS2)

אבל בארץ הרבה עדיין לא מבינים שהPS3 הוא לא מותג חזק כמו הקודמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כבדים ביותר / מכורים / טיפשים ועשירים יהיו מוכנים להוציא עליו 4400 שקל.. איך שלא תסובב את זה זה 2000 ש"ח יותר מארה"ב..

להזכירך , זה לפני משחקים ושלט נוסף ובהנחה שכבר יש לך HDTV ..

+ תוסיף לזה שלא יצאו עדיין משחקים ייחודיים שמצדיקים את הקנייה שלו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני לא בדיוק פאן של סוני

ולא אמרתי שהPS3 שווה כרגע קניה

מה שאמרתי זה שרוב הקונים הפוטנצילים בארץ לא יודעים מספיק מידע על הPS3 מול הקונסולות האחרות

ובגלל זה מאוד יכול להיות שהPS3 ימכור ת5000 הראשונים תוך זמן לא ארוך

ונכון במחיר הזה הוא לא יצליח כמו הPS2

אבל כל עוד אין תחרות רישמית ממיקרוסופט או בסופו של דבר הוא ימכור הכי הרבה בארץ

פשוט כי ה360 והWII לא יהיו זמינים ברוב החנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4400 ש"ח ללא משחקים, ונניח שנרצה לשחק במשחק שניים נגיע למחיר 5500 ש"ח בערך. :kopfpatsch:

אם הם לא יורידו את המחיר הקונסולה הבאה שלי תהיה X360 לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 הגירסה הנורמלית זה 4000 הWII 3000

בארץ אין מחירים נורמלים

בגלל זה מביאים לבד מחו"ל..

מי שיחכה ליבואנים שיעשו את העבודה בשבילו יישלם על זה הרבה מאד כסף וייחכה שנים כדי שזה בכלל יגיע לארץ..

חוץ מזה שהבזיון הכי גדול אצל ישפאר זה חוצפת המחירים של המשחקים יותר מאשר הקונסולה עצמה.. בזמנו כשהיה לי PS2 לא דמיינתי את עצמי אפילו לשנייה קונה משחק ב 400 ש"ח.. מה אני קוטף את הכסף בעצים ?? בארה"ב משחקים עלו 50$ במקרה הכי יקר !! ישר כשהמשחק יוצא ! ופה = כפול. כשגרתי בארה"ב לפני כשנתיים קניתי לי גיים-קיוב שבא עם שני שלטים + מריו קרט ב99$ בנוסף עוד שני שלטים וכרטיס עלו לי משהו כמו 39$ קניתי עוד שני משחקים כל אחד ב 50$ ועוד משחק אחד ב 29$ והכי בזיון - סטארסקי והאץ' - 9.95$ !! (הכל כמובן חדש מ EB-GAMES) חשבון פשוט מראה שהכל עלה פחות מ 300$.. כשהגעתי לארץ אחרי חודשיים בערך נקרעתי מצחוק כשראיתי שהחבילה הנ"ל היתה עולה לי כאן 4500 שקל !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסא שישפאר יביאו לארץ (ומה שהם תמיד הביאו..) זו גרסאת ה PAL האירופאית..

ככה שאם אתה רוצה לקנות בהמשך את המשחקים ואת סרטי הבלו ריי שלך בארץ - לך על הגרסא האירופאית..

אבל, דע לך שהיא לא ממש משתלמת. הגרסא האירופאית יקרה משמעותית מהגרסא האמריקאית !! וכמו כן, ישפאר טוענים שלא ייתנו שירות על מכשירים שלא נקנו ממנה..

* חכה רק לאישור ממשתמשים נוספים שאכן קיימת חסימה אזורית על המשחקים / כי אני לא בטוח ב 100%..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...