ש"ס הפרמיטיבים תוקפים בשנית - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ש"ס הפרמיטיבים תוקפים בשנית

Classified

Recommended Posts

כמה מנדטים יש לשס שלך 10,11,12 ? מתוך 120.

ואתה אומר לי לא הרוב :lol: לך תלמד קצת מתמטיקה אופס שחכתי אתה דתימוס פרמיטיבוס אתה לא לומד מתמטיקה.אתה לומד את ספר האגדות וכל הפרשויות שלו.:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה מנדטים יש לשס שלך 10,11,12 ? מתוך 120.

ואתה אומר לי לא הרוב :lol: לך תלמד קצת מתמטיקה אופס שחכתי אתה דתימוס פרמיטיבוס אתה לא לומד מתמטיקה.אתה לומד את ספר האגדות וכל הפרשויות שלו.:lol:

וכמה יש לך 4 של מר"ץ? :lol: :lol: ואתה צודק סליחה אתה בטח איזה גאון מטמטיקה(לא מבין איך זה קשור פה) ודמגוגיה

נ.ב. אני לומד בטכניון אורונטיקה וחלל סמסטר שלישי כבר אבל אתה כבר בטח יודע הרבה יותר כידוע לשמולנוס טפשנוס כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה לומד מה שאני רציתי במקור ללמוד, אבל קצת קשה למצוא בזה עבודה חוץ ממספר מצומצם של מקומות.

מה זה, סמסטר שלישי של פיזיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה לומד מה שאני רציתי במקור ללמוד, אבל קצת קשה למצוא בזה עבודה חוץ ממספר מצומצם של מקומות.

מה זה, סמסטר שלישי של פיזיקה?

אני עתודאי אז לי זה לא תהיה בעיה וזה לא ככה שסמסטר זה נושא מרוכז אלא זה מספר נושאים שלומדים במקביל למרות שאצלי הסמסטר יש די הרבה פיזיקה יש דינמיקה טרמודינמיקה פיזיקה 2 ובמטמטיקה יש לי מורכבות ומד"ח

אה כן ויש לי גם הסמסטר תכן ויצור שבמהלכו ניסע לרפא"ל ולתעשיה האוירית פעמים לכל אחד :)

RK אתה באוניברסיטה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסמסטר אחרון של הנדסת מחשבים (כלומר השמיני), לומד ברופין.

איכס מד"ח, מזל שאני לא הייתי צריך ללמוד את זה.

ובהצלחה, בוא לא נהרוס פה את הדיון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה יש לך 4 של מר"ץ? :lol: :lol: ואתה צודק סליחה אתה בטח איזה גאון מטמטיקה(לא מבין איך זה קשור פה) ודמגוגיה

נ.ב. אני לומד בטכניון אורונטיקה וחלל סמסטר שלישי כבר אבל אתה כבר בטח יודע הרבה יותר כידוע לשמולנוס טפשנוס כמוך

מה הקשר מרץ והשמאל? אני ימיני בכלל.

מי בצד שלי?כל מי שלא דתי בכנסת וזה הרוב המוחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעיף ג לא תקף לגביך כי אתה לא יהודי הרי

סעיף ד ראה סעיף ג מבחינת ההלכה אתה מחוייב ל7 מצוות בני נח בלבד

סעיף ה איך בדיוק אתה מכבד את הדת?(חוץ מבלה בלה בלה)

סעיף ב זה שהם דתים או לא עושים או לא הולכים לעבוד לא אומר שלא מגיע להם רווחה או אזרחות בכל מדינה ובישראל קל וחומר(מגיע להם יותר מאשר לגוים שבאים לשרת פה)

סעיף א גזענות זה משהוא שהשמאל תמיד יצעק בדיוק כמו שהמזרחים צועקים שיש אפליה זה פשוט קלף דמוגגוגי חזק בלי תוכן

אני מכבד את הדת היהודית בכך שאני לא פוגע בה או באנשים המאמינים לה בשום צורה, לעומתם, שכן פוגעים בי.

אולי אתה רוצה שאני אשים כיפה על הראש ואלך למסיבות של חסידי ברסלב?

יש לי עוד הרבה מה להגיד לך, אבל חבל על המילים, הייתי בכיף משתמש כנגדך באלימות פיזית,

אבל לבזבז מילים עליך חבל.

נ.ב-

אתה תלמיד טכניון?

רק מראה שאוניברסיטה לא משקפת את טיב הבנאדם או את חכמתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מרץ והשמאל? אני ימיני בכלל.

מי בצד שלי?כל מי שלא דתי בכנסת וזה הרוב המוחץ.

יש לך דעות מאוד שמאלניות ומאיפה הסקת שאני דתי?

אני מכבד את הדת היהודית בכך שאני לא פוגע בה או באנשים המאמינים לה בשום צורה, לעומתם, שכן פוגעים בי.

אולי אתה רוצה שאני אשים כיפה על הראש ואלך למסיבות של חסידי ברסלב?

יש לי עוד הרבה מה להגיד לך, אבל חבל על המילים, הייתי בכיף משתמש כנגדך באלימות פיזית,

אבל לבזבז מילים עליך חבל.

נ.ב-

אתה תלמיד טכניון?

רק מראה שאוניברסיטה לא משקפת את טיב הבנאדם או את חכמתו.

אתה פוגע בדת היהודית בזה שאין לך בעיה להתחתן עם יהודית(כן זה פגיעה בדת) זה שאין לך בעיה שחניות יעבדו בשבת שמדינת היהודים תעלה גוים לארץ בזה שאתה בכיף משתמש באלימות ובאמת חבל על המלל שלך זה רק מראה עד כמה אתה עלוב :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, חדל קשקשת, אמנם מדינת הוקמה בשביל יהודים אבל גם בגלל כל מי שנרדף בגלל היותו חצי יהודי למשל.

אל"ש, אני חושב שאתה צריך קצת להרגע, אתה לא היחיד במדינה הזאת, אנחנו מדינת לאום, נכון, אבל המחוייבות של המדינה היא לכל אזרחיה, ובעיקר לאלה שהועלו לארץ בזכות השבות. אתה לא יכול להפלות אנשים כאלה, שתרמו למדינה בכל דרך אפשרית חוץ מזה אולי שהם לא יהודים שלמים למהדרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, חדל קשקשת, אמנם מדינת הוקמה בשביל יהודים אבל גם בגלל כל מי שנרדף בגלל היותו חצי יהודי למשל.

אל"ש, אני חושב שאתה צריך קצת להרגע, אתה לא היחיד במדינה הזאת, אנחנו מדינת לאום, נכון, אבל המחוייבות של המדינה היא לכל אזרחיה, ובעיקר לאלה שהועלו לארץ בזכות השבות. אתה לא יכול להפלות אנשים כאלה, שתרמו למדינה בכל דרך אפשרית חוץ מזה אולי שהם לא יהודים שלמים למהדרין.

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

שאתה בכיף משתמש באלימות ובאמת חבל על המלל שלך זה רק מראה עד כמה אתה עלוב :lol: :lol:

תראה מה RK כתב ואז תווכח לראות כמה אתה עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

תראה מה RK כתב ואז תווכח לראות כמה אתה עלוב.

למה בדיוק אני עלוב עלוב זה כשאנשים מקשקשים סתם בסיסמאות כמו "אני מכבד את הדת היהודית אז שהם יכבדו אותי"

ואין לי בעיה עם מה שRK כתב אני די מסכים איתו בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דעות מאוד שמאלניות ומאיפה הסקת שאני דתי?

איזה דעות?

ההגדרה כאן של דתי מקולקלת היא אומר רק מי שעושה מנהגים של הדת(אתה בטח שומר כשרות זה גם סימן שאתה דתי) הוא דתי אבל דתי זה מישהו שמאמין לדת כלשהי לדוגמא כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דעות?

ההגדרה כאן של דתי מקולקלת היא אומר רק מי שעושה מנהגים של הדת(אתה בטח שומר כשרות זה גם סימן שאתה דתי) הוא דתי אבל דתי זה מישהו שמאמין לדת כלשהי לדוגמא כמוך.

למען האמת אני לא שומר כשרות למרות שאני חושב על להתחיל ואני לא מאמין באף דת :smile1:

ודעות שמאלניות זה דעות שאחומרות נגד לאומיות בעד גלובליזציה נגד קפיטליזים בעד "חברתיות" נגד ה"כיבוש" וכמובן דעות פרו פלסטניות בקיצור אתה שמאלני קלאסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אף אחד גם לא מכריח אף אחד ללכת להרצאות של מיסיונרים נוצרים.

אז באותה מידה שהם רוצים להעביר חוק נגד אנשים שמנסים להמיר אחרים לדת מסויימת

שיפעילו את זה כנגד אנשים שמנסים להחזיר בתשובה, יש מבין?

אתה גר במדינה יהודית , לא מוסלמית או נוצרית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא שומר כשרות למרות שאני חושב על להתחיל ואני לא מאמין באף דת :smile1:

ודעות שמאלניות זה דעות שאחומרות נגד לאומיות בעד גלובליזציה נגד קפיטליזים בעד "חברתיות" נגד ה"כיבוש" וכמובן דעות פרו פלסטניות בקיצור אתה שמאלני קלאסי

כן בטח ואני הפופ.

אתה חושב שהשמאל התחיל ממי שהוא פרו פלסטיני :lol:

אני בעד קפיטליזם ,שימור החוק ומלחמה בעת הצורך.שמאלני הוא נגד מלחמה,בעד סוציאליזם ונגד לאומיות.אני יותר ימני אבל אם לדייק ממש אז אני ימין-מרכז.

אתה גר במדינה יהודית , לא מוסלמית או נוצרית .

באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...