ש"ס הפרמיטיבים תוקפים בשנית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ש"ס הפרמיטיבים תוקפים בשנית

Classified

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חופש הדת לא אומר כלום לאנשים האלו... או "חופש" בכלל

אז באותה מידה שיפעילו את החוק כנגד מחזירים בתשובה כמו אמנון יצחק, או הדוסים המעצבנים שמתנפלים עליי ביציאה מהסופר בכל יום שישי בנסיון לשכנע אותי להניח תפילין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוסים האלה שמשדלים להנחת תפילין אני פשוט אומר "לא תודה אני ממהר" ואח"כ מתעלם אם הם ממשיכים. עד כמה שאני יכול להעריך את הרצון הטוב שלהם, לדעתי הם עושים אותו לחינם ואין לי זמן לשטויות שלהם.

ש"ס בכלל מפלגה הזויה. בזמן האחרון אני ממש מרגיש שצריך לחוקק חוק יסוד שממש אוסר על אפילו הצעה של חוקים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רצון טוב? הם עושים את זה כי זאת "זכות גדולה ומצווה", זה מוסיף להם נקודות למונה ההודעות הגדול למעלה, זה ממש לא מתוך דאגה לשלמות הרוחנית שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת "פרימיטיבים", מראה כמה אתם באמת יודעים על הדת.

ש"ס היא מפלגה מושחטת וכל מה שמעניין אותם זה רק כסף.

וזאת הדוגמה שאיתה אתם מתארים את כל הדתיים, פשוט מעורר רחמים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופש הדת לא אומר כלום לאנשים האלו... או "חופש" בכלל

אז באותה מידה שיפעילו את החוק כנגד מחזירים בתשובה כמו אמנון יצחק, או הדוסים המעצבנים שמתנפלים עליי ביציאה מהסופר בכל יום שישי בנסיון לשכנע אותי להניח תפילין

:imwithstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס מייצגים חלק גדול מאוד מהציבור הדתי בארץ. ותלמד לכתוב בעברית לפני שאתה תוקף ככה אנשים, זה מביך .

כמו גם מפלגה בשם קדימה וליכוד חד"ש וגם למר"צ לא חסר שמיצגים חלק גדול יותר מהציבור בארץ

ואני מברך על החוק הזה מספיק לי כל ההטפות של הדתים היהודים אני לא צריך עוד נוצרים ומוסלמים על הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רצון טוב? הם עושים את זה כי זאת "זכות גדולה ומצווה", זה מוסיף להם נקודות למונה ההודעות הגדול למעלה, זה ממש לא מתוך דאגה לשלמות הרוחנית שלך

וואלה צודק

הם עושים את זה מאינטרסים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס מציעה: שנת מאסר למטיפים להמרת דת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3376119,00.html

:s07:

מצויין. עכשיו אפשר יהיה לשים גם את אמנון יצחק ושאר שוטפי המוח לכלא. מעניין אם גם הם יצייתו לחוק שהם בעצמם הציעו וישימו בכלא כל אחד שאמר לי שאני חייבת להתגייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי חודש בגרמניה, כבר פתחתי על זה ת'רד. השתעממתי פה פחד... אין פה אף אחד ואין בירה ואין דיסקים חצי חוקיים לשגע איתם את השכנים אז קפצתי לבקר.

וכן, ש"ס אכן פרימיטיביים וגזענים. אני מעדיפה את החב"דניקים - לפחות הם נחמדים ויודעים לשתות כמו גברים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...