מתלבט בין מספר נגנים בגודל 2G - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מספר נגנים בגודל 2G

Guy King

Recommended Posts

D2 ללא ספק

המחיר לא זול אבל התכונות רבות

החברה מעולה גם ביחס שלה לקונים שלה וגם באיכות של המוצרים

אני קונה את הנגן הזה בתור נגן עיקרי, התכונה הכי חשובה לי זה הסוללה המטורפת

אבל אני קונה את ה4G ומוסיף לו לפחות עוד 4 בדמות של כרטיס SD נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D2 ללא ספק

המחיר לא זול אבל התכונות רבות

החברה מעולה גם ביחס שלה לקונים שלה וגם באיכות של המוצרים

אני קונה את הנגן הזה בתור נגן עיקרי, התכונה הכי חשובה לי זה הסוללה המטורפת

אבל אני קונה את ה4G ומוסיף לו לפחות עוד 4 בדמות של כרטיס SD נחמד

די 2 בהחלט נגן מעולה, אין ספק שהוא הנגן הכי טוב בתחום הפלאש לגודל וליכולות שלו.

השאלה בכמה כסף. לקנות 2 ג'יגה ב900 שקל, זה המון כסף.

הMeizu הוא נגן טוב מאוד , ויש לו מספר יתרונות . לעומת המסך מגע של הD2 שלא נוח לכולם יש לו לחצנים נוחים מאוד, בנוסף לזה, הוא קל בכמעט חצי מהD2

וגם קטן יותר .

הD2 טוב למי שבאמת באמת היציאת חשובה לו. יש לו אמנם משו כמו 17 שעות ניגון נוספות לעומת הMeizu, אבל אני לא בטוח עד כמה זה שווה את ההבדל.

ואלה הסיבות שאני מתלבט איזה נגן לקנות מבין השניים, ולפותח הת'רד לא נראה כי חשוב כל כך הקטע של הTvOut כי כל הנגנים שציין, לא קרובים לזה בכלל.

וגם מבחינת שעות ניגון, הMeizu עומד על 29, שזה גם הרבה יותר מכל הנגנים שצויינו.

לסיכום, הייתי ממליץ על הMeizu לאנשים שלא צריכים את היתרונות המעטים האלה של הD2 לעומת הנגן של Meizu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זאת חברה לא מוכרת. אני לא מכיר אף נגן אחר שלהם שבעבר הוכיח את עצמו (בניגוד ל-iaudio, iriver, או למשל), אז לקחת סיכון עליו נראה לי קצת מסוכן.

הבעיה שלי זה באמת שהוא עולה 880, כי כולנו יודעים שעוד חצי שנה הוא יעלה בערך 700 ועוד שנה הוא יעלה בערך 550. וכולנו גם יודעים שעוד חצי שנה יהיה נגן יותר טוב מזה, וגם שנגן יותר טוב ממנו, אחר, עוד חצי שנה, יעלה פחות ממה שהוא עולה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה ילד מוזר.

לראות 20 דקות זה עוד איך שהוא סביל אבל שעה וחצי לראות סרט על מסך של 2.5 אינצ'?

רק מ3 ומעלה אפשר עוד איכשהו לראות

אני לא ילד כנראה שזה העניין.. גם לי זה לא נשמע משהו, אבל אני לא מתווכח עם אנשים שבבעלותם המוצר וכך הם טוענים.

גיא, ככה זה עם כל דבר, פלאפונים, נגנים וכדומה. פשוט תבחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זאת חברה לא מוכרת. אני לא מכיר אף נגן אחר שלהם שבעבר הוכיח את עצמו (בניגוד ל-iaudio, iriver, או למשל), אז לקחת סיכון עליו נראה לי קצת מסוכן.

הבעיה שלי זה באמת שהוא עולה 880, כי כולנו יודעים שעוד חצי שנה הוא יעלה בערך 700 ועוד שנה הוא יעלה בערך 550. וכולנו גם יודעים שעוד חצי שנה יהיה נגן יותר טוב מזה, וגם שנגן יותר טוב ממנו, אחר, עוד חצי שנה, יעלה פחות ממה שהוא עולה עכשיו.

אתם שוכחים שמדובר בנגן של COWON,

תראו את הX5 שלהם, נגן בן שנתיים שעדיין נמכר כמו גדול... A2 נגן שעדיין נמכר במחיר טוב...

הנגנים שלהם הם השקעה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אולי אתה מעדיף אותו בהתאם לצרכים שלך, אבל עברתי עכשיו על המפרט ועל התמונות שלו והוא בהחלט לא יותר טוב, הוא יותר גרוע למען האמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, ראיתי בבאג את ה-D2. נראה נהדר. ראיתי אותו גם לעומת ה-A2 (כבד, גדול ויקר מדי) ולעומת ה-X5 (מסך קטן ודי כבד) והוא טוב יותר משניהם. הבעיה היא רק שאני זוכר איך התלהבו מה-H10 לפני שנתיים שהוא עלה 1300, ואני זוכר איך התלהבו מה-G3 לפני שנה וחצי שהוא עלה 800, והיום הם לא קרובים לרמה שמציגים נגנים כמו ה-D2 ודומיו. זה באמת נגן נהדר, לא יודע. ד"א, את סכום הנגן כולו כמעט הפסדתי בירידות שהיו בבורסה ביומיים האחרונים :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, צריך בהתחשב בזה לקחת החלטות טובות יותר. לא להתלהב מכל פלאפון או נגן חדש כי יש אינפלציה מטורפת בתחומים האלו. נראה לי שאני אקח את הסנסה בסביבות ה-450. שאני אקנה משהו אני אכתוב כאן ביקורת קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, צריך בהתחשב בזה לקחת החלטות טובות יותר. לא להתלהב מכל פלאפון או נגן חדש כי יש אינפלציה מטורפת בתחומים האלו. נראה לי שאני אקח את הסנסה בסביבות ה-450. שאני אקנה משהו אני אכתוב כאן ביקורת קצרה.

אני במקומך הייתי מחכה לתחילת אפריל לראות כמה יעלה ה2 ג'יגה של , באמת, נגן שעדיף על הסנסה מכל אספקט. נגן הרבה יותר נוח, מסך גדול יותר, מציג בצורה טובה מאוד, וגם איכות הרבה יותר טובה וגם זמן יותר טוב. עוד משהו? אה כן, הוא יותר קטן מהסנסה ועוד ועוד.

אם יש לך סבלנות לחכות שבועיים, אז תחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קריטריון חשוב מאוד שהנגן הזה לא עומד בו הוא אמינות. זאת חברה לא מוכרת שאף נגן קודם שלה לא זכה למוניטין ראוי. עכשיו - ייתכן שהחברה הזאת טובה - אבל עד שנגן אחר של החברה, או הנגן הזה, לא זוכה לביקורות טובות באתרים רציניים - הוא לא אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...