מתלבט בין מספר נגנים בגודל 2G - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מספר נגנים בגודל 2G

Guy King

Recommended Posts

שלום,

ההתלבטות שלי היא בין

1. D2 שעולה 885 ש"ח

2. E250 שעולה 478 ש"ח

3. U3 שעולה 589 ש"ח

4. F2 שעולה 589 ש"ח

5. U10 שעולה 779 ש"ח

הדברים שהכי חשובים לי לפי הסדר הם: יחס מחיר-ביצועים הכי טוב, סאונד איכותי, ממשק נוח, טוב וזמן בטרייה ארוך.

מה הנגן הכי משתלם? (לא הכי טוב, כי זה ברור שזה ה-D2).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי, באוקטובר 2005, קניתי את ה-G3 ב-800 ש"ח. עכשיו הוא שווה 400 ש"ח. ירידה של 50%. נגנים אחרים איבדו גם עד 70% ממחירם לפי מה שראיתי. ככה שאני לא יודע אם שווה להשקיע בנגן סכום כזה שאני יודע שעוד חצי שנה אני אוכל לקנות נגן יותר טוב ממנו ב-750 ש"ח. השאלה היא האם ההבדל בין ה-E250 ל-D2 כן מצדיק את המחיר (אולי כן..לא יודע). ומה הכי מצדיק את הבדלי המחירים בין הסנסה לבין נגן אחר? סביר להניח שאופציות 2-4 מציגות את יחס מחיר-ביצועים הכי טוב, אלא אם U10 ו-D2 זה באמת משהו מדהים לעומתם. ואם לא, אז מה מאופציות 2-4 הכי משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 ג'יגה יספיקו לך?

בכל מקרה, הD2 אם לא תנצל את היציאת וידאו לטלוויזיה, לא שווה הרבה מעבר. נגן חדש צפוי להגיע לארץ בקרוב, שנקרא M6, אם תרצה לברר עליו פרטים אתה מוזמן, והוא יהיה משתלם בהחלט. 8 ג'יגה צפוי לעלות גם משו כמו 900 שקל. אז ה1 2 ו4 אני מניח שיעלו הרבה פחות.

הנגן צפוי להופיע בבאג באפריל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 גי'גה נראה לי מספיק. 200 שירים ו-15 קליפים נגיד. אם כבר באמת - על מסך בגודל 1.8 אינץ' אפשר לבנות בשביל לראות סדרות של 20 דקות כמו נגיד חברים, סיינפלד, סימפסון, שנות ה-70 וכו'? או שזה ראוי רק לקליפים של 3-4 דקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליראות סדרות אתה לא תצליח ליראות על מסך 1ץ8 אבל על המסך של ה D2 אני לא חושב שתיהיה בעיה כך בחשבון שבD2 וסנסה יש אפשרות הרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי, תמתין עד תחילת החודש, באמת ישתלם לך, ולא תוציא כסף על נגנים סתם.

הנגן שאני ממליץ לך הוא עם מסך 2.4 אינץ', והוא אחלה נגן..

תבדוק פרטים עליו .

על מסך 1.8 תלוי של איזה נגן .. אם של הסנסה, אל תצפה לראות בו סדרות. לא מתאים פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליראות סדרות אתה לא תצליח ליראות על מסך 1ץ8 אבל על המסך של ה D2 אני לא חושב שתיהיה בעיה כך בחשבון שבD2 וסנסה יש אפשרות הרחבה

בשניהם יש כרטיס הרחבה..

אם אתה יכול ללכת על ה-D2. אתה לא תתאכזב:

זמן ארוך, מסך מגע גדול 2.5",אפשרות הרחבה שבעתיד תוכל לשים איזה כרטיס של עד 8 ג'יגה (בינתיים) תלוי בתקציב. ויש לך סוג של PMP מיני...

לטעמי, תמתין עד תחילת החודש, באמת ישתלם לך, ולא תוציא כסף על נגנים סתם.

הנגן שאני ממליץ לך הוא עם מסך 2.4 אינץ', והוא אחלה נגן..

תבדוק פרטים עליו .

על מסך 1.8 תלוי של איזה נגן .. אם של הסנסה, אל תצפה לראות בו סדרות. לא מתאים פשוט.

ל-D2 יש מסך 2.5".

הנגנים של החברה שהמלצת עליה נראים זולים באופן חשוד מדי בזאפ. חוץ מזה שהיא סינית, עוד לא נתקלתי בחברה סינית עם מוניטין טוב בתחום הזה.

על איזה חברה אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ קקה.

אני שקית תה אם אתה יכול לראות סדרה של חצי שעה/שעה על מסך כזה קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגנים של החברה שהמלצת עליה נראים זולים באופן חשוד מדי בזאפ. חוץ מזה שהיא סינית, עוד לא נתקלתי בחברה סינית עם מוניטין טוב בתחום הזה.

לא Mizuho

Meizu!

תסתכל פשוט באתר של החברה.

http://www.my-audio.net/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=2

הנה ביקורת על הנגן.

ועל מסך של 2.5 כן אפשרי לראות סדרה של חצי שעה. לא בעיה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אז. יכאבו לך העיניים.

נגנים כאלה לא נועדו בשביל סדרות יא עוגת קטשופ חכמה.....( :nixweiss:) בשביל זה יש PMPים למיניהם...

אתה מדבר שטויות (כרגיל).

אני אישית זכיתי לצפות רק בכמה דקות מהבונד החדש בנגן אבל יש פה בפורום בעלי D2 וכבר נאמר שאין שום בעיה לראות סדרות וגם באורך מלא, בלי כאבים בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...